Kowalewo Pomorskie - 1 października 1995r

Klasyfikacja generalna
Miejsce Imię i nazwisko Kraj Klub / Miejscowość Rok ur. Kategoria Czas
1
Sławomir Kąpiński POL Styropol Gwardia Olsztyn 1966 M-2 0:30:13
2
Piotr Napierała POL "Zawisza" Bydgoszcz 1972 M-2 0:31:03
3
Jacek Misiewicz POL "Gwardia" Olsztyn 1968 M-2 0:31:12
4
Jarosław Lewandowski POL "Wody Mineralne" Ostromecko 1965 M-3 0:31:30
5
Czesław Najmowicz POL "Wody Mineralne" Ostromecko 1955 M-4 0:31:43
6
Tomasz Drąg POL "Nadwiślanin" Chełmno 1976 M-1 0:32:07
7
Artur Szczepański POL "Gwardia" Olsztyn 1971 M-2 0:32:10
8
Jacek Szulc POL TKKF "Orzeł" Bydgoszcz 1965 M-3 0:32:12
9
Eugeniusz Suchomski POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1957 M-3 0:32:29
10
Błażej Stankiewicz POL "Wody Mineralne" Ostromecko 1975 M-2 0:33:15
11
Adam Kula POL "Olimpia" Grudziądz 1976 M-1 0:33:18
12
Jacek Cytlał POL MOSiR Działdowo 1970 M-2 0:33:29
13
Zbigniew Ziółkowski POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1955 M-4 0:33:32
14
Bogdan Nowak POL Olsztyn 1956 M-3 0:33:41
15
Mariusz Pawłowski POL "Drwęca" Nowe Miasto Lubawskie 1976 M-1 0:33:47
16
Paweł Kucharski POL Toruń 1978 M-1 0:33:55
17
Czesław Maszkiewicz POL TKKF Ostróda 1956 M-3 0:34:50
18
Roman Strupowski POL "Nadwiślanin" Chełmno 1979 M-1 0:34:55
19
Adrian Tofil POL "Olimpia" Grudziądz 1977 M-1 0:35:20
20
Tadeusz Kozłowski POL "Eldom" Grudziądz 1950 M-4 0:35:34
21
Sławomir Szumski POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1974 M-2 0:35:49
22
Klaus Migga POL LZS Wąbrzeźno 1960 M-3 0:35:59
23
Marek Gorzycki POL PSRR 1956 M-3 0:36:01
24
Marcin Mazur POL "Rytm" Golub-Dobrzyń 1974 M-2 0:36:11
25
Dariusz Kucharski POL Toruń 1970 M-2 0:36:16
26
Marek Czuk POL "Meton" Toruń 1953 M-4 0:36:21
27
Ryszard Dembkowski POL Toruń 1953 M-4 0:36:31
28
Karina Szymańska POL LZS Wąbrzeźno 1975 K-1 0:36:34
29
Stanisław Wieloch POL TKKF Ostróda 1959 M-3 0:36:36
30
Roman Skiba POL TKKF Grudziądz 1937 M-5 0:36:38
31
Katarzyna Pliszka POL "Piast" Człuchów 1967 K-1 0:36:53
32
Sławomir Jarosz POL TKKF "Orzeł" Bydgoszcz 1963 M-3 0:37:00
33
Agnieszka Nowakowska POL "Wectra" Włocławek 1971 K-1 0:37:09
34
Józef Żuchowski POL "Rytm" Golub-Dobrzyń 1971 M-2 0:37:18
35
Marian Żenkiewicz POL Toruń 1945 M-5 0:37:19
36
Stanisław Seliwiorstow POL TKKF Ostróda 1953 M-4 0:37:34
37
Jacek Biernacki POL AZS Toruń 1977 M-1 0:37:37
38
Artur Zjawiony POL Toruń 1974 M-2 0:37:48
39
Krzysztof Waszkiewicz POL Płock 1955 M-4 0:37:58
40
Krzysztof Motoczyński POL TKKF "Instalator" Bydgoszcz 1955 M-4 0:38:18
41
Marcin Tylicki POL ZSZ Kowalewo Pomorskie 1978 M-1 0:38:24
42
Jerzy Bartkowski POL "Rytm" Golub-Dobrzyń 1962 M-3 0:38:25
43
Piotr Pytel POL Czarmięs Toporzysko 1972 M-2 0:38:43
44
Iwona Mysłek POL Piast Człuchów 1973 K-1 0:38:44
45
Józef Wojciechowski POL Rytm Golub-Dobrzyń 1943 M-5 0:38:44
46
Sławomir Pierzchała POL Rytm Golub-Dobrzyń 1968 M-2 0:39:12
47
Artur Psiuk POL MOSiR Działdowo 1979 M-1 0:39:17
48
