Kowalewo Pomorskie - 23 maja 1998r

Klasyfikacja generalna
Miejsce Imię i nazwisko Kraj Klub / Miejscowość Rok ur. Kategoria Czas
1
Aleksander Ziobro POL Opalenica 1967 M-3 0:29:46
2
Waldemar Glinka POL AZS AWF Wrocław 1968 M-3 0:29:55
3
Piotr Prusik POL AZS Olsztyn 1968 M-3 0:30:03
4
Andrzej Krzyścin POL Altom Gniezno 1967 M-3 0:30:17
5
Piotr Sękowski POL WMKS Płońsk 1968 M-3 0:30:19
6
Wojciech Więckowski POL TKKF Płock 1961 M-3 0:30:39
7
Andrzej Gromadziński POL Gniezno 1974 M-2 0:31:26
8
Marek Wasilewski POL AWF Gorzów Wielkopolski 1975 M-2 0:31:34
9
Ryszard Misiewicz POL Zawisza Bydgoszcz 1957 M-4 0:31:46
10
Wiesław Szulc POL TKKF Rekreacja Toruń 1959 M-3 0:31:52
11
Dainius Saucikovas LTU Litwa 1974 M-2 0:32:11
12
Krzysztof Sudomlak POL AWF Gorzów Wielkopolski 1973 M-2 0:33:01
13
Jerzy Maliszewski POL AZS Olsztyn 1960 M-3 0:33:16
14
Marcin Wojciechowski POL MKS Gniezno 1980 M-1 0:33:16
15
Sławomir Szumski POL TKKF Rekreacja Toruń 1974 M-2 0:33:34
16
Eugeniusz Suchomski POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1958 M-4 0:33:43
17
Vidmantas Serna LTU Litwa 1982 M-1 0:33:52
18
Marek Cyrok POL KB Mogilno 1971 M-2 0:34:00
19
Jacek Flak POL Opalenica 1967 M-3 0:34:04
20
Wiesław Nowicki POL Olsztyn 1955 M-4 0:34:08
21
Zbigniew Ziółkowski POL Bydgoszcz 1955 M-4 0:34:12
22
Rafał Bętkowski POL KB Gniewkowo 1974 M-2 0:34:33
23
Wioletta Kryza POL AZS Olsztyn 1969 K-1 0:34:40
24
Karina Szymańska POL LZS Wąbrzeźno 1975 K-1 0:34:48
25
Andrzej Majchrzakowski POL Nitech Toruń 1958 M-4 0:34:49
26
Sławomir Kolmaga POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1983 M-1 0:34:51
27
Marek Chudziński POL Toruń 1976 M-2 0:35:06
28
Mirosław Zębik POL Pelika Szubin 1964 M-3 0:35:16
29
Mirosław Drozdowski POL Rytm Golub-Dobrzyń 1958 M-4 0:35:20
30
Linas Salkauskas LTU Litwa 1983 M-1 0:35:23
31
Zdzisław Hoły POL Triada Sopot 1953 M-4 0:35:27
32
Dariusz Wrzesiński POL Rytm Golub-Dobrzyń 1980 M-1 0:35:32
33
Zdzisław Wojtyło POL Triada Sopot 1956 M-4 0:35:33
34
Piotr Pytel POL LZS Czarmięs 1972 M-2 0:35:44
35
Marek Gorzycki POL Toruń 1956 M-4 0:35:53
36
Ryszard Dembkowski POL Murzynek Toruń 1954 M-4 0:35:54
37
Henryk Dobrzyński POL Kętrzyn 1962 M-3 0:35:56
38
Mariusz Danielewski POL LZS Czarmięs 1982 M-1 0:35:58
39
Jacek Wieliński POL Rafineria Gdańska 1956 M-4 0:36:08
40
Jerzy Sak POL MOSiR ZS. Kostrzyn 1943 M-5 0:36:09
41
Tomasz Michałowski POL AZS Toruń 1974 M-2 0:36:12
42
Paweł Szwec POL TKKF Rekreacja Toruń 1980 M-1 0:36:23
43
Eugeniusz Klimek POL Nowe Miasto Lubawskie 1953 M-4 0:36:24
44
Mieczysław Kociucki POL Orbis Toruń 1953 M-4 0:36:33
45
Zygfryd Liban POL Tczew 1943 M-5 0:36:44
46
Artur Szczepański POL Olsztyn 1971 M-2 0:36:45
47
Damian Ceszelski POL UKS SP2 Nowe 1980 M-1 0:36:56
48
Roman Biskupski POL MKS Gniezno 1979 M-1 0:37:26
49
Henryk Czerniak POL KB Kołaczkowo 1948 M-5 0:37:26
50
Magdalena Klammer POL Olimpia Grudziądz 1974 K-1 0:37:33
51
Zbigniew Szwedek POL TKKF Stilon S.A. Gorzów Wlkp. 1963 M-3 0:37:34
52
Krzysztof Przybysz POL KKB Warszawa 1969 M-2 0:37:41
53
Piotr Liżeński POL Zbiczno 1972 M-2 0:37:51
54
Rafał Danielewski POL LZS Czarmięs 1980 M-1 0:38:11
55
Tomasz Jałowski POL TKKF Stilon S.A. Gorzów Wlkp. 1967 M-3 0:38:12
56
Piotr Matuszewski POL TKKF Gostynin 1954 M-4 0:38:14
57
Janusz Pilichowski POL KB Gniewkowo 1950 M-4 0:38:27
58
Paweł Wróblewski POL Orbis Toruń 1951 M-4 0:38:36
59
Piotr Zarembski POL Mlewo 1976 M-2 0:38:41
60
Zbigniew Markiewicz POL Wąbrzeźno 1957 M-4 0:38:52
61
Krzysztof Krzemiński POL LZS Czarmięs 1982 M-1 0:39:06
62
Agnieszka Wiśniewska POL LZS Wąbrzeźno 1982 K-1 0:39:12
63
Krzysztof Murawski POL KB Gniewkowo 1978 M-2 0:39:12
64
Piotr Gil POL LZS Czarmięs 1973 M-2 0:39:35
65
Jarosław Kaptajn POL Golub-Dobrzyń 1967 M-3 0:39:37
66
Szymon Gołębiewski POL TKKF Rekreacja Toruń 1979 M-1 0:39:44
67
Janusz Majcher POL Rytm Golub-Dobrzyń 1972 M-2 0:39:45
68
Sławomir Pierzchła POL Rytm Golub-Dobrzyń 1968 M-3 0:40:01
69
Józef Szymański POL Apator Toruń 1955 M-4 0:40:07
70
Andrzej Sierocki POL Wybcz 1969 M-2 0:40:24
71
Rafał Czarnecki POL ZSZ Kowalewo Pomorskie 1981 M-1 0:40:44
72
Paweł Białka POL KB Gniewkowo 1981 M-1 0:41:01
73
Jerzy Stawski POL Towimor S.A. Toruń 1949 M-4 0:41:39
74
Leszek Szwec POL Vinpol Toruń 1959 M-3 0:41:40
75
Józef Żuchowski POL Rytm Golub-Dobrzyń 1971 M-2 0:41:41
76
Henryk Śliwiński POL Speedway Taxi Toruń 1954 M-4 0:41:49
77
Stanisław Majcher POL Rytm Golub-Dobrzyń 1948 M-5 0:41:57
78
Henryk Pade POL KB Mogilno 1932 M-6 0:42:02
79
Piotr Marcinkowski POL Golub-Dobrzyń 1982 M-1 0:42:04
80
Hanna Pytel POL LZS Czarmięs 1973 K-1 0:42:04
81
Janusz Baliński POL LO Golub-Dobrzyń 1982 M-1 0:42:12
82
Wiesław Ciepliński POL Mlewo 1968 M-3 0:42:25
83
Adam Dutkiewicz POL Semafor Inowrocław 1960 M-3 0:42:46
84
Beata Dutkiewicz POL Semafor Inowrocław 1965 K-1 0:42:46
85
Maciej Górny POL Salno 1980 M-1 0:42:48
86
Marek Gembicki POL KB Maraton Skrwilno 1954 M-4 0:43:05
87
Marcin Kropkowski POL ZSZ Kowalewo Pomorskie 1981 M-1 0:43:35
88
Robert Bejgier POL Promień Kowalewo Pomorskie 1976 M-2 0:43:57
89
Grzegorz Osiecki POL Kisielice 1951 M-4 0:44:07
90
Elżbieta Czerniak POL KB Kołaczkowo 1954 K-2 0:44:10
91
Janusz Paszkowski POL Brodnica 1956 M-4 0:44:18
92
Arkadiusz Zakierski POL ZSR Gronowo 1980 M-1 0:44:33
93
Sławomir Dul POL Juvenia Głuchołazy 1978 NPS 0:44:38
94
Edmund Sikorski POL KB Mogilno 1944 M-5 0:45:05
95
Marek Bołębiewski POL Klub Wysokogórski Toruń 1973 M-2 0:45:14
96
Ryszard Syrocki POL UKS Promień 1982 M-1 0:45:37
97
