Kowalewo Pomorskie - 4 czerwca 2016r

Klasyfikacja generalna
Miejsce Imię i nazwisko (Numer) Miejscowość Klub Rok ur. Kategoria Czas
1 NARTOWSKI Kamil (197) Toruń Region Wsparcia Teleinformatycznego w Bydgoszczy 1984 M3 - 1 00:33:44
2 KŁOPOTEK Damian (120) Toruń   1983 M3 - 2 00:34:27
3 KRYSKE Bartosz (139) Białe Błota Spójnia Białe Błota 1985 M3 - 3 00:34:42
4 TOMCZAK Waldemar (314) Gniewkowo T.G.Sokół Gniewkowo 1970 M4 - 1 00:34:44
5 WILIGALSKI Bartosz (331) Pigża KM Truchcik Łubianka 1989 M2 - 1 00:35:17
6 GÓRCZYŃSKI Zbigniew (76) Włocławek GKS Fabianki 1989 M2 - 2 00:35:45
7 CHMARZYŃSKI Jerzy (36) Nowe Krąplewice Luks Serock 1973 M4 - 2 00:35:56
8 MECHLIŃSKI Bartłomiej (187) Toruń KM Truchcik Łubianka 1979 M3 - 4 00:35:57
9 GÓRNY Maciej (77) Grupa   1979 M3 - 5 00:36:03
10 WOJNAR Robert (341) Toruń   1976 M4 - 3 00:36:25
11 WERNER Krzysztof (325) Toruń KM Truchcik Łubianka 1986 M3 - 6 00:36:48
12 DZIERLIŃSKI Paweł (58) Świecie LUKS Serock 1986 M3 - 7 00:37:02
13 NIEPSUJ Marcin (202) Brodnica JW 3537 BRODNICA 1981 M3 - 8 00:37:12
14 WALENDZIAK Klaudiusz (321) Jeżewo RUNNERS TEAM JEŻEWO 1975 M4 - 4 00:37:18
15 OCHOCIŃSKI Mariusz (207) Włocławek Klub Biegacza Zazamcze 1973 M4 - 5 00:37:24
16 LEWANDOWSKI Radosław (157) Lubicz Górny T.S. Opatrunki Toruń 1991 M2 - 3 00:37:36
17 SZENK Marta (291) Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego w Bydgoszczy 1980 K3 - 1 00:37:50
18 GRZELAK Michał (81) Gdynia   1979 M3 - 9 00:37:53
19 MOKRZYCKI Rafał (191) Inowrocław T.G. Sokół Gniewkowo 1975 M4 - 6 00:37:58
20 CZAJKOWSKI Piotr (41) Kowalewo Pomorskie Agrolok Sport Team/BCT team 1989 M2 - 4 00:38:02
21 ZIÓŁKOWSKI Mariusz (356) Świecie RUNNERS TEAM JEŻEWO 1983 M3 - 10 00:38:37
22 DZIĘGIEL Andżelika (59) Toruń GKS Fabianki 1989 K2 - 1 00:38:38
23 POKORA Rafał (239) Szpetal Górny GKS FABIANKI 1970 M4 - 7 00:38:43
24 OLESIAK Piotr (211) Toruń EIB 1990 M2 - 5 00:38:55
25 KALATA Łukasz (376) Górsk CSAiU Toruń 1986 M3 - 11 00:39:14
26 PIWOŃSKI Arkadiusz (235) Toruń Podgórz Toruń Puls Taxi 1973 M4 - 8 00:39:19
27 SOWA Wojciech (271) Unisław CSAIU 1976 M4 - 9 00:39:30
28 SENGER Michał (263) Gąsawa Sokół Gąsawa / Pałuki Running Team 1981 M3 - 12 00:39:34
29 GRALAK Marcin (78) Inowrocław T.G. Sokół Gniewkowo 1978 M3 - 13 00:39:34
30 DĘBSKI Włodzimierz (49) Bydgoszcz REGION WSPARCIA TELEINFORMATYCZNEGO W BYDGOSZCZY 1973 M4 - 10 00:39:37
31 OLKOWSKI Damian (212) Lipienica   1995 M2 - 6 00:39:42
32 KLUSZCZYŃSKI Robert (119) Toruń Toruń Multisport Team /Stalweld 1977 M3 - 14 00:39:45
33 TREJDEROWSKI Robert (1) Kowalewo Pomorskie Conkret Running Team 1983 M3 - 15 00:39:51
34 KMIECIAK Robert (121) Toruń T.S.OPATRUNKI TORUŃ 1981 M3 - 16 00:39:58
35 GÓRALSKI Krzysztof (75) Toruń T.S. Opatrunki Toruń 1964 M5 - 1 00:40:06
36 SZERSZEŃ Kamil (292) Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego w Bydgoszczy 1978 M3 - 17 00:40:14
37 BASA Jacek (14) Kruszwica T.G. SOKÓŁ GNIEWKOWO 1976 M4 - 11 00:40:26
