Kowalewo Pomorskie - 20 maja 2000r

Klasyfikacja generalna
Miejsce Imię i nazwisko Kraj Klub / Miejscowość Rok ur. Kategoria Czas
1
Białk Jan POL Wejcherowo 1969 M-3 0:29:28
2
Dudycz Radosław POL STS Gryf 3 Słupsk / Gdańsk-Oliwa 1974 M-2 0:29:54
3
Pobłocki Piotr POL Farm Frites Lębork 1965 M-3 0:30:12
4
Wieczorek Dariusz POL Legia Warszawa 1969 M-3 0:30:13
5
Czubaszek Jarosław POL Olimpia Grudziądz 1975 M-2 0:30:44
6
Bałdyga Krzysztof POL Myszyniec 1972 M-2 0:31:10
7
Fehlau Marcin POL Wejcherowo 1978 M-2 0:31:20
8
Labuchenka Aleksander BLR Dunamo-Możyr / Białoruś 1975 M-2 0:31:29
9
Wojtas Marek POL Tuchola 1972 M-2 0:31:52
10
Chmarzyński Jerzy POL KS „WDA” Świecie n/Wisłą 1973 M-2 0:32:02
11
Maczyński Grzegorz POL Bydgoszcz 1966 M-3 0:32:26
12 Krasiewicz Piotr POL Gniezno 1962 M-3 0:32:26
13 Zakrzewski Eugeniusz POL Dobrocin 1958 M-4 0:32:44
14 Szczepański Artur POL AZS UWM Olsztyn 1971 M-2 0:32:56
15 Szulc Wiesław POL Toruń 1959 M-4 0:33:06
16 Szumski Sławomir POL TKKF „Rekreacja” Toruń 1974 M-2 0:33:12
17 Tomaszewski Krzysztof POL Cross Turek 1967 M-3 0:33:37
18 Szajda Tomasz POL Zawisza Bydgoszcz 1979 M-2 0:34:06
19 Woźniak Janusz POL KW Państw. Straży Poż. Toruń 1962 M-3 0:34:09
20 Rosiewicz Maciej POL KTS Kalisz 1977 M-2 0:34:13
21 Suchomski Eugeniusz POL TKKF „Kolejarz” Bydgoszcz 1957 M-4 0:34:15
22 Jankowski Jacek POL ZS Kowalewo Pomorskie 1982 M-1 0:34:48
23 Gmerek Krzysztof POL Bydgoszcz 1969 M-3 0:34:54
24 Kuta Krystyna POL Serock 1967 K-1 0:34:58
25 Szymańska-Wiśniewska Karolina POL LZS Wąbrzeźno 1975 K-1 0:35:17
26 Frankowski Jarosław POL Zagórów 1970 M-3 0:35:30
27 Toczek Maciej POL ZS Kowalewo Pomorskie 1984 M-1 0:35:34
28 Kropkowski Tomasz POL Luks Kowalewo Pomorskie 1983 M-1 0:35:34
29 Migga Klaus POL LZS Wąbrzeźno 1960 M-4 0:35:52
30 Wrzesiński Dariusz POL KB „Rytm” Golub-Dobrzyń 1980 M-2 0:35:52
31 Knitter Ryszard POL Chojnice 1967 M-3 0:35:53
32 Śliwa Marek POL Grudziądz 1965 M-3 0:36:07
33 Bielicki Krzysztof POL Poczta Polska Brodnica 1963 M-3 0:36:17
34 Sarniak Jarosław POL Koło 1974 M-2 0:36:23
35 Grymuza Antoni POL TKKF Instalator Pelikan Szubin 1954 M-4 0:36:23
36 Lebiedziński Zbigniew POL Zagórów 1966 M-3 0:36:23
37 Wiśniewska Agnieszka POL LZS Wąbrzeźno 1982 K-1 0:36:29
38 Drozdowski Mirosław POL ZOZ Golub-Dobrzyń 1958 M-4 0:36:34
39 Wojciechowski Józef POL Vectra Włocławek 1943 M-5 0:36:36
40 Ćwiklak Bartosz POL Zbierki Gniezno 1982 M-1 0:36:37
41 Dembkowski Ryszard POL Cukiernia „Murzynek” Toruń 1953 M-4 0:37:23
42 Czuk Marek POL Metron Toruń 1953 M-4 0:37:27
43 Gorzycki Marek POL TKKF „Rekreacja” Toruń 1956 M-4 0:37:37
44 Ossowski Adam POL Bydgoszcz 1956 M-4 0:37:42
45 Kamiński Stefan POL TKKF „Rekreacja” Toruń 1947 M-5 0:37:45
46 Zębik Mirosław POL TKKF Instalator Pelikan Szubin 1964 M-3 0:37:53
47 Lenc Janusz POL TKKF Instalator Pelikan Szubin 1953 M-4 0:37:55
48 Raut Wiesław POL IBIS Bydgoszcz 1948 M-5 0:37:57
49 Markiewicz Zbigniew POL Wąbrzeźno 1957 M-4 0:38:05
