Kowalewo Pomorskie - 23 czerwca 1996r

Klasyfikacja generalna
Miejsce Imię i nazwisko Kraj Klub / Miejscowość Rok ur. Kategoria Czas
1
Andrzej Krzyścin POL "Altom" Gniezno 1967 M-3 0:30:00
2
Oleg Saweliew BLR "Dunamo" Brest 1967 M-2 0:30:08
3
Krzysztof Bałdyga POL WKS Oleśniczanka 1972 M-2 0:30:25
4
Aleksander Ziobro POL MKS Opalenica 1967 M-2 0:30:29
5
Ryszard Misiewicz POL "Zawisza" Bydgoszcz 1957 M-3 0:31:11
6
Mirosław Bałdyga POL KS Warszawianka 1972 M-2 0:31:29
7
Grzegorz Maczyński POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1966 M-3 0:31:44
8
Jacek Misiewicz POL AKM Olsztyn 1968 M-2 0:31:44
9
Andrzej Andrzejewski POL GSTiR Konin 1961 M-3 0:31:58
10
Jarosław Lewandowski POL Toruń 1965 M-3 0:32:15
11
Artur Szczepański POL AKM Olsztyn 1971 M-2 0:32:33
12
Waldemar Migga POL LZS Wąbrzeźno 1973 M-2 0:32:39
13
Zbigniew Ziółkowski POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1955 M-4 0:33:33
14
Bogdan Nowak POL AKM Olsztyn 1956 M-4 0:33:46
15
Franciszek Mikołajczyk POL AKM Olsztyn 1960 M-3 0:34:13
16
Wiesław Szulc POL PSSR Toruń 1959 M-3 0:34:32
17
Krystyna Kuta POL Serock 1967 K-1 0:34:33
18
Paweł Kucharski POL Toruń 1978 M-1 0:34:38
19
Jan Kinstler POL Toruń 1956 M-4 0:34:43
20
Krzysztof Bartkiewicz POL JW 1958 Świdwinełwin 1975 M-2 0:34:52
21
Zbigniew Śliwa POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1964 M-3 0:34:58
22
Remigiusz Czaczyk POL "Garbarnia" Gniezno 1956 M-4 0:35:14
23
Janusz Kosowski POL AKM Olsztyn 1952 M-4 0:35:21
24
Marek Śliwa POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1965 M-3 0:35:24
25
Małgorzata Birbach POL OPKS "Gwardia" Olsztyn 1960 K-2 0:35:27
26
Marek Czuk POL "Metron" Toruń 1953 M-4 0:35:36
27
Sławek Szumski POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1974 M-2 0:35:44
28
Tadeusz Kozłowski POL "Eldom" Grudziądz 1950 M-4 0:35:54
29
Zygfryd Liban POL Tczew 1943 M-5 0:36:06
30
Marcin Karczewski POL LO I Toruń 1976 M-2 0:36:31
31
Bogdan Różycki POL TKKF Płock 1961 M-3 0:36:33
32
Henryk Warwas POL GSTiR Konin 1957 M-3 0:36:37
33
Jerzy Bartkowski POL "Rytm" Golub-Dobrzyń 1962 M-3 0:36:40
34
Piotr Pytel POL "Czarmięs" Toporzysko 1973 M-2 0:36:54
35
Józef Wojciechowski POL LKS Brodnica 1943 M-5 0:36:57
36
Krzysztof Waszkiewicz POL "Policja" Płock 1955 M-4 0:37:07
37
Katarzyna Pliszka POL "Piast" Czułchów 1967 K-1 0:37:12
38
Renata Borzęcka POL AWF Wrocław 1975 K-1 0:37:35
39
Piotr Gil POL "Czarmięs" Toporzysko 1973 M-2 0:37:38
40
Roman Skiba POL CPN Bydgoszcz 1938 M-5 0:37:58
41
Paweł Szwec POL MKS Torec 1980 M-1 0:38:07
42
Dariusz Wrzesiński POL "Rytm" Golub-Dobrzyń 1980 M-1 0:38:07
43
Andrzej Dutkiewicz POL Towarzystwo Sportowe "Opatrunki" 1956 M-4 0:38:10
44
Józef Szymański POL "Apator" Toruń 1955 M-4 0:38:17
45
Lech Węgierski POL Toruń 1952 M-4 0:38:30
46
Zdzisław Mielcarek POL TKKF "Orzeł" Bydgoszcz 1935 M-6 0:38:30
47
Stefan Kamiński POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1947 M-4 0:39:00
48
Magdalena Lisicka POL WKS "Flota" Gdynia 1971 K-1 0:39:08
49
Mieczysław Kociucki POL Toruń 1953 M-4 0:39:12
50
Klaus Migga POL LZS Wąbrzeźno 1960 M-3 0:39:14
