Kowalewo Pomorskie - 24 maja 1997r

Klasyfikacja generalna
Miejsce Imię i nazwisko Kraj Klub / Miejscowość Rok ur. Kategoria Czas
1
Wojciech Więckowski POL TKKF Płock 1961 M-3 0:30:27
2
Waldemar Lisicki POL WKS "Flota" Gdynia 1962 M-3 0:30:35
3
Dainius Saucikovas LTU Wilno 1973 M-2 0:30:37
4
Wiesław Pałczyński POL "Zawisza" Bydgoszcz 1963 M-3 0:30:56
5
Bronius Basalykas LTU Litwa 1970 M-2 0:31:25
6
Artur Szczepański POL "Gwardia" Olsztyn 1971 M-2 0:31:37
7
Jarosław Lewandowski POL Toruń 1965 M-3 0:31:40
8
Wiesław Szulc POL Toruń 1959 M-3 0:31:46
9
Piotr Sokołowski POL Sadlinki 1974 M-2 0:31:47
10
Krzysztof Bartkiewicz POL "Czarmięs" Toporzysko 1975 M-2 0:32:51
11
Wioletta Kryza POL AZS Olsztyn 1968 K-1 0:33:33
12
Paweł Kucharski POL Toruń 1978 M-1 0:33:34
13
Piotr Janowski POL Nowa Wieś Chełmińska 1964 M-3 0:33:54
14
Sławomir Szumski POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1974 M-2 0:33:55
15
Joanna Karpińska POL Szczecin 1972 K-1 0:34:00
16
Zbigniew Ziółkowski POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1955 M-4 0:34:20
17
Henryk Gliniecki POL "Morena" Gdańsk 1950 M-4 0:34:25
18
Krystyna Kuta POL Serock 1967 K-1 0:34:34
19
Galina Boruk BLR Grodno 1969 K-1 0:34:52
20
Czesław Żeżnik POL "Huragan" Przywidz 1959 M-3 0:34:59
21
Joanna Gront POL "Tęcza" Łódź 1969 K-1 0:35:02
22
Jerzy Ochota POL "Elektromontaż" S.A. Police 1952 M-4 0:35:04
23
Jacek Chmiel POL "Tęcza" Łódź 1961 M-3 0:35:19
24
Rafał Jackowski POL Gdańsk 1971 M-2 0:35:36
25
Danius Gorskis LTU Litwa 1968 M-2 0:35:41
26
Zygfryd Liban POL Tczew 1943 M-5 0:36:09
27
Eugeniusz Klimek POL Nowe Miasto Lubawskie 1953 M-4 0:36:15
28
Marek Korzycki POL Toruń 1956 M-4 0:36:25
29
Józef Wojciechowski POL KB "Rytm-Agrolok" Golub-Dobrzyń 1943 M-5 0:36:27
30
Mirosław Drozdowski POL KB "Rytm-Agrolok" Golub-Dobrzyń 1958 M-3 0:37:00
31
Paweł Szwec POL MKS "Torec" Toruń 1980 M-1 0:37:00
32
Stefan Kamiński POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1947 M-5 0:37:11
33
Rafał Smoczyński POL ZSB Grudziądz 1978 M-1 0:37:14
34
Roman Skiba POL Grudziądz 1937 M-6 0:37:27
35
Paweł Wróblewski POL Toruń 1951 M-4 0:37:30
36
Katarzyna Somkowska POL AZS AWF Gdańsk 1975 K-1 0:37:36
37
Mieczysław Kociucki POL "Orbis Kosmos" Toruń 1953 M-4 0:37:49
38
Krzysztof Bielicki POL "Poczta Polska" Brodnica 1953 M-4 0:38:23
39
Józef Szymański POL "Aptor" Toruń 1955 M-4 0:38:40
40
Robert Kamiński POL Chełmno 1972 M-2 0:38:46
41
Artur Zjawiony POL Toruń 1974 M-2 0:39:00
42
Krzysztof Murawski POL Gniewkowo 1978 M-1 0:39:04
43
Józef Żuchowski POL KB "Rytm-Agrolok" Golub-Dobrzyń 1971 M-2 0:39:13
44
Mirosław Strzyżewski POL UMK Toruń 1961 M-3 0:39:14
45
Janusz Pilichowski POL KB Gniewkowo 1950 M-4 0:39:33
46