50 Skiba Roman POL Grudziądz 1937 M-6 0:38:08
51 Liżewski Piotr POL Zbiczno 1972 M-2 0:38:13
52 Lubawy Krzysztof POL TKKF Inowrocław 1960 M-4 0:38:31
53 Pilichowski Janusz POL KB Gniewkowo 1950 M-5 0:38:42
54 Bałdyga Renata POL Muszyniec 1975 K-1 0:38:48
55 Benecki Witold POL TKKF „Kolejarz” Bydgoszcz 1940 M-6 0:38:51
56 Gołąbek Mariusz POL Starogard Gdański 1962 M-3 0:38:54
57 Marcinkiewicz Leszek POL LOTS Aleksandrów Kujawski 1983 M-1 0:38:59
58 Gralla Piotr POL TKKF „Rekreacja” Toruń 1963 M-3 0:39:07
59 Wadratowski Rafał POL Uczniowski Klub Biegacza Szubin 1979 M-2 0:39:38
60 Krzyszatofiak Szymon POL KB Gniewkowo 1983 M-1 0:39:46
61 Motoczyński Krzysztof POL TKKF Instalator Pelikan Szubin 1955 M-4 0:40:03
62 Dutkiewicz Andrzej POL Bella Toruń 1956 M-4 0:40:14
63 Strzyżewski Mirosław POL UMK Toruń 1961 M-3 0:40:26
64 Rysiewski Robert POL ZS Kowalewo Pom. / Frydrychowo 1984 M-1 0:40:27
65 Kasprzak Andrzej POL TKKF Inowrocław 1955 M-4 0:40:27
66 Boniecki Andrzej POL ? 1982 M-1 0:40:52
67 Marcinkiewicz Jan POL Aleksandrów Kujawski 1956 M-4 0:41:05
68 Olszewski Rafał POL Klub Biegacza Gniewkowo 1981 M-1 0:41:05
69 Kalwasiński Mirosław POL Włocławek 1951 M-4 0:41:08
70 Majcher Janusz POL Toruń 1972 M-2 0:41:12
71 Troka Józef POL Kosobudy 1961 M-3 0:41:24
72 Krośnicki Mariusz POL TKKF Inowrocław 1960 M-4 0:41:27
73 Sprada Waldemar POL Osie 1974 M-2 0:41:29
74 Paszkowski Janusz POL Policja Brodnica 1956 M-4 0:41:34
75 Majcher Stanisław POL KB „Rytm” Golub-Dobrzyń 1948 M-5 0:41:37
76 Franas Ryszard POL Kisielice 1953 M-4 0:42:02
77 Kamiński Mirosław POL Grudziądz 1963 M-3 0:42:30
78 Kraiński Tadeusz POL Włocławek 1953 M-4 0:42:41
79 Szwec Leszek POL Torec / TKKF „Rekreacja” Toruń 1959 M-4 0:42:48
80 Łącki Wojciech POL GTT Diament Gniezno 1956 M-4 0:42:50
81 Gembicki Marek POL Skrwa Skrwilno 1954 M-4 0:42:56
82 Kusy Ryszard POL TG Sokół Gniezno 1957 M-4 0:42:57
83 Kujawa Eryk POL TKKF Inowrocław 1982 M-1 0:43:07
84 Leśniewski Kazimierz POL Włocławek 1942 M-5 0:43:09
85 Sierocki Andrzej POL Wybcz 1969 M-3 0:43:26
86 Lenc Sebastian POL TKKF Instalator Pelikan Szubin 1978 M-2 0:43:40
87 Dul Sławomir POL Juvenia Głuchołazy 1978 M-2 0:43:40
88 Dutkiewicz Beata POL TKKF Inowrocław 1965 K-2 0:43:40
89 Dutkiewicz Adam POL TKKF Inowrocław 1960 M-4 0:43:42
90 Czachorowski Andrzej POL Luks Kowalewo Pomorskie 1984 M-1 0:43:43
91 Osiecki Grzegorz POL Olimpia / Kisielice 1951 M-4 0:43:50
92 Majewski Jan POL TKKF „Rekreacja” Toruń 1945 M-5 0:43:54
93 Rybarczyk Wojciech POL TKKF Inowrocław 1972 M-2 0:44:03
94 Szwec Andrzej POL Torec / TKKF „Rekreacja” Toruń 1956 M-4 0:44:06
95 Szablewski Krzysztof POL ZS Kowalewo Pomorskie 1983 M-1 0:44:23
96 Majik Iwona POL TKKF Inowrocław 1975 K-1 0:44:26
97 Bartoszyński Karol POL ZS Kowalewo Pomorskie 1982 M-1 0:44:56
98 Zagrabski Kazimierz POL TKKF „Rekreacja” Toruń 1955 M-4 0:45:18
99 Świerczyński Bogdan POL Torec / TKKF „Rekreacja” Toruń 1961 M-3 0:45:36
