Kowalewo Pomorskie - 19 maja 2001r

Klasyfikacja generalna

Miejsce Imię i nazwisko Kraj Klub / Miejscowość Rok ur. Kategoria Czas
1 Władimir Duchowicz BLR "Dynamo" Mińsk (Białoruś) 1970 M-3 0:31:01
2 Marek Wojtas POL "Tucholanka" Tuchola 1972 M-2 0:31:21
3 Krzysztof Brucki POL LZS Ostromecko 1976 M-2 0:31:50
4 Krzysztof Bartkiewicz POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1975 M-2 0:33:12
5 Jacek Szulc POL Stolno 1965 M-3 0:33:12
6 Tomasz Kropkowski POL LKS "Promień" Kowalewo Pomorskie 1982 M-1 0:33:32
7 Jacek Kasperowicz POL "Zawisza" Bydgoszcz 1977 M-2 0:33:55
8 Zbigniew Śliwa POL Świecie 1964 M-3 0:34:05
9 Karina Szymańska-Wiśniewska POL LKS "Promień" Kowalewo Pomorskie 1975 K-1 0:34:20
10 Ryszard Łuczak POL TKKF "Instalator Pelikan" Szubin 1956 M-4 0:35:21
11 Krzysztof Gmerek POL Bydgoszcz 1969 M-3 0:35:34
12 Sławomir Szumski POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1974 M-2 0:35:38
13 Wiesław Szulc POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1959 M-4 0:36:11
14 Marek Śliwa POL Grudziądz 1965 M-3 0:36:14
15 Dariusz Olewiński POL PSSR Toruń 1976 M-2 0:36:15
16 Mirosław Drozdowski POL KB "Rytm" Golub-Dobrzyń 1958 M-4 0:36:31
17 Krzysztof Bielicki POL Poczta Polska - Brodnica 1963 M-3 0:36:40
18 Maciej Toczek POL LKS "Promień" Kowalewo Pomorskie 1984 M-1 0:36:46
19 Leszek Marcinkiewicz POL Aleksandrów Kujawski 1983 M-1 0:36:51
20 Piotr Olchawa POL "Virgo" Chełmża 1966 M-3 0:37:04
21 Grzegorz Okonek POL LZS Lubiewo 1958 M-4 0:37:35
22 Adam Ossowski POL Bydgoszcz 1956 M-4 0:37:38
23 Piotr Liżewski POL Zbiczno 1972 M-2 0:37:48
24 Adam Dahms POL TKKF "Orzeł" Bydgoszcz 1978 M-2 0:37:52
25 Józef Wojciechowski POL "Vectra" Włocławek 1943 M-5 0:37:59
26 Stefan Kamiński POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1947 M-5 0:38:04
27 Zbigniew Markiewicz POL Wąbrzeźno 1957 M-4 0:38:17
28 Mirosław Kalwasiński POL Włocławek 1951 M-5 0:38:35
29 Jarosław Gajewski POL Bydgoszcz 1968 M-3 0:38:38
30 Jacek Łączny POL KB Asics 1964 M-3 0:38:41
31 Maciej Wróblewski POL UMK Toruń 1968 M-3 0:38:57
32 Grzegorz Rożyński POL LKS "Promień" Kowalewo Pomorskie 1985 M-1 0:39:05
33 Janusz Tybuszewski POL LKS "Unia" Obrowo 1956 M-4 0:39:08
34 Piotr Gralla POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1963 M-3 0:39:14
35 Krzysztof Łęgowski POL Brodnica 1980 M-2 0:39:20
36 Anna Rybicka POL AZS AWF Wrocław 1963 K-2 0:39:30
37 Krzysztof Motoczyński POL TKKF "Instalator Pelikan" Szubin 1955 M-4 0:39:30
38 Mirosław Strzyżewski POL UMK Toruń 1961 M-4 0:39:55
39 Roman Skiba POL Grudziądz 1937 M-6 0:40:10
40 Piotr Bocian POL KS WDA Świecie 1983 M-1 0:40:10
41 Mariusz Duszyński POL KS WDA Świecie 1981 M-2 0:40:11
42 Janusz Paszkowski POL Brodnica 1956 M-4 0:40:30
43 Rafał Olszewski POL KB Gniewkowo 1981 M-2 0:40:32
44 Szymon Krzysztofiak POL KB Gniewkowo 1983 M-1 0:40:35
45 Jan Marcinkiewicz POL Aleksandrów Kujawski 1956 M-4 0:40:43
46 Paweł Wróblewski POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1951 M-5 0:40:46
47 Robert Rysiewski POL ZS Kowalewo Pomorskie 1984 M-1 0:40:51
48 Waldemar Dybała POL Szczecin 1956 M-4 0:41:04
49 Stanisław Majcher POL KB "Rytm" Golub-Dobrzyń 1948 M-5 0:41:11
50 Kazimierz Leśniewski POL Włocławek 1942 M-5 0:41:13
51 Janusz Majcher POL Toruń 1972 M-2 0:41:21
52 Ryszard Franas POL Kisielice 1953 M-4 0:41:50
53 Beata Zielińska POL LZS Ostromecko 1978 K-1 0:41:52
54 Stanisław Ciepliński POL Kisielice 1966 M-3 0:42:00
55 Michał Jakubaszek POL UMK Toruń 1981 M-2 0:42:05
56 Grzegorz Osiecki POL Kisielice 1951 M-5 0:42:12
57 Mirosław Kamiński POL Grudziądz 1963 M-3 0:42:27