38 KUTA Krystyna (147) Serock LUKS Serock 1967 K4 - 1 00:40:36
39 MARCINKOWSKI Paweł (184) Grębocin   1968 M4 - 12 00:40:38
40 KAMIŃSKI Piotr (111) Toruń   1978 M3 - 18 00:40:49
41 DANIELEWSKI Mariusz (45) Zławieś Wielka REGION WSPARCIA TELEINFORMATYCZNEGO W BYDGOSZCZY 1982 M3 - 19 00:40:53
42 SOWIŃSKI Piotr (273) Łochowice   1971 M4 - 13 00:40:54
43 PERKOWSKI Rafał (226) Kikół GKS FABIANKI 1983 M3 - 20 00:40:59
44 RANISZEWSKA Marzena (248) Chełmno Runners Team Jeżewo 1978 K3 - 2 00:40:59
45 BOROWIEC Krystian (29) Mlewo   1998 M1 - 1 00:41:05
46 KRYSKE Mariusz (140) Białe Błota SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1982 M3 - 21 00:41:07
47 SARNOWSKI Janusz (260) Lipno GKS FABIANKI 1981 M3 - 22 00:41:08
48 MURAWSKI Krzysztof (193) Gniewkowo TG "Sokół" Gniewkowo 1978 M3 - 23 00:41:12
49 CZUK Marek (44) Toruń   1953 M6 - 1 00:41:33
50 NOWAKOWSKI Jerzy (205) Toruń   1977 M3 - 24 00:41:45
51 SZULC Jacek (298) Stolno   1965 M5 - 2 00:41:47
52 SZYMAŃSKA-WIŚNIEWSKA Karina (302) Wąbrzeźno   1975 K4 - 2 00:41:50
53 MARCINIAK Dariusz (182) Wąbrzeźno MastoaktywniWąbrzeźno 1968 M4 - 14 00:41:57
54 KASPRZYK Piotr (114) Toruń   1969 M4 - 15 00:42:02
55 GORZYCKI Sławomir (73) Toruń   1981 M3 - 25 00:42:04
56 BIESTEK Sebastian (22) Wąbrzeźno miastoaktywni.pl 1976 M4 - 16 00:42:08
57 RATOWSKI Marek (250) Toruń Podgórz Toruń Puls Taxi 1972 M4 - 17 00:42:15
58 DAŃCZUK Jerzy (46) Bydgoszcz REGION WSPARCIA TELEINFORMATYCZNEGO W BYDGOSZCZY 1962 M5 - 3 00:42:16
59 KACZMAREK Damian (104) Cieślin   1975 M4 - 18 00:42:17
60 WOLUSZEWSKI Remigiusz (343) Serock LUKS SEROCK 1985 M3 - 26 00:42:17
61 BODNAR Jan (25) Toruń CSAiU 1956 M6 - 2 00:42:26
62 HAJDUKIEWICZ Grzegorz (86) Toruń Biegająca Kura 1978 M3 - 27 00:42:32
63 KOŁODZIEJCZYK Artur (123) Kowalewo Pomorskie   1989 M2 - 7 00:42:34
64 POMASTOWSKI Dariusz (240) Wąbrzeźno   1976 M4 - 19 00:42:44
65 LIS Piotr (165) Zarośle Cienkie KM Truchcik Łubianka 1978 M3 - 28 00:42:46
66 SPRINGER Adam (274) Kruszwica T.G. SOKÓŁ Gniewkowo 1968 M4 - 20 00:42:49
67 KRUCZKOWSKI Jarosław (138) Aleksandrów Kujawski   1969 M4 - 21 00:42:51
68 POPŁAWSKA Agnieszka (242) Cielęta MUKL BRODNICA 1982 K3 - 3 00:42:54
69 ARGALSKI Andrzej (6) Golub-Dobrzyń Conkret Running Team 1977 M3 - 29 00:42:55
70 SZTUWE Dawid (296) Toruń Szkoła Jazdy Nova 1989 M2 - 8 00:43:00
71 SERWACZAK Grzegorz (264) Golug-Dobrzyń   1985 M3 - 30 00:43:07
72 CIESIUN Rafał (39) Wielka Nieszawka PODGÓRZ TORUŃ PULS TAXI 1977 M3 - 31 00:43:07
73 ZURA Piotr (378) Grupa   1978 M3 - 32 00:43:12
74 CHRANOWSKI Krzysztof (380) Chojny   1957 M5 - 4 00:43:27
75 WIŚNIEWSKI Ireneusz (336) Wąbrzeźno Komenda Powiatowa PSP w Wąbrzeźnie 1975 M4 - 22 00:43:28
76 WOJNOWSKI Radosław (342) Rypin JW 3537 1983 M3 - 33 00:43:34
77 SADOWSKI Jarosław (258) Toruń T.S. Opatrunki Toruń 1970 M4 - 23 00:43:49
78 STACHOWSKI Jarosław (276) Wąbrzeżno miastoaktywni.pl 1973 M4 - 24 00:43:54