Zygmunt Milik POL "Morena" Gdańsk 1944 M-5 0:39:44
47
Sławomir Pierzchała POL KB "Rytm-Agrolok" Golub-Dobrzyń 1968 M-2 0:39:46
48
Jarosław Prokopiuk POL PKB Gdynia 1966 M-3 0:39:53
49
Vilma Bulyae LTU Litwa 1979 K-1 0:39:59
50
Adam Dutkiewicz POL "Semafor" Inowrocław 1960 M-3 0:39:59
51
Stanisław Majcher POL KB "Rytm-Agrolok" Golub-Dobrzyń 1948 M-4 0:40:02
52
Janusz Majcher POL KB "Rytm-Agrolok" Golub-Dobrzyń 1972 M-2 0:40:20
53
Jarosław Kaptaj POL Golub-Dobrzyń 1967 M-3 0:40:32
54
Piotr Zarembski POL Mlewo 1975 M-2 0:40:42
55
Zbigniew Markiewicz POL Wąbrzeźno 1957 M-4 0:40:56
56
Roman Szwajkowski POL Podwiesk 1959 M-3 0:41:57
57
Marcin Kropkowski POL UKS "Conkret" Kowalewo Pom. 1981 M-1 0:42:00
58
Michał Szymański POL ZSG Toruń 1981 M-1 0:42:06
59
Jerzy Stawski POL "Towimor" Toruń 1949 M-4 0:42:09
60
Anna Michałów POL UKS "Conkret" Kowalewo Pom. 1976 K-1 0:42:25
61
Wiesław Ciepliński POL Mlewo 1968 M-2 0:42:30
62
Andrzej Szwec POL MKS "Torec" Toruń 1956 M-4 0:43:13
63
Marcin Bezobrazow POL Ostrowite 1980 M-1 0:44:09
64
Jan Majewski POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1945 M-5 0:44:09
65
Marek Kurza POL GKS Skrwilno 1962 M-3 0:44:53
66
Robert Bejgier POL AWF Gdańsk 1976 M-2 0:44:59
67
Dorota Szumska POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1976 K-1 0:45:18
68
Andrzej Gil POL "Czarmięs" Toporzysko 1960 M-3 0:45:18
69
Mariusz Gutkowski POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1978 M-1 0:46:10
70
Piotr Gajewski POL Toruń 1958 M-3 0:46:30
71
Maria Pietrzak POL TKKF "Orzeł" Bydgoszcz 1942 K-2 0:47:14
72
Sławomir Dul POL "Juvenia" Głuchołazy 1978 M-1 0:49:25
73
Wojciech Drobliński POL Gdynia 1930 M-6 0:50:07
74
Marian Parusiński POL "Morena" Gdańsk 1922 M-7 0:50:22
75
Marek Gołębiewski POL "Klub Wysokogórski" Toruń 1972 M-2 0:50:40
76
Witold Szulc POL Brodnica 1949 M-4 0:51:00
77
Emilia Depczyńska POL KB "Rytm-Agrolok" Golub-Dobrzyń 1983 K-1 0:52:01
78
Tadeusz Depczyński POL KB "Rytm-Agrolok" Golub-Dobrzyń 1947 M-5 0:52:01
79
Ewa Paliska POL GKS Skrwilno 1977 K-1 0:52:11
80
Marek Gembicki POL GKS Skrwilno 1954 M-4 0:52:11
81
Halina Majcher POL KB "Rytm-Agrolok" Golub-Dobrzyń 1951 K-2 0:52:51
82
Jadwiga Wichrowska POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1951 K-2 0:53:15
83
Tomasz Osóbka POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1937 M-6 0:53:18
84
Jerzy Prejzner POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1923 M-7 0:56:27
85
Justyna Mielcarek POL "Juvenia" Głuchołazy 1981 K-1 0:57:45
86
Mieczysław Zaworski POL "Start" Szczecin 1931 M-6 0:58:36
87
Tadeusz Spychalski POL "Pacific" Toruń 1960 M-3 1:03:32
88
Jan Nowak POL Wrocław 1927 M-7 1:14:33
89
Zbigniew Stefaniak POL "Aronia" Łęczyca 1974 M-2 1:35:10