Kowalewo Pomorskie - 1 czerwca 2002r

Klasyfikacja generalna
Miejsce Imię i nazwisko Kraj Klub / Miejscowość Rok ur. Kategoria Czas
1
Jurij Giczun UKR Ukraina 1977 M-2 0:29:34
2
Władimir Duchowicz BLR Dynamo Mińsk - Białoruś 1970 M-3 0:30:25
3
Marek Wojtas POL Tuchola 1972 M-3 0:30:45
4
Bartosz Mazerski POL "Victoria" Sztum 1976 M-2 0:30:54
5
Dainius Saucikovas LIT Stadija - Litwa 1973 M-2 0:30:57
6
Artur Szczepański POL AKM Olsztyn 1971 M-3 0:32:28
7
Eugeniusz Zakrzewski POL Dobrocin 1958 M-4 0:30:04
8
Karina Szymańska-Wiśniewska POL LKS "Promień" Kowalewo Pom. 1975 K-1 0:33:19
9
Janusz Woźniak POL KW Państw. Straży Poż. w Toruniu 1962 M-4 0:33:41
10
Tomasz Kropkowski POL LKS "Promień" Kowalewo Pom. 1983 M-1 0:33:44
11
Michał Koziura POL ZST Malbork 1985 M-1 0:34:07
12
Marek Cyrok POL UKS "Filippides" Trzemeszno 1971 M-3 0:34:13
13
Mirosław Zębik POL TKKF "Instalator-Pelikan" Szubin 1964 M-3 0:34:34
14
Maciej Toczek POL LKS "Promień" Kowalewo Pom. 1984 M-1 0:34:41
15
Ryszard Łuczak POL TKKF "Instalator-Pelikan" Szubin 1956 M-4 0:34:59
16
Seweryn Tomaszko POL ZSR Ostróda 1981 M-2 0:35:35
17
Robert Bucholski POL AKM Olsztyn 1973 M-2 0:35:46
18
Piotr Olchawa POL "Arko" Chełmża 1966 M-3 0:35:57
19
Sylwester Góra POL "Philips" Piła 1974 M-2 0:36:13
20
Elena Toltygina BLR Białoruś 1980 K-1 0:36:22
21
Jarosław Willma POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1967 M-3 0:36:29
22
Łukasz Kopeć POL Toruń 1980 M-2 0:36:30
23
Grzegorz Okonek POL LZS Lubiewo 1958 M-4 0:36:56
24
Lucyna Ligaj POL Januszewo 1978 K-1 0:36:58
25
Arkadiusz Piwoński POL LKS "Start" Brzozówka 1973 M-2 0:37:12
26
Jacek Szulc POL Stolno 1965 M-3 0:37:15
27
Marcin Drogorób POL "Gazeta Pomorska" Toruń 1976 M-2 0:37:21
28
Krzysztof Sobieraj POL Toruń 1963 M-3 0:37:29
29
Antoni Grymuza POL TKKF "Instalator-Pelikan" Szubin 1954 M-4 0:37:47
30
Krzysztof Malinowski POL "Grom" Osie 1964 M-3 0:38:03
31
Zbigniew Markiewicz POL Wąbrzeźno 1957 M-4 0:38:06
32
Józef Wojciechowski POL Unifreeze Górno 1943 M-5 0:38:40
33
Piotr Muszarski POL "Lary" Chełmno 1973 M-2 0:38:47
34
Michał Rosiński POL Brzozówka 1986 M-1 0:38:54
35
Lucyna Pączek POL AGRO - Kociewie 1976 K-1 0:39:06
36
Michał Mazerski POL "Maratończyk" Sztum 1976 M-2 0:39:09
37
Piotr Liżeński POL Zbiczno 1972 M-3 0:39:12
38
Krystian Żołnowski POL LKS Brodnica 1985 M-1 0:39:14
39
Janusz Tybuszewski POL LKS "Start" Brzozówka 1957 M-4 0:39:19
40
Sławomir Siemiątkowski POL LKS Brodnica 1985 M-1 0:39:24
41
Marek Gorzycki POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1956 M-4 0:39:30
42
Barbara Krawczyk POL Samborowo 1964 K-2 0:39:33
43
Tomasz Karczewski POL UMK Toruń 1979 M-2 0:39:41
44
Krzysztof Koziura POL Malbork 1961 M-4 0:39:53
45
Krzysztof Motoczyński POL TKKF "Instalator-Pelikan" Szubin 1955 M-4 0:39:56
46
Robert Rysiewski POL Zespół Szkół Kowalewo Pom. 1984 M-1 0:40:08
47
Marta Grzelczak POL "Zawisza" Bydgoszcz 1983 K-1 0:40:17
48
Sławomir Szumski POL "Nestle-Pacyfic" Toruń 1974 M-2 0:40:27
49
Janusz Paszkowski POL LKS Brodnica 1956 M-4 0:40:34
50
Piotr Piasecki POL Frydrychowo 1982 M-2 0:40:40
51
Józef Żuchowski POL KB "Rytm" Golub-Dobrzyń 1971 M-3 0:40:41
52
Przemysław Modrzyński POL Brodnica 1986 M-1 0:40:43
53
Hieronim Rosiak POL Ryjewo 1950 M-5 0:41:00
54
Grzegorz Osiecki POL LKS Brzozówka 1951 M-5 0:41:15
55
Grzegorz Kwiatkowski POL LKS Brodnica 1957 M-4 0:41:18
56
