Kowalewo Pomorskie - 5 czerwca 2004r

Klasyfikacja generalna
Miejsce Imię i nazwisko Klub / Miejscowość Kategoria Czas
1
Maciej MiereczkoWłocławekM-231:13
2
Klaudiusz Kozłowski"Altom" GnieznoM-331:20
3
Krzysztof Bartkiewicz"Biegusek" ToruńM-231:25
4
Vladzimir DukhovichBiałoruś - MińskM-332:11
5
Grzegorz MaczyńskiTKKF "Kolejarz" BydgoszczM-333:36
6
Krzysztof WłoczewskiWłocławekM-234:05
7
Dariusz Wrzesiński"Golpasz" Golub-DobrzyńM-234:18
8
Marcin DrogoróbGazeta PomorskaM-234:22
9
Piotr ZienkiewiczPasłękM-334:24
10
Jacek SzulcStolnoM-334:35
11
Piotr Olchawa"Henkon" ChełmżaM-334:50
12
Michał KoziuraZST MalborkM-135:18
13
Piotr JanowskiNowa Wieś ChełmińskaM-435:22
14
Dariusz OlewińskiTriathlon ToruńM-235:35
15
Sławomir SzumskiTKKF "Rekreacja" ToruńM-335:43
16
Łukasz KopećToruńNPS35:50
17
Krzysztof Tomaszewski"Cross" TurekM-335:57
18
Eugeniusz SuchomskiTKKF "Kolejarz" BydgoszczM-436:35
19
Ryszard SchmidtHN NowakM-336:46
20
Michał WojnowskiLO WąbrzeźnoM-237:00
21
Mirosław Zębik"Tempo" ŚwiecieM-437:25
22
Kamila Pierzyńska"Olimpia" PoznańK-137:30
23
Michał GawrońskiToruńM-337:33
24
Antoni GrymuzaTKKF "Instalator Pelikan" SzubinM-537:44
25
Arkadiusz PiwońskiLKS "Start" BrzozówkaM-337:47
26
Krzysztof GóralskiLKS "Start" BrzozówkaM-437:50
27
Mariusz GołąbekStarogard GdańskiNPS37:55
28
Krzysztof BielickiLKS BrodnicaM-437:55
29
Mariusz Duszyński"Tempo" ŚwiecieM-238:06
30
Ryszard DembkowskiMurzynek ToruńM-538:18
31
Jacek PłonkaZS nr 2 Skarmat ToruńM-338:54
32
Mieczysław Kociucki"Altom" Toruń / Mała NieszawkaM-538:59
33
Marcin ChrapkowskiTrójkołamacze ToruńM-239:07
34
Tomasz BaranowskiTKKF "Kolejarz" BydgoszczM-239:09
35
Marek WoźniakTKKF "Sokół" KołoM-439:27
36
Jarosław Willmabiegajznami.plM-339:31
37
Waldemar JasińskiToruńM-339:37
38
Janusz TybuszewskiLKS "Start" BrzozówkaM-439:45
39
Przemysław ModrzyńskiZespół Szkół Rolniczych BrodnicaM-139:51
40
Jacek Soiński"Kyokushin" InowrocławM-339:55
41
Józef Wojciechowski"Unifreeze" GórznoM-639:57
42
Agnieszka WiśniewskaLKS "Promień" Kowalewo PomorskieK-140:01
43
Leszek Szwec"Torec" ToruńM-440:07
44
Józef SzymańskiLKS "Start" BrzozówkaM-440:16
45
Mirosław KocLKS "Start" BrzozówkaM-340:43
46
Jan BruchmanStarogard GdańskiM-540:51
47
Piotr BętkowskiLKS "Start" BrzozówkaM-140:53
48
Andrzej Kasprzak"Kyokushin" InowrocławM-441:04
49
Grzegorz KwiatkowskiLKS BrodnicaM-441:10
50
Janusz Majcher"Golpasz" Golub-DobrzyńM-341:14
51
Zenon OlewińskiToruńM-541:24
52
Paweł Szwec"Torec" ToruńM-241:32
53
Mirosław Palma"Biegusek" ToruńM-441:42
54
Sebastian LencTKKF "Kolejarz" BydgoszczM-241:55
55
Krzysztof SobierajLKS "Start" BrzozówkaM-442:09
56
Janusz PaszkowskiLKS BrodