Kowalewo Pomorskie - 31 maja 2003r

Klasyfikacja generalna
Miejsce Imię i nazwisko Kraj Klub / Miejscowość Rok ur. Kategoria Czas
1
Azat Rakipau BLR Białoruś 1968 M-3 0:29:58
2
Marcin Fehlau POL KKS Ekspres Katowice 1978 M-2

0:31:13

3
Jarosław Czubaszek POL Olimpia Grudziądz 1975 M-2 0:31:28
4
Maciek Miereczko POL Włocławek 1979 M-2 0:33:18
5
Damian Glapiak POL LKS Błękitni Osowa Sień 1980 M-2 0:34:34
6
Karina Szymańska-Wiśniewska POL LKS Promień Kowalewo Pomorskie 1975 K-1 0:34:46
7
Wiesław Perszke POL Bydgoszcz 1960 M-4 0:34:48
8
Dariusz Wrzesiński POL KB Rytm Golub-Dobrzyń 1980 M-2 0:35:26
9
Mirosław Zębik POL Instalator Pelikan Szubin 1964 M-3 0:35:35
10
Andrzej Racis POL AZS Olsztyn 1974 M-2 0:36:04
11
Piotr Olchawa POL Arko Chełmża 1966 M-3 0:36:16
12
Michał Koziura POL ZST Malbork 1985 M-1 0:36:30
13
Daniel Mitkowski POL AZS UWM 1975 M-2 0:38:00
14
Ilona Barwanowa UKR Ukraina 1972 K-1 0:38:11
15
Mariusz Gołąbek POL Starogard Gdański 1962 NPS 0:38:46
16
Zbigniew Ziemlewski POL Świecie 1952 M-5 0:38:50
17
Lucyna Pączek POL Argo-Kociewie Starogard Gdański 1976 K-1 0:38:59
18
Mieczysław Kociucki POL Altom 1953 M-5 0:39:41
19
Benedykt Chiliński POL Grudziądz 1967 M-3 0:40:01
20
Łukasz Kopeć POL Ryńsk 1980 NPS 0:40:23
21
Agnieszka Wiśniewska POL LKS Promień Kowalewo Pomorskie 1982 K-1 0:40:28
22
Zygfryd Liban POL Tczew 1943 M-6 0:40:44
23
Mirosław Szymecki POL Zibkor Chełmża 1976 M-2 0:40:49
24
Piotr Liżeński POL Zbiczno 1972 M-3 0:40:52
25
Mirosław Karmasiński POL Maratończyk Włocławek 1951 M-5 0:41:32
26
Józef Żuchowski POL KB Rytm Golub-Dobrzyń 1971 M-3 0:42:50
27
Józef Wojciechowski POL Unifreeze Górzno 1943 M-6 0:42:58
28
Michał Rosiński POL Nadwiślanin Chełmno 1986 NPS 0:43:52
29
Krystian Żołnowski POL LKS Brodnica 1985 M-1 0:43:52
30
Kazimierz Leśniewski POL Włocławek 1942 M-6 0:44:29
31
Grzegorz Osiecki POL Start Brzozówka 1951 M-5 0:45:08
32
Krzysztof Koziura POL Malbork 1961 M-4 0:45:12
33
Stefan Lewandowski POL TKKF Rekreacja Toruń 1943 M-6 0:45:51
34
Janusz Majcher POL Toruń 1972 M-3 0:46:15
35
Jan Ignasiak POL Resursa Zduńska Wola 1956 NPS 0:46:34
36
Robert Rysiewski POL ZS Kowalewo Pomorskie 1984 M-1 0:46:47
37
Sławomir Szumski POL Nestle Toruń 1974 M-2 0:46:51
38
Eugeniusz Olkowski POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1954 M-4 0:47:09
39
Jan Adamczyk POL Grudziądz 1966 M-3 0:48:05
40
Ryszard Fran0as POL Start Brzozówka 1953 M-5 0:48:10
41
Ewa Kowalska POL TKKF Rekreacja Toruń 1965 K-2 0:51:46
42
Rafał Kowalski POL TKKF Rekreacja Toruń 1978 NPS 0:55:07
43
Tadeusz Karbowski POL OSSA Biskupiec 1960 M-4 0:58:34
44
Tomasz Osóbka POL TKKF Rekreacja Toruń 1937 M-6 0:59:48
45
Mariola Karpińska POL Kowalewo Pomorskie 1976 K-1 1:02:15
46
Jerzy Prejzner POL TKKF Rekreacja Toruń 1923 M-6 1:07:41
47
Paweł Maciejewski POL SP Wielkie Rychnowo 1992 M-1 1:09:40
48
Monika Maciejewska POL Gimnazjum Rychnowo 1988 K-1 1:09:43
49
Remigiusz Spychalski POL Kangus Toruń 1993 M-1 1:14:09
50
Piotr Spychalski POL Nesquic Toruń 1996 M-1 1:14:22
51
Tadeusz Spychalski POL Nestle Toruń 1960 M-4 1:14:24