58 Krystian Żołnowski POL Brodnica 1985 M-1 0:42:29
59 Barbara Krawczyk POL Samborowo 1964 K-2 0:42:35
60 Grzegorz Kwiatkowski POL Brodnica 1957 M-4 0:42:40
61 Jacek Soiński POL Inowrocław 1971 M-3 0:42:45
62 Stefan Lewandowski POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1943 M-5 0:42:48
63 Christian Lange GER MSV Tripoint-FFO Niemcych 1970 M-3 0:42:50
64 Andrzej Dutkiewicz POL "Bella" Toruń 1956 M-4 0:43:16
65 Marlena Cieplińska POL LKS "Promień" Kowalewo Pomorskie 1985 K-1 0:43:20
66 Tadeusz Kraiński POL Włocławek 1953 M-4 0:43:23
67 Robert Piwoński POL Parafialny Klub Biegacza - Toruń 1977 M-2 0:43:25
68 Wiesław Guziejewski POL Włocławek 1940 M-6 0:43:30
69 Joanna Dziadyk POL AZS AWF Gdańsk 1975 K-1 0:43:33
70 Zbigniew Grześ POL Bydgoszcz 1968 M-3 0:44:28
71 Sylwester Maciejewski POL UKS Rychnowo 1985 M-1 0:44:35
72 Krzysztof Szablewski POL ZS Kowalewo Pomorskie 1983 M-1 0:44:46
73 Zdzisław Szymański POL Koło 1944 M-5 0:44:53
74 Zbigniew Adamczyk POL Toruń 1955 M-4 0:44:56
75 Bogdan Świerczyński POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1961 M-4 0:45:01
76 Alina Podbielska POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1969 K-1 0:45:07
77 Zbigniew Kazimierski POL Toruń 1961 M-4 0:45:20
78 Kamil Kaliski POL ZS Kowalewo Pomorskie 1984 M-1 0:45:54
79 Andrzej Szkodziński POL TKKF "Rekreacja" / "Matopat" Toruń 1959 M-4 0:46:13
80 Halina Mierzwiak POl KS WDA Świecie 1951 K-2 0:46:26
81 Jan Adamczyk POL Grudziądz 1966 M-3 0:46:29
82 Teresa Smuczyńska POL Gdańsk 1963 K-2 0:47:30
83 Andrzej Czachorowski POL Kowalewo Pomorskie 1984 M-1 0:47:47
84 Adam Piątkowski POL ZS Kowalewo Pomorskie 1984 M-1 0:47:47
85 Andrzej Szwec POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1956 M-4 0:47:55
86 Marek Sokołowski POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1958 M-4 0:47:57
87 Ilona Dołęga POL Budokar Orneta 1976 K-1 0:48:15
88 Ewa Skoczyńska POL Fitness Club "Ewa" Toruń 1964 K-2 0:48:42
89 Zbigniew Grankowski POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1945 M-5 0:48:45
90 Łukasz Miś POL ZS Kowalewo Pomorskie 1984 M-1 0:48:53
91 Teresa Miotk POL "Zorza" Gdynia 1959 K-2 0:50:19
92 Marek Gembicki POL "Skrwa" Skrwilno 1954 M-4 0:50:24
93 Kazimierz Celebudzki POL "Skrwa" Skrwilno 1963 M-3 0:51:24
94 Eugeniusz Sikorski POL Sokół Koło 1934 M-6 0:52:04
95 Stefan Rosiński POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1940 M-6 0:53:14
96 Tomasz Osóbka POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1937 M-6 0:53:29
97 Hilary Boczkowski POL TKKF "Zdrowie" Łódź 1930 M-7 0:53:36
98 Justyna Majewska POL LO Golub-Dobrzyń 1983 K-1 0:54:01
99 Paweł Kuna POL TKKF "Zdrowie" Łódź 1934 M-6 0:55:49
100 Jadwiga Wichrowska POL "Centrostal" Toruń 1951 K-2 0:56:14
101 Halina Majcher POL KB "Rytm" Golub-Dobrzyń 1951 K-2 0:56:46
102 Sebastian Wilk POL ZS Kowalewo Pomorskie 1984 M-1 0:57:54
103 Jerzy Prejzner POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1923 M-7 1:01:49
104 Tadeusz Spychalski POL "MIŚ" Toruń 1960 M-4 1:08:02
105 Monika Maciejewska POL UKS Rychnowo 1988 K-1 1:08:33
106 Ewelina Kluska POL "Skrwa" Skrwilno 1987 K-1 1:14:52
107 Elżbieta Suska POL "Skrwa" Skrwilno 1971 K-1 1:14:53
 

Kategoria niepełnosprawnych

1
Rafał Kowalski POL "DGG" Toruń 1978 NPS 0:48:40
2
Mirosław Hoffmann POL Toporzysko 1963 NPS 1:04:45
 

Kategoria wózkarzy

1
Arkadiusz Skrzypiński POL "Start" Szczecin 1975 W 0:28:02
2
Witold Misztela POL KSN "Start" Warszawa 1972 W 0:28:03
3
Janusz Ornat POL Zawiercie 1952 W 0:28:41
4
Mariusz Gryglas POL "Start" Szczecin 1969 W 0:42:27