79 MAJCHER Paweł (175) Pędzewo   1973 M4 - 25 00:43:58
80 ZADYLAK Jakub (348) Golub-Dobrzyń   1991 M2 - 9 00:44:04
81 SZUMSKI Sławomir (299) Toruń KM Truchcik Łubianka 1974 M4 - 26 00:44:11
82 GURNA Jolanta (83) Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1965 K5 - 1 00:44:14
83 JANCZARSKI Marcin (91) Toruń KM UMK / BBL TORUŃ 1980 M3 - 34 00:44:15
84 KAMIŃSKI Tomasz (112) Kowalewo Pomorskie   1982 M3 - 35 00:44:21
85 KACZMARCZYK Seweryn (102) Sierakowo ANIRO RUN TEAM 1981 M3 - 36 00:44:22
86 MARCHEWKA Marek (181) Toruń   1973 M4 - 27 00:44:25
87 WITKOWSKI Przemysław (338) Kowalewo Pomorskie Gimnazjum Kowalewo 1974 M4 - 28 00:44:33
88 PAWŁOWSKI Rafał (224) Wałcz   1974 M4 - 29 00:44:34
89 SZTUCZKA Maciej (295) Rypin   1999 M1 - 2 00:44:36
90 KUŹMIŃSKI Marcin (148) Golub-Dobrzyń Agrolok Sport Team 1988 M2 - 10 00:44:41
91 KUBIAK Tomasz (142) Inowrocław T.G. SOKÓŁ GNIEWKOWO 1975 M4 - 30 00:44:44
92 SOŁECKI Michał (270) Toruń BBL TORUŃ 1980 M3 - 37 00:44:55
93 SZTUCZKA Mariusz (294) Rypin   1964 M5 - 5 00:44:55
94 KALISKI Kamil (108) Golub-Dobrzyń Agrolok Sport Team 1983 M3 - 38 00:44:58
95 ŻUCHOWSKI Józef (362) Płonne Eko-opał Płonne 1971 M4 - 31 00:44:59
96 JERECZEK Michał (100) Toruń Agrolok Sport Team 1994 M2 - 11 00:45:01
97 WIERZBOWSKI Piotr (330) Brzozówka Start Brzozówka 1978 M3 - 39 00:45:03
98 HAMLING Piotr (87) Toruń   1985 M3 - 40 00:45:07
99 BŁĘDOWSKI Marcin (24) Toruń PODGÓRZ TORUŃ PULS TAXI 1974 M4 - 32 00:45:18
100 TRZCIŃSKI Franciszek (316) Chełmno TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1965 M5 - 6 00:45:22
101 PACZKOWSKI Maciej (218) Kamionki Duże   1971 M4 - 33 00:45:23
102 GREFKOWICZ Paweł (79) Toruń   1974 M4 - 34 00:45:23
103 ŁANKIEWICZ Daniel (170) Toruń Conkret Running Team 1981 M3 - 41 00:45:25
104 ŁAZARSKI Marian (171) Działowo   1981 M3 - 42 00:45:30
105 PALMA Mirosław (222) Toruń Podgórz Toruń Puls Taxi 1959 M5 - 7 00:45:33
106 PLEWA Katarzyna (236) wąbrzeźno   1998 K1 - 1 00:45:33
107 STECKIEWICZ Edmund (281) Rypin KB Lech Rypin 1973 M4 - 35 00:45:43
108 SALAMON Wojciech (374) Chełmża   1982 M3 - 43 00:45:46
109 WOŹNIAK Marek (344) Koło florian chojnice 1961 M5 - 8 00:45:48
110 JANOWSKI Adam (96) Lisewo TKKF Chełmno 1969 M4 - 36 00:45:50
111 ZAJĄC Leszek (349) Toruń   1958 M5 - 9 00:45:55
112 BANASZAK Adam (10) Toruń TG Sokół Gniewkowo 1970 M4 - 37 00:45:58
113 KOWALSKA Ewa (133) Toruń T.S.Opatrunki Toruń 1965 K5 - 2 00:45:58
114 SIEMIENIECKI Dariusz (265) Toruń   1974 M4 - 38 00:46:01
115 STRUŻANOWSKI Tomasz (285) Toruń   1967 M4 - 39 00:46:07
116 WANGIN Aleksander (322) Toruń KS KAKALCE 1989 M2 - 12 00:46:19
117 BEREBECKI Roman (15) Rypin KB Lech Rypin 1951 M6 - 3 00:46:29
118 OGORZAŁEK Łukasz (208) Wąbrzeźno   1978 M3 - 44 00:46:34
119 ZYGNAROWSKI Tomasz (357) Wąbrzeźno miastoaktywni Wąbrzeźno 1978 M3 - 45 00:46:35
120 MAKOWSKI Sebastian (178) Kowalewo Pomorskie   1981 M3 - 46 00:46:42