Marzena Linkowska POL Nadwiślanin Chełmno 1978 K-1 0:39:25
49
Józef Szymański POL Apator Toruń 1955 M-4 0:39:27
50
Janusz Pilichowski POL GOKSiR Gniewkowo 1950 M-4 0:39:34
51
Maciej Rżeński POL AZS Toruń 1977 M-1 0:39:56
52
Stanisław Majcher POL Rytm Golub-Dobrzyń 1948 M-4 0:39:57
53
Michał Michałów POL ZSZ Kowalewo Pomorskie 1979 M-1 0:40:02
54
Jarosław Kaptajn POL Rytm Golub-Dobrzyń 1967 M-2 0:40:15
55
Paweł Majcher POL Rytm Golub-Dobrzyń 1973 M-2 0:40:16
56
Piotr Gil POL Czarmięs Toporzysko 1973 M-2 0:40:20
57
Zdzisław Mielcarek POL TKKF Orzeł Bydgoszcz 1935 M-6 0:40:23
58
Mirosław Palma POL TKKF Rekreacja Toruń 1959 M-3 0:40:28
59
Rajmund Czechowski POL Toruń 1943 M-5 0:40:58
60
Andrzej Tuchalski POL GKS Skrwilno 1969 M-2 0:40:59
61
Waldemar Ślesiński POL Rytm Golub-Dobrzyń 1978 M-1 0:41:28
62
Janusz Majcher POL Rytm Golub-Dobrzyń 1973 M-2 0:41:36
63
Małgorzata Bukowska POL TKKF Orzeł Bydgoszcz 1959 K-2 0:41:47
64
Piotr Montycki POL TKKF Orzeł Bydgoszcz 1945 M-5 0:41:52
65
Beata Dutkiewicz POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1965 K-1 0:42:11
66
Adam Dutkiewicz POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1960 M-3 0:42:11
67
Wojciech Drawert POL Rytm Golub-Dobrzyń 1977 M-1 0:42:24
68
Hanna Pytel POL Czarmięs Toporzysko 1973 K-1 0:42:28
69
Bogdan Makowski POL Gozdowo 1957 M-3 0:42:50
70
Anna Michałów POL ZSZ Kowalewo Pomorskie 1976 K-1 0:42:51
71
Jan Majcher POL TKKF Toruń 1950 M-4 0:42:54
72
Rafał Danielewski POL Czarmięs Toporzysko 1980 M-1 0:43:04
73
Dawid Pilichowski POL GOKSiR Gniewkowo 1978 M-1 0:43:21
74
Feliks Pokojski POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1935 M-6 0:44:09
75
Ryszard Krotoszyński POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1949 M-4 0:44:23
76
Janusz Sadowski POL Grębocin 1978 M-1 0:44:34
77
Robert Bejgier POL Kowalewo Pomorskie 1976 M-1 0:44:42
78
Andrzej Gil POL Czarmięs Toporzysko 1960 M-3 0:44:50
79
Mirosław Wawrzyniak POL Czarmięs Toporzysko 1972 M-2 0:44:55
80
Andrzej Kujawa POL Inowrocław 1960 M-3 0:45:47
81
Anna Krotoszyńska POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1978 K-1 0:47:56
82
Adam Marut POL Wody Mineralne Ostromecko 1979 M-1 0:48:31
83
Marek Gembicki POL GKS Skrwilno 1954 M-4 0:48:40
84
Tomasz Osóbka POL TKKF Rekreacja Toruń 1937 M-5 0:48:58
85
Czesław Konopacki POL Elana Toruń 1948 M-4 0:49:06
86
Beata Fedak POL Czarmięs Toporzysko 1975 K-1 0:49:36
87
Sylwia Waszkiewicz POL Płock 1978 K-1 0:50:11
88
Jerzy Prejzner POL TKKF Rekreacja Toruń 1923 M-7 0:52:19
89
Halina Majcher POL Rytm Golub-Dobrzyń 1951 K-2 0:52:50
90
Jerzy Filas POL Czarmięs Toporzysko 1965 M-3 0:54:36
91
Marek Graczyk POL GKS Skrwilno 1968 M-2 0:54:37
92
Jadwiga Wichrowska POL TKKF Rekreacja Toruń 1951 K-2 0:54:45
93
Ireneusz Zatorski POL ZSZ Kowalewo Pomorskie 1979 M-1 0:57:35
94
Zbigniew Ardanowski POL GKS Skrwilno 1965 M-3 0:59:53
95
Tadeusz Spychalski - "MIŚ" POL Pacific Toruń 1960 M-3 1:00:39
96
Krystyna Janczalska POL Czarmięs Toporzysko 1978 K-1 1:02:13