51
Katarzyna Lewandowska POL LZS Wąbrzeźno 1979 K-1 0:39:14
52
Jerzy Stawski POL "Towimor" Toruń 1949 M-4 0:39:31
53
Stanisław Majcher POL "Rytm" Golub-Dobrzyń 1948 M-4 0:39:38
54
Janusz Majcher POL "Rytm" Golub-Dobrzyń 1972 M-2 0:39:44
55
Irena Hulanicka POL TKKF "Piaski" Warszawa 1956 K-2 0:39:57
56
Jarosław Kaptajn POL Golub-Dobrzyń 1967 M-2 0:40:28
57
Aleksy Łopiński POL "Maratończyk" 1948 M-4 0:40:44
58
Piotr Gralla POL Toruń 1963 M-3 0:41:00
59
Marek Burski POL "Start" Konin 1957 M-3 0:41:04
60
Paweł Górny POL Kowalewo Pomorskie 1968 M-2 0:41:33
61
Mirosław Drozdowski POL "Rytm" Golub-Dobrzyń 1958 M-3 0:41:37
62
Piotr Paduch POL Bajerze 1966 M-3 0:41:40
63
Iwona Mysłek POL "Piast" Czułchów 1973 K-1 0:41:43
64
Bogdan Makowski POL "Policja" Płock 1957 M-3 0:41:52
65
Anna Michałów POL "Conkret" Kowalewo Pomorskie 1976 K-1 0:41:55
66
Mirosław Wawrzyniak POL "Czarmięs" Toporzysko 1972 M-2 0:42:08
67
Feliks Pokojski POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1935 M-6 0:42:21
68
Krzysztof Birczak POL "Juvenia" Głuchołazy 1980 M-1 0:42:30
69
Krzysztof Matuszewski POL LZS "Ruch" Bojanowo 1959 M-3 0:42:30
70
Tadeusz Depczyński POL "Rytm" Golub-Dobrzyń 1947 M-4 0:43:04
71
Jan Majcher POL Toruń 1950 M-4 0:43:30
72
Elżbieta Bober POL "Czarmięs" Toporzysko 1980 K-1 0:44:47
73
Brunon Jankowski POL Unia Wąbrzeźno 1940 M-5 0:45:14
74
Andrzej Gil POL "Czarmięs" Toporzysko 1960 M-3 0:45:16
75
Anna Krotoszyńska POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1978 K-1 0:45:17
76
Jan Majewski POL Toruń 1945 M-5 0:45:21
77
Sławomir Dul POL "Juvenia" Głuchołazy 1978 M-1 0:45:32
78
Marek Kurza POL Skrwilno 1962 M-3 0:45:49
79
Marek Gembicki POL GKS Skrwilno 1954 M-4 0:45:49
80
Artur Pawlak POL WKS "Odra" Brzeg 1972 M-2 0:46:02
81
Zbigniew Maszczyk POL WKS "Odra" Brzeg 1976 M-2 0:46:02
82
Adam Dutkiewicz POL "Ino-Zdrój" Inowrocław 1960 M-3 0:46:42
83
Beata Dutkiewicz POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1965 K-1 0:46:43
84
Szymon Gołębiewski POL Toruń 1979 M-1 0:47:04
85
Sławomir Kujawski POL "Czarmięs" Toporzysko 1980 M-1 0:47:12
86
Zbigmiew Grankowski POL Toruń 1945 M-5 0:47:58
87
Dorota Szumska POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1976 K-1 0:48:01
88
Rafał Danielewski POL "Czarmięs" Toporzysko 1980 M-1 0:49:03
89
Marek Gołębiewski POL "Klub Wysokogórski" Toruń 1972 M-2 0:49:11
90
Czesław Bryk POL Solec Kujawski 1936 M-6 0:49:12
91
Leszek Szwec POL MKS "Torec" Toruń 1959 M-3 0:49:19
92
Czesław Konopacki POL "Elana" Toruń 1948 M-4 0:49:20
93
Andrzej Szwec POL MKS Torec 1956 M-4 0:49:35
94
Witold Szulc POL Brodnica 1949 M-4 0:50:47
95
Halina Majcher POL "Rytm" Golub-Dobrzyń 1951 K-2 0:52:36
96
Tomasz Osóbka POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1937 M-5 0:52:36
97
Jerzy Prejzner POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1923 M-7 0:53:16
98
Jadwiga Wichrowska POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1951 K-2 0:55:27
99
Beata Fidak POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1975 K-1 0:56:36
100
Tadeusz Spychalski POL "Pacific" Toruń 1960 M-3 0:56:36