Kowalewo Pomorskie - 29 maja 1999r

Klasyfikacja generalna
Miejsce Imię i nazwisko Kraj Klub / Miejscowość Rok ur. Kategoria Czas
1
Dmitł Sivov BLR "Amator" Mogilev   M-2 0:31:30
2
Marek Wasilewski POL "GWDA" Piła 1975 M-2 0:32:06
3
Ryszard Misiewicz POL "Zawisza" Bydgoszcz 1957 M-4 0:32:36
4
Waldemar Tomczak POL KB Gniewkowo   M-2 0:32:49
5
Grzegorz Maczyński POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1966 M-3 0:32:51
6
Wiesław Szulc POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1959 M-4 0:33:10
7
Jacek Konieczny POL Granowo   M-4 0:33:36
8
Jacek Szulc POL Chełmno 1965 M-3 0:33:58
9
Eugeniusz Suchomski POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1957 M-4 0:34:18
10
Robert Zieliński POL KB Gniewkowo   M-2 0:34:31
11
Piotr Janowski POL UKS "Maratończyk" Podwiesk   M-3 0:36:10
12
Sławomir Szumski POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1974 M-2 0:36:23
13
Artur Szczepański POL "Gwardia-Konstal" Olsztyn 1971 M-2 0:36:31
14
Jacek Wieliński POL "Rafineria Gdańska" Gdańsk 1956 M-3 0:36:41
15
Dariusz Wrzesiński POL KB "Rytm" Golub-Dobrzyń 1980 M-1 0:36:54
16
Maciej Kaszyński POL Brodnica   M-2 0:37:10
17
Jacek Jankowski POL "Luks Conkret" Kowalewo Pom. 1982 M-1 0:37:20
18
Mieczysław Kociucki POL Mała Nieszawka 1953 M-4 0:37:50
19
Olga Youdenkova POL "Amator" Mogilev (Białoruś)   K-1 0:38:08
20
Stefan Kamiński POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1947 M-5 0:38:23
21
Tomasz Kropkowski POL "Luks Conkret" Kowalewo Pom.   M-1 0:38:33
22
Józef Szymański POL "Apator" Toruń 1955 M-4 0:38:37
23
Tomasz Olechnowicz POL Bydgoszcz   M-3 0:39:13
24
Roman Skiba POL Grudziądz 1937 M-6 0:39:20
25
Maria Kawiorska POL Pszczew   K-2 0:39:23
26
Witold Benecki POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1940 M-5 0:39:27
27
Mariusz Gołąbek POL Stargard Gdański 1962 NPS 0:39:27
28
Andrzej Racis POL AZS Olsztyn   M-2 0:39:31
29
Leszek Szwec POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1959 M-4 0:39:38
30
Piotr Paduch POL Kijewo   M-3 0:40:28
31
Agnieszka Lewandowska POL LZS Wąbrzeźno 1966 K-1 0:40:40
32
Klaus Migga POL LZS Wąbrzeźno 1960 M-3 0:40:42
33
Mirosław Zębik POL "Instalator Pelikan" Szubin 1964 M-3 0:41:08
34
Piotr Liżeński POL Zbiczno 1972 M-2 0:41:35
35
Mirosław Strzyżewski POL "Wydawnictwo Marszałek" Toruń 1961 M-3 0:41:41
36
Piotr Gralla POL Toruń 1963 M-3 0:41:59
37
Marian Kilimnik POL "Piast" Gliwice / Knurów   M-5 0:42:01
38
Krzysztof Sudomlak POL Lubań   M-2 0:42:03
39
Mirosław Drozdowski POL KB "Rytm" Golub-Dobrzyń   M-4 0:42:09
40
Piotr Zarembski POL Kowalewo Pomorskie   M-2 0:42:25
41
Stanisław Majcher POL KB "Rytm" Golub-Dobrzyń 1948 M-5 0:42:45
42
Łukasz Kopeć POL Kowalewo Pomorskie   M-1 0:42:52
43
Zbigniew Markiewicz POL Wąbrzeźno   M-4 0:42:59
44
Janusz Pilichowski POL KB Gniewkowo   M-4 0:43:00
45
Magdalena Lisicka POL "Flota" Gdynia   K-1 0:43:44
46
Sławomir Pierzchała POL KB "Rytm" Golub-Dobrzyń   M-3 0:44:06
47
Beata Dutkiewicz POL "BO-DO" Borowiak / Inowrocław 1965 K-1 0:44:18
48
Janusz Kuczerski POL TKKF "Orzeł" Bydgoszcz   M-4 0:44:18
49
Janusz Majcher POL KB "Rytm" Golub-Dobrzyń   M-2 0:44:12
50