121 ŚWIERCZYŃSKI Rafał (309) Rypin KB LECH RYPIN 1975 M4 - 40 00:46:42
122 NOWAK Jarosław (377) Toruń bbl Toruń 1968 M4 - 41 00:46:44
123 DUDKIEWICZ Zbigniew (55) Nowogród Agrolok Sport Team 1977 M3 - 47 00:46:44
124 CHEŁKOWSKA Joanna (34) Kowalewo Pomorskie   1980 K3 - 4 00:46:54
125 KONIECZNY Piotr (124) Frydrychowo Conkret Running Team 1990 M2 - 13 00:46:57
126 RUDERA Piotr (254) Toruń Klub Maratoński UMK 1986 M3 - 48 00:47:01
127 STASIAK Robert (277) Wąbrzeźno   1983 M3 - 49 00:47:04
128 RETKOWSKI Rafał (251) Toruń   1990 M2 - 14 00:47:27
129 POPŁAWSKI Maciej (243) Cielęta MUKL BRODNICA 1981 M3 - 50 00:47:30
130 GREGROWSKI Krzysztof (80) Toruń Podgorz Torun Puls Taxi 1982 M3 - 51 00:47:31
131 POPEK Maciej (241) Włocławek   1977 M3 - 52 00:47:41
132 GŁOWIŃSKI Paweł (70) Rzęczkowo moje42km.pl 1981 M3 - 53 00:47:45
133 NAWROCKA Sylwia (198) Inowrocław PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 1989 K2 - 2 00:47:47
134 ŚLÓSAREK Piotr Leszek (307) Toruń   1956 M6 - 4 00:47:55
135 MALICKI Bartosz (179) Brzeźno Radny Brzeźna, Brzezinka i Rogowa 1990 M2 - 15 00:48:00
136 DZIEŁAK Andrzej (57) Toruń JURMET 1969 M4 - 42 00:48:14
137 NIECIECKI Wojtek (201) Toruń ZS1906 1983 M3 - 54 00:48:15
138 BALINOWSKI Marcin (9) Golub-Dobrzyń   1978 M3 - 55 00:48:18
139 ŻURAWSKI Robert (364) Wąbrzeźno miastoaktywni.pl 1964 M5 - 10 00:48:22
140 ŻUCHOWSKA Joanna (359) Płonne Eko-opał Płonne 1998 K1 - 2 00:48:22
141 CHOJNACKI Jacek (37) Toruń TORUŃ PODGÓRZ 1979 M3 - 56 00:48:23
142 LIPIŃSKI Artur (163) Toruń   1983 M3 - 57 00:48:33
143 SZMECHTIG-GAUDEN Ewa (293) Toruń Podgórz Toruń Puls Taxi 1973 K4 - 3 00:48:34
144 KATRYŃSKI Sławomir (115) Toruń Podgórz Toruń Puls Taxi 1961 M5 - 11 00:48:34
145 TWAROWSKI Arkadiusz (318) Toruń   1978 M3 - 58 00:48:45
146 TANKIEWICZ Marlena (312) Gacki   1985 K3 - 5 00:48:45
147 PACUSZKA Krzysztof (372) Toruń Łubudubu 1976 M4 - 43 00:48:46
148 GUTOWSKI Grzegorz (84) Elgiszewo OSP Elgiszewo 1971 M4 - 44 00:48:47
149 KACZMARCZYK Daniel (103) Grębocin ANIRO Run Team 1975 M4 - 45 00:48:48
150 BARCZAK Paweł (11) Toruń Aniro Run Team 1980 M3 - 59 00:48:48
151 FRĄCZYK Jarosław (62) Toruń KBM IPA Bydgoszcz 1976 M4 - 46 00:48:57
152 WĄŻ Sławomir (324) Gębocin   1972 M4 - 47 00:49:03
153 JANOWSKI Piotr (95) Nowawieś Chełmińska TKKF Chełmno 1964 M5 - 12 00:49:05
154 KALISKI Tomasz (109) Golub-Dobrzyń Agrolok Sport Team 1983 M3 - 60 00:49:13
155 BOJAKOWSKI Tomasz (27) Toruń   1971 M4 - 48 00:49:13
156 ROCHOWIAK Daniel (252) Toruń BBL Toruń 1987 M2 - 16 00:49:28
157 WOJEWÓDZKA Sylwia (339) Płock RAJTEL 1975 K4 - 4 00:49:29
158 LEWANDOWSKA Marlena (154) Toruń KM Truchcik Łubianka 1973 K4 - 5 00:49:30
159 ŚWIERAD Paweł (308) Kowalewo Pomorskie   1983 M3 - 61 00:49:33
160 GODLEWSKI Jacek (71) Brodnica   1965 M5 - 13 00:49:38
161 LEWANDOWSKI Sławomir (158) Głogowo   1962 M5 - 14 00:49:41
162 PIWOŃSKI Robert (234) Toruń Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek 1977 M3 - 62 00:49:42