Jan Ignasiak POL Resursa Zduńska Wola 1956 NPS 0:41:45
57
Stanisław Ciepliński POL Łęgowo 1966 M-3 0:42:01
58
Ryszard Franas POL Kisielice 1953 M-4 0:42:15
59
Waldemar Reda POL Toruń 1953 M-4 0:42:19
60
Beata Zielińska POL LZS Ostromecko 1978 K-1 0:42:34
61
Jerzy Czaja POL Sztum 1952 M-5 0:42:38
62
Janusz Majcher POL Toruń 1972 M-3 0:42:45
63
Wojciech Łącki POL "Altom" Gniezno 1956 M-4 0:42:51
64
Agnieszka Dobrowolska POL WDA Świecie 1979 K-1 0:43:00
65
Ryszard Kusy POL TG "Sokół" Gniezno 1957 M-4 0:43:20
66
Halina Mierzwiak POL WDA Świecie 1951 K-2 0:43:24
67
Tadeusz Rykowski POL "Kubuś" Olsztynek 1955 M-4 0:43:31
68
Leszek Moczyński POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1951 M-5 0:43:48
69
Zbigniew Adamczyk POL Toruń 1955 M-4 0:44:09
70
Leszek Szwec POL Torec Toruń 1959 M-4 0:44:19
71
Marcin Lenski POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1970 M-3 0:44:22
72
Małgorzata Tymińska POL AGRO - Kociewie 1977 K-1 0:44:28
73
Wiesław Guziejewski POL Włocławek 1940 M-6 0:44:44
74
Jan Szabunio POL P.I. "Marpol" Toruń 1948 M-5 0:44:56
75
Rufin Żyłkowski POL Zespół Szkół Leśnych Tuchola 1983 M-1 0:45:25
76
Dominik Drygalski POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1963 M-3 0:45:28
77
Grzegorz Grabowski POL UKS "Filippides" Trzemeszno 1965 M-3 0:45:30
78
Wiesław Ciepliński POL Mlewo 1968 M-3 0:45:38
79
Janusz Krywald POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1959 M-4 0:45:39
80
Alina Podbielska POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1969 K-1 0:45:48
81
Bogdan Świerczyński POL EC Toruń - Torec 1961 M-4 0:46:01
82
Edward Uciński POL TKKF "Instalator-Pelikan" Szubin 1948 M-5 0:46:32
83
Janusz Wisiński POL Zespół Szkół Kowalewo Pom. 1984 M-1 0:46:47
84
Mariusz Grafka POL Brodnica 1973 M-2 0:47:00
85
Stefan Lewandowski POL Brzozówka 1943 M-5 0:47:08
86
Grzegorz Jonatowski POL WLO Chełmno 1981 M-2 0:47:12
87
Krzysztof Adamczyk POL IV LO Toruń 1986 M-1 0:47:13
88
Teresa Miotk POL Zorza Gdynia 1959 K-2 0:47:39
89
Andrzej Szwec POL Torec / TKKF "Rekreacja" Toruń 1956 M-4 0:47:48
90
Jan Majcher POL Lubicz 1950 M-5 0:47:57
91
Anna Michałów POL Ostrowite 1976 K-1 0:47:59
92
Stanisław Majcher POL KB "Rytm" Golub-Dobrzyń 1948 M-5 0:48:00
93
Jan Majewski POL LKS "Start" Brzozówka 1945 M-5 0:48:05
94
Roman Zieliński POL LKS "Start" Brzozówka 1954 M-4 0:49:04
95
Robert Piwoński POL Parafialny KB Toruń-Kaszczorek 1977 M-2 0:49:57
96
Marzena Stankowska POL UKS "Filippides" Trzemeszno 1975 K-1 0:50:04
97
Justyna Stankowska POL UKS "Filippides" Trzemeszno 1977 K-1 0:50:28
98
Feliks Pokojski POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1935 M-6 0:53:37
99
Jadwiga Wichrowska POL "Centrostal" Toruń 1951 K-2 0:54:59
100
Leszek Gościniak POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1955 M-4 0:56:12
101
Tomasz Osóbka POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1937 M-6 0:57:49
102
Monika Maciejewska POL Gimnazjum Kowalewo Pom. 1988 K-1 0:59:46
103
Przemysław Stolarski POL Zespół Szkół Kowalewo Pom. 1984 M-1 1:01:15
104
MIŚ - Tadeusz Spychalski POL "Frutina-Nestle" Toruń 1960 M-4 1:02:33
 
Kategoria wózkarzy
1
Bogdan Król POL IKS "Atak" Orneta 1955 W 0:22:16
2
Andrzej Drelich POL Łucznik Strzelce Kraj. 1962 W 0:25:43
3
Arkadiusz Skrzypiński POL "Start" Szczecin 1975 W 0:28:35
4
Witold Czerniszewski POL "Start" Szczecin ? W 0:28:55
5
Joanna Czarnecka POL "Start" Szczecin ? W 0:48:32