Christian Lange POL S.C.Frankfurt nad Odrą (Niemcy)   M-2 0:45:07
51
Janusz Paszkowski POL Brodnica 1956 M-4 0:45:33
52
Jacek Łączny POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1964 M-3 0:45:38
53
Marek Kurza POL "Skrwa" Skrwilno   M-3 0:45:45
54
Zbigniew Ordon POL Toruń   M-2 0:46:07
55
Grzegorz Osiecki POL Kisielice   M-4 0:46:55
56
Wiesław Piekarski POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz   M-4 0:47:00
57
Bogdan Jędrzejowski POL KB "Rytm" Golub-Dobrzyń   M-4 0:47:55
58
Jan Majewski POL TKKF "Rekreacja" Toruń   M-5 0:48:32
59
Eryk Kujawa POL TKKF "Lotnik" Inowrocław   M-1 0:48:42
60
Mirosław Kamiński POL Grudziądz   M-3 0:49:15
61
Rafał Olszewski POL KB Gniewkowo   M-1 0:49:22
62
Wiesław Ciepliński POL Kowalewo Pomorskie   M-3 0:49:34
63
Iwona Majik POL TKKF "Lotnik" Inowrocław   K-1 0:49:34
64
Andrzej Kujawa POL TKKF "Lotnik" Inowrocław   M-3 0:49:45
65
Sławomir Dul POL "Juvenia" Głuchołazy 1978 NPS 0:50:04
66
Jan Adamczyk POL LZS Miedźna   M-6 0:50:08
67
Jacek Bandurski POL TTT Triada Sopot   M-6 0:50:12
68
Tadeusz Depczyński POL KB "Rytm" Golub-Dobrzyń   M-5 0:50:13
69
Michał Michałów POL ZSZ Kowalewo Pomorskie   M-2 0:50:13
70
Rafał Czarnecki POL ZSZ Kowalewo Pomorskie   M-1 0:50:19
71
Beata Nehring POL Chełmno   K-1 0:50:22
72
Krzysztof Skibiński POL TSM / TKKF "Rekreacja" Toruń   M-2 0:50:48
73
Andrzej Czachorowski POL SP Kowalewo Pomorskie   M-1 0:51:25
74
Robert Piwoński POL Parafialny KB Toruń-Kaszczorek   M-2 0:51:42
75
Michał Piątkowski POL ZSZ Kowalewo Pomorskie   M-1 0:52:18
76
Teresa Smuczyńska POL Stargard Gdański   K-2 0:52:24
77
Marek Gołębiewski POL Klub Wysokogórski Toruń 1973 M-2 0:52:44
78
Jan Majcher POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1950 M-4 0:52:46
79
Krzysztof Szablewski POL ZSZ Kowalewo Pomorskie 1984 M-1 0:52:47
80
Wojciech Łęgowski POL Kowalewo Pomorskie   M-1 0:53:25
81
Jan Adamczyk POL Radzyń   M-3 0:54:37
82
Andrzej Szwec POL TKKF "Rekreacja" Toruń   M-4 0:55:14
83
Halina Majcher POL KB "Rytm" Golub-Dobrzyń   K-2 0:56:57
84
Joanna Ziółkowska POL Kowalewo Pomorskie   K-1 0:58:19
85
Feliks Pokojski POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz   M-6 0:58:19
86
Witold Szulc POL Brodnica 1949 M-5 0:58:55
87
Jadwiga Wichrowska POL "Centrostal" Toruń 1951 K-2 0:59:13
88
Renata Śliwińska POL "Echo-Taxi 96-63" Toruń   K-2 0:59:59
89
Henryk Śliwiński POL "Echo-Taxi 96-63" Toruń   M-4 0:59:59
90
Justyna Mielcarek POL "Juvenia" Głuchołazy   K-1 1:00:05
91
Agnieszka Zatorska POL Kowalewo Pomorskie 1976 K-1 1:01:57
92
Joanna Zatorska POL Kowalewo Pomorskie   K-1 1:03:30
93
Tomasz Osóbka POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1937 M-6 1:04:10
94
Jerzy Prejzner POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1923 M-7 1:04:10
95
Iwona Skonieczna POL Ciechocin   K-2 1:10:06
96
Tadeusz - MIŚ Spychalski POL "Nestle-Pacific" Toruń 1960 M-3 1:11:26
 
Kategoria wózkarzy
1
Andrzej Drelich POL "Start" Gorzów Wielkopolski 1962 W 0:26:40
2
Zbigniew Wandachowicz POL "Start" Szczecin 1957 W 0:26:47
3
Witold Czerniszewski POL "Start" Szczecin   W 0:30:33
4
Mariusz Gryglas POL "Start" Szczecin   W 0:48:09
5
Sylwia Drozdowska POL Kowalewo Pomorskie   W 1:28:26