163 STAWSKI Tomasz (279) Toruń CSAiU 1976 M4 - 49 00:49:43
164 ŻUCHOWSKA Anna (361) Płonne EKO-OPAŁ PŁONNE 1998 K1 - 3 00:49:45
165 PODBIELSKA Alina (237) Toruń KM UMK Toruń 1969 K4 - 6 00:49:48
166 KWIATKOWSKI Rafał (149) Toruń   1974 M4 - 50 00:50:01
167 KARAŚ Marek (113) Toruń PODGÓRZ TORUŃ PULS TAXI 1961 M5 - 15 00:50:06
168 WROŃSKA Dorota (345) Lubawa Lubawa Kocha Biegać 1972 K4 - 7 00:50:06
169 DOLIWKA Paweł (51) Lubawa Lubawa Kocha Biegać 1980 M3 - 63 00:50:09
170 DOMINIAK Arkadiusz (53) Toruń BASKETBALL REFEREES 1984 M3 - 64 00:50:16
171 WITCZAK Ola (337) Włoclawek GKS Fabianki 1977 K3 - 6 00:50:19
172 NOWACKA Gabriela (204) Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz 1961 K5 - 3 00:50:23
173 ŚLOT Michał (306) Toruń KM UMK/BBL Toruń 1974 M4 - 51 00:50:28
174 GAJEWSKA Monika (64) Toruń   1979 K3 - 7 00:50:40
175 LIS Janusz (164) Grudziądz TKKF Chełmno 1963 M5 - 16 00:50:41
176 SAWICKI Michał (262) Golub-Dobrzyń   1983 M3 - 65 00:50:42
177 DOMARECKI Radosław (52) Kowalewo Pomorskie   1972 M4 - 52 00:50:52
178 RZODKIEWICZ Maciej (257) Toruń PZW 1983 M3 - 66 00:50:52
179 BAS Przemysław (13) Kowalewo Pomorskie AGROLOK Sport Team 1989 M2 - 17 00:50:52
180 LUZAK Mirosław (168) Bydgoszcz MWiK Bydgoszcz 1961 M5 - 17 00:50:54
181 LUZAK Szymon (167) Bydgoszcz Restauracja Spizarnia Bydgoszcz 1993 M2 - 18 00:50:55
182 STAWSKI Marcin (280) szembekowo   1979 M3 - 67 00:50:56
183 AUGUSTYNOWICZ Piotr (7) Ciechocinek amator 1977 M3 - 68 00:50:59
184 JASNOWSKI Bartosz (99) Toruń   1980 M3 - 69 00:51:08
185 GŁADYSZEWSKI Tomasz (69) Łubianka   1976 M4 - 53 00:51:12
186 OSKWAREK Piotr (217) Wąbrzeźno   1997 M1 - 3 00:51:17
187 HORODYSKI Maciej (89) Włocławek WKB Maratończyk 1955 M6 - 5 00:51:21
188 ADAMKOWSKI Jacek (4) Poćwiardowo 11 Conkret Running Team 1995 M2 - 19 00:51:21
189 MIKOLASZEK Wojciech (189) Toruń CTT 1979 M3 - 70 00:51:24
190 KOPROWSKI Marcin (125) Toruń KM UMK Toruń 1975 M4 - 54 00:51:34
191 PAWŁOWSKA Aneta (223) Wałcz   1975 K4 - 8 00:51:36
192 SZYMAŃSKI Jerzy (303) Kurzętnik KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1944 M7 - 1 00:51:49
193 JARZĘBOWSKI Maciej (97) Rypin Agrolok Sport Team 1974 M4 - 55 00:52:00
194 STOLARSKI Janusz (284) Włocławek WKB Maratończyk Włocławek 1955 M6 - 6 00:52:02
195 RUTKOWSKI Robert (255) Wąbrzeźno UNDERART-REFLEX WĄBRZEŹNO 1975 M4 - 56 00:52:05
196 MARCYJANIAK Krzysztof (185) Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW 1977 M3 - 71 00:52:08
197 RASZTUBOWICZ Daniel (249) Toruń Podgórz Toruń Puls Taxi 1975 M4 - 57 00:52:09
198 CIEPCIELIŃSKI Dawid (38) Brodnica   1985 M3 - 72 00:52:13
199 PALACZ Michał (220) Inowrocław   1970 M4 - 58 00:52:33
200 STERNAL Elżbieta (282) Rojewo   1971 K4 - 9 00:52:40
201 STAWARSKA Elżbieta (278) Toruń   1977 K3 - 8 00:52:41
202 ZILLMANN Tadeusz (354) Toruń Podgorz Toruń Puls Taxi 1981 M3 - 73 00:52:44