Bogdan Jędrzejewski POL Rytm Golub-Dobrzyń 1966 M-3 0:45:58
98
Dorota Szumska POL TKKF Rekreacja Toruń 1976 K-1 0:46:05
99
Jan Majcher POL Toruń 1950 M-4 0:46:12
100
Sławomir Kolmaga POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1983 M-1 0:46:25
101
Krzysztof Szablewski POL Conkret Kowalewo Pomorskie 1984 M-1 0:46:41
102
Mirosław Rosiński POL Brodnica 1955 M-4 0:47:00
103
Andrzej Gil POL LZS Czarmięs 1960 M-3 0:47:13
104
Teresa Miotk POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1959 K-2 0:47:13
105
Józef Kamiński POL Bydgoszcz 1953 M-4 0:47:48
106
Radosław Ratajczak POL KB Gniewkowo 1981 M-1 0:48:09
107
Czesław Konopacki POL Elana S.A. Toruń 1948 M-5 0:48:22
108
Michał Rutkowski POL LO Golub-Dobrzyń 1980 M-1 0:48:29
109
Kamil Kopczyński POL LO Golub-Dobrzyń 1982 M-1 0:48:30
110
Mirosław Tułodziecki POL LO Golub-Dobrzyń 1981 M-1 0:48:31
111
Paweł Górny POL Kowalewo Pomorskie 1968 M-3 0:49:19
112
Jerzy Ratajczak POL KB Gniewkowo 1944 M-5 0:49:25
113
Tomasz Osóbka POL TKKF Rekreacja Toruń 1937 M-6 0:49:31
114
Małgorzata Torłop POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1962 K-2 0:49:32
115
Jadwiga Wichrowska POL TKKF Rekreacja Toruń 1951 K-2 0:49:43
116
Ireneusz Chrapiński POL ZSZ Kowalewo Pomorskie 1980 M-1 0:50:33
117
Brunon Jankowski POL Wąbrzeźno 1940 M-5 0:51:07
118
Zbigniew Rosiński POL Brodnica 1949 M-4 0:51:08
119
Witold Szulc POL Brodnica 1949 M-4 0:51:39
120
Justyna Mielcarek POL Juvenia Głuchołazy 1981 K-1 0:52:14
121
Agnieszka Zatorska POL Kowalewo Pomorskie 1976 K-1 0:53:02
122
Beata Fedak POL TKKF Rekreacja Toruń 1975 K-1 0:53:20
123
Małgorzata Drozdowska POL ZSZ Kowalewo Pomorskie 1980 K-1 0:53:45
124
Ewa Palińska POL KB Maraton Skrwilno 1977 K-1 0:54:01
125
Marek Kurza POL KB Maraton Skrwilno 1962 M-3 0:54:01
126
Halina Majcher POL Rytm Golub-Dobrzyń 1951 K-2 0:54:20
127
Renata Śliwińska POL PSS Społem 1980 K-1 0:55:44
128
Tadeusz Spychalski - "MIŚ" POL Pacific Toruń 1960 M-3 0:56:28
129
Paweł Marcinkowski POL LO Golub-Dobrzyń 1981 M-1 1:01:48
130
Jarosław Zieliński POL LO Golub-Dobrzyń 1981 M-1 1:01:49
131
Magdalena Zatorska POL ZSZ Kowalewo Pomorskie 1981 K-1 1:04:12
132
Joanna Zatorska POL ZSZ Kowalewo Pomorskie 1980 K-1 1:07:43
133
Justyna Zatorska POL Mokry Las 1975 K-1 1:10:24
134
Mirosław Hoffman POL LZS Czarmięs 1963 NPS 1:22:24
 

Kategoria wózkarzy

Miejsce Imię i nazwisko Kraj Klub / Miejscowość Rok ur. Kategoria Czas
1
Janusz Ornat POL Zawiercie 1952 W 0:29:46
2
Jan Pienio POL Szczecin 1951 W 0:33:58
3
Mariusz Gryglas POL Start Szczecin 1969 W 0:45:49
4
Mariusz Włodarski POL Ciechocinek 1966 W 0:47:19
5
Zbigniew Zając POL Ciechocinek 1956 W 0:58:25
6
Bogusław Głaz POL Ciechocinek 1974 W 1:15:11
7
Krzysztof Sieradzki POL Ciechocinek 1961 W 1:15:12