100 Piwoński Robert POL Parafialny KB Toruń-Kaszczorek 1977 M-2 0:45:41
101 Szymański Zdzisław POL Koło 1944 M-5 0:46:06
102 Miotk Teresa POL TKKF „Kolejarz” Bydgoszcz 1959 K-2 0:46:17
103 Rosiński Stefan POL TKKF „Rekreacja” Toruń 1940 M-6 0:46:33
104 Smuczyńska Teresa POL Starogard Gdański 1963 K-2 0:47:17
105 Kowalski Rafał POL DGG Toruń 1978 M-2 0:47:17
106 Piskorski Robert POL ZS Kowalewo Pomorskie 1984 M-1 0:47:30
107 Kopczyński Marcin POL ZS Kowalewo Pomorskie 1983 M-1 0:47:57
108 Bejgier Robert POL Kowalewo Pomorskie 1976 M-2 0:48:57
109 Mysiewicz Przemysław POL ZS Kowalewo Pomorskie 1984 M-1 0:48:57
110 Bandurski Jacek POL TTT Triada Sopot 1935 M-6 0:49:15
111 Szulczewski Karol POL ZS Kowalewo Pomorskie 1984 M-1 0:49:28
112 Witkowski Seweryn POL ZS Kowalewo Pomorskie 1982 M-1 0:49:34
113 Grankowski Zbigniew POL TKKF „Rekreacja” Toruń 1945 M-5 0:49:50
114 Zieliński Roman POL TKKF „Rekreacja” Toruń 1954 M-4 0:50:56
115 Woźniak Marek POL Sokół Koło 1961 M-3 0:51:23
116 Gołębiewski Marek POL Klub Wysokogórski Toruń 1972 M-2 0:51:37
117 Sikorski Eugeniusz POL Sokół Koło 1934 M-6 0:51:37
118 Olszewski Michał POL Gimnazjum Kowalewo Pomorskie 1986 M-1 0:52:39
119 Zatorska Agnieszka POL Kowalewo Pomorskie 1976 K-1 0:53:51
120 Boniecki Michał POL ZS Kowalewo Pom. / Nowy Dwór 1984 M-1 0:54:37
121 Kazimierski Zbigniew POL Toruń 1961 M-3 0:54:44
122 Osiecka Agnieszka POL Kisielice 1978 K-1 0:57:14
123 Sokołowski Marek POL TKKF „Rekreacja” Toruń 1958 M-4 0:57:29
124 Cymbał Małgorzata POL ZSZ Golub-Dobrzyń 1982 K-1 0:57:29
125 Majcher Halina POL KB „Rytm” Golub-Dobrzyń 1951 K-2 0:58:22
126 Osóbka Tomasz POL TKKF „Rekreacja” Toruń 1937 M-6 0:59:40
127 Szulc Witold POL Brodnica 1949 M-5 0:59:40
128 Śrótowski Rafał POL ZS Kowalewo Pomorskie 1982 M-1 0:59:40
129 Ozimek Radosław POL ZS Kowalewo Pomorskie 1982 M-1 0:59:44
130 Fabijańska Ewa POL ZSZ Golub-Dobrzyń 1982 K-1 1:00:33
131 Dembiński Franciszek POL Kowalewo Pomorskie 1941 M-5 1:03:38
132 Hoffman Mirosław POL LZS Toporzysko 1963 M-3 1:03:56
133 Faryńska Justyna POL LO Golub-Dobrzyń 1982 K-1 1:06:34
134 Spychalski Tadeusz (MIŚ) POL Pacyfic Nestle Toruń 1960 M-4 1:09:42
135 Filipińska Beata POL Skrwa Skrwilno 1979 K-1 1:15:18
136 Suska Elżbieta POL Skrwa Skrwilno 1971 K-1 1:15:45
 
Kategoria wózkarzy
1
Król Bogdan POL EB Start Elbląg 1955 W 0:24:27
2
Drelich Andrzej POL Start Łucznik Strzelce Kraj. 1962 W 0:25:13
3
Wandachowicz Zbigniew POL Start Szczecin 1957 W 0:27:26
4
Ornat Janusz POL Zawiercie 1952 W 0:28:44
5
Czerniszewski Witold POL Start Szczecin ? W 0:29:00
6
Pienio Jan POL KSJ Start Szczecin 1951 W 0:35:40
7
Pienio Irena POL KSJ Start Szczecin 1957 W 0:36:56
8
Warelis Ewa POL Start Szczecin ? W 0:42:39
9
Terebus Tadeusz POL OMSI Włocławek 1950 W 0:47:08
10
Gryglas Mariusz POL KSJ Start Szczecin 1969 W 0:48:25
 
Inne wózki
1
Drozdowska Sylwia POL Kowalewo Pomorskie 1979 W 0:22:03
2
Jabłoński Lech POL „Start” Poznań 1954 W 0:24:17