203 PERLIK Grzegorz (227) Bydgoszcz miałem szczęście... 1955 M6 - 7 00:52:48
204 KACZOROWSKA Anna (106) Toruń   1981 K3 - 9 00:52:53
205 WOJEWÓDZKI Grzegorz (340) Płock RAJTEL 1974 M4 - 59 00:52:53
206 WIŚNIEWSKI Włodzimierz (334) Toruń   1961 M5 - 18 00:52:58
207 WIŚNIEWSKI Dariusz (335) Toruń   1965 M5 - 19 00:53:00
208 KOSTECKI Artur (131) Płock   1972 M4 - 60 00:53:08
209 BŁACH Piotr (23) Lipienica   1988 M2 - 20 00:53:11
210 DYCZKO Adam (56) Brąchnowo   1967 M4 - 61 00:53:13
211 SAWICKA Agnieszka (261) Golub-Dobrzyń   1990 K2 - 3 00:53:17
212 WIŚNIEWSKI Janusz (333) Toruń CARBON TEAM TORUN 1967 M4 - 62 00:53:19
213 DRAWERT Ewa (54) Łubki   1977 K3 - 10 00:53:21
214 MILEWSKI Benedykt (190) Grążawy   1966 M5 - 20 00:53:25
215 BORDEWICZ Mariusz (28) Kowalewo Pomorskie   1976 M4 - 63 00:53:29
216 HERMANOWSKI Łukasz (88) Bydgoszcz Runbusters 1985 M3 - 74 00:53:33
217 LEŚNIEWSKI Kazimierz (153) Włocławek   1942 M7 - 2 00:53:40
218 LIPIŃSKI Marek (162) Toruń Twarde Lipki 1978 M3 - 75 00:53:51
219 MANIECKI Waldemar (180) Toruń   1969 M4 - 64 00:53:51
220 CZESZEWSKI Rafał (43) Toruń   1979 M3 - 76 00:53:55
221 KOWALKOWSKI Jarosław (132) Brodnica   1976 M4 - 65 00:53:56
222 KLICH Sławomir (117) Toruń DW#43 1985 M3 - 77 00:54:00
223 KOCIŃSKI Andrzej (122) Lisewo   1971 M4 - 66 00:54:01
224 BOGDAN Wacław (26) Toruń   1969 M4 - 67 00:54:02
225 OKOŃSKA Beata (209) Barwice   1988 K2 - 4 00:54:05
226 BIAŁOBŁOCKI Jacek (20) Rypin KB Lech Rypin 1961 M5 - 21 00:54:11
227 CYRANKOWSKI Artur (367) Kujawsko Pomorskie   1984 M3 - 78 00:54:16
228 DERUŚ Stanisław (47) Biskupice KM Truchcik Łubianka 1963 M5 - 22 00:54:23
229 JANISZEWSKI Jakub (92) Toruń   1971 M4 - 68 00:54:27
230 CZAJKA Artur (40) Włocławek SOLVAY 1974 M4 - 69 00:54:31
231 WROTEK Artur (346) Toruń   1969 M4 - 70 00:54:32
232 OCHMAŃSKI Radosław (206) Toruń   1977 M3 - 79 00:54:33
233 GALCZEWSKI Sebastian (65) Książki   1973 M4 - 71 00:54:44
234 WICZKOWSKA Jolanta (327) Włocławek WKB Maratończyk 1972 K4 - 10 00:54:46
235 ŻUCHOWSKA Katarzyna (360) Płonne EKO-OPAŁ PŁONNE 1976 K4 - 11 00:54:46
236 SZWEDO Piotr (300) Czernikowo   1975 M4 - 72 00:54:50
237 LAUDAŃSKI Paweł (152) Toruń   1976 M4 - 73 00:54:59
238 ŚWIERCZYŃSKI Bogdan (310) Toruń TOREC Toruń 1961 M5 - 23 00:55:01
239 NAPIERALSKA Milena (196) Toruń   1998 K1 - 4 00:55:11
240 TOMASIK Justyna (313) Toruń   1989 K2 - 5 00:55:13
241 GODZIUK Roman (72) Toruń   1960 M5 - 24 00:55:15
242 BAS Sławomir (12) Kowalewo Pomorskie Agrolok Sport Team 1983 M3 - 80 00:55:18
243 KULIGOWSKI Bartosz (145) Toruń Nova Trading Stale Biegam 1989 M2 - 21 00:55:19
244 LEWNDOWSKI Tomasz (160) Ostrowite   1973 M4 - 74 00:55:22
245 TUCHALSKI Marek (317) Rypin KB Lech Rypin 1955 M6 - 8 00:55:26
246 BIAŁOBŁOCKI Marek (19) Rypin KB Lech Rypin 1985 M3 - 81 00:55:26
247 OKOŃSKI Jarosław (210) Biskupice   1987 M2 - 22 00:55:27
248 DŁONIAK Edmund (50) Gniewkowo T.G SOKÓŁ 1945 M7 - 3 00:55:34
249 KORDOWSKI Marcin (126) Golub-Dobrzyń   1972 M4 - 75 00:55:46
250 LADA Przemysław (151) Zalesie Stale biegam - Nova Trading 1984 M3 - 82 00:55:46
251 CZERWIŃSKA Sandra (42) Wąbrzeźno   1991 K2 - 6 00:55:52
252 ZIÓŁKOWSKI Mieczysław (355) Janikowo Zgubiłem sponsora 1965 M5 - 25 00:55:54
253 PUDLIŃSKI Tobiasz (371) Golub-Dobrzyń   1987 M2 - 23 00:56:07
254 KRASSA Marcin (373) Kowalewo Pomorskie   1991 M2 - 24 00:56:07
255 DĘBSKI Jan (48) Sucharzewo Sołtys 1952 M6 - 9 00:56:17
256 KALINOWSKI Sławomir (107) Wąbrzeźno miastoaktywni.pl 1980 M3 - 83 00:56:42
257 LUZAK Magdalena (169) Bydgoszcz   1991 K2 - 7 00:56:59
258 ZAWADZKI Tomasz (350) Lubień Kujawski   1999 M1 - 4 00:56:59
259 KOSIŁO Marcin (129) Bydgoszcz Runbusters 1984 M3 - 84 00:57:04
260 BUCZEL Michał (31) Toruń Conkret Running Team 1980 M3 - 85 00:57:07
261 WIDLIŃSKI Wojciech (328) Grębocin Conkret Running Team 1972 M4 - 76 00:57:15
262 PALACZ Agnieszka (221) Inowrocław   1970 K4 - 12 00:57:20
263 KAMIŃSKA Monika (110) Kowalewo Pomorskie   1989 K2 - 8 00:57:21
264 JARZĘBOWSKA Karina (370) Rypin   1973 K4 - 13 00:57:31
265 RADECKA Alicja (246) Toruń   1980 K3 - 11 00:57:32
266 FALKOWSKI Michał (61) Wielkie Rychnowo   1985 M3 - 86 00:57:33
267 JABŁOŃSKA Arleta (90) Golub-Dobrzyń Agrolok Sport Team 1980 K3 - 12 00:57:46
268 SMOLIŃSKA Iwona (268) Wąbrzeźno WĄBRZESKA DZIESIĄTKA 1972 K4 - 14 00:57:56
269 LIPIŃSKA Małgorzata (161) Toruń   1983 K3 - 13 00:57:59
270 SZYMAŃSKI Jarosław (304) Toruń   1979 M3 - 87 00:58:02
271 LEWANDOWSKI Paweł (156) Włocławek Pay Trade 1981 M3 - 88 00:58:06
272 PISKORSKA Sylwia (232) Wąbrzeźno   1979 K3 - 14 00:58:15
273 KRAWCZYK Przemysław (137) Toruń CrossFit Toruń 1986 M3 - 89 00:58:17
274 LEWANDOWSKI Wojciech (159) Lipno   1952 M6 - 10 00:58:21
275 KOWALSKA Magdalena (135) Toruń   1990 K2 - 9 00:58:27
276 GERKE Marcin (67) Chełmża KKP Chełmża 1979 M3 - 90 00:58:28
277 SMOLARZ Tomasz (366)     1974 M4 - 77 00:58:30
278 WESOŁOWSKI Sławomir (326) Osien nad Wisłą   1967 M4 - 78 00:58:37
279 KOWALSKI Maciej (136) Gniewkowo Pozkal Running Team 1977 M3 - 91 00:58:49
280 GIERACH Krzysztof (68) Niemcz   1952 M6 - 11 00:59:21
281 SOWA Dorota (272) Unisław 12 WOG 1978 K3 - 15 00:59:22
282 BOROWSKI Jakub (30) Golub-Dobrzyń   1993 M2 - 25 00:59:26
283 MACIASZEK Andrzej (174) Książki miastoaktywni.pl 1983 M3 - 92 00:59:42
284 WIERSKI Jarosław (329) Lipniki kujawsko-pomorskie.pl 1972 M4 - 79 01:00:00
285 MAKOWIECKI Piotr (177) Gniewkowo   1986 M3 - 93 01:00:14
286 JANKOWSKI Jakub (94) Pręczki   1994 M2 - 26 01:00:14
287 BALAWAJDER-MISIASZEK Zofia (8) Wąbrzeźno   1977 K3 - 16 01:00:19
288 ŚWIŚ Krystyna (311) Wąbrzeźno   1982 K3 - 17 01:00:20
289 KRZYWDZIŃSKA Agata (141) Toruń   1994 K2 - 10 01:00:51
290 PISKORSKI Józef (233) Golub-Dobrzyń PEC Golub-Dobrzyń 1949 M6 - 12 01:01:08
291 MANISZEWSKI Zbigniew (369) Unisław   1955 M6 - 13 01:01:12
292 SITNIK Monika (267) Wąbrzeźno   1978 K3 - 18 01:01:27
293 WIŚNIEWSKA Brygida (332) Dąbrówka   1989 K2 - 11 01:01:40
294 JAWORSKI Marcin (391) Solec Kujawski   1974 M4 - 80 01:01:47
295 TYBUSZEWSKI Janusz (319) Toruń T.S. OPATRUNKI TORUŃ 1957 M5 - 26 01:01:50
296 TYBUSZEWSKI Maciej (320) Toruń START BRZOZÓWKA 1996 M2 - 27 01:01:51
297 PIOTROWSKI Maciej (231) Gniewkowo   1980 M3 - 94 01:01:54
298 ROGOWSKI Zbigniew (253) Toruń   1958 M5 - 27 01:02:14
299 LEWANDOWSKI Marcin (155) Włocławek   1975 M4 - 81 01:02:15
300 ŻÓŁTOWSKA Karolina (358) Kowalewo Pomorskie   1990 K2 - 12 01:02:18
301 STACHOWSKA Mirella (275) Wąbrzeżno miastoaktywni.pl 1973 K4 - 15 01:02:19
302 SZCZUPAK Anna (288) Inowrocław   1994 K2 - 13 01:02:51
303 ŻUŁAWSKI Mateusz (363) Gdynia   1992 M2 - 28 01:02:52
304 MURANTY Katarzyna (192) Toruń   1992 K2 - 14 01:03:05
305 KĘDZIORSKA Agata (116) Wąbrzeźno   1995 K2 - 15 01:03:27
306 MARCINKOWSKI Piotr (183) Toruń   1968 M4 - 82 01:03:40
307 STOLARSKA Danuta (283) Włocławek WKB Maratończyk Włocławek 1957 K5 - 4 01:03:44
308 NIZWANTOWSKI Rafał (203) Wąbrzeżno   1983 M3 - 95 01:03:51
309 WSZELAK Anita (347) Włocławek   1976 K4 - 16 01:03:59
310 SARNOWSKA Magdalena (259) Lipno   1980 K3 - 19 01:04:09
311 LUDWIK Krystyna (166) Łysomice Bot Camp Toruń 1966 K5 - 5 01:04:11
312 MURAWSKI Maciej (194) Wąbrzeźno   1988 M2 - 29 01:05:04
313 KACZERZEWSKI Sebastian (101) Wąbrzeźno   1983 M3 - 96 01:05:05
314 FARMAS Daniel (375) Bydgoszcz   1979 M3 - 97 01:05:25
315 ADAMCZYK Zbigniew (3) Zamek Bierzgłowski KM Truchcik Łubianka 1955 M6 - 14 01:05:36
316 GUTOWSKI Mariusz (85) Elgiszewo OSP Elgiszewo 1983 M3 - 98 01:05:39
317 BIAŁOBŁOCKA Ewa (18) Rypin KB Lech Rypin 1961 K5 - 6 01:05:41
318 KUJAWSKA Anna (144) Warszawa   1976 K4 - 17 01:05:46
319 SOŁTYSIŃSKI Maciej (379) Toruń   1989 M2 - 30 01:06:33
320 ZIĘTARSKA Bożena (353) Elgiszewo osp Elgiszewo 1971 K4 - 18 01:06:47
321 GRZYWACZ Michał (82) Małe Bałówki Kurzętnik Biega 1992 M2 - 31 01:07:18
322 KOWALSKA Daria (134) Kowalewo Pomorskie   1994 K2 - 16 01:07:18
323 ZIELIŃSKA Maja (351) Wabrzezno miastoaktywni Wąbrzeźno 1978 K3 - 20 01:07:46
324 CHABIOR Wojciech (33) Wabrzezno miastoaktywni Wąbrzeźno 1979 M3 - 99 01:07:46
325 PERET Marcin (225) Golub-Dobrzyń Conkret Running Team 1984 M3 - 100 01:08:13
326 JANKOWSKA Katarzyna (93) Pręczki   1965 K5 - 7 01:08:46
327 BAJOREK Piotr (368) Brodnica   1960 M5 - 28 01:08:50
328 DEDEŃSKI Grzegorz (365) Wąbrzeźno   1968 M4 - 83 01:08:51
329 BRUZDA Przemysław (383) Golub-Dobrzyń   1980 M3 - 101 01:09:13
330 KOSIŁO Tadeusz (130) Bydgoszcz Runbusters 1961 M5 - 29 01:10:27
331 STUDZIŃSKA Justyna (287) Kowalewo Pomorskie Conkret Running Team 1983 K3 - 21 01:11:18
332 RADKOWSKI Tomasz (247) Toruń AZS Toruń 1975 M4 - 84 01:12:00
333 CENTKOWSKA Ewelina (32) Ciechocinek   1979 K3 - 22 01:12:34
334 NAWROCKI Tomasz (200) Toruń   1975 M4 - 85 01:12:44
335 ŁĄCZYŃSKA Agnieszka (172) Wielkie Rychnowo Conkret Running Team 1983 K3 - 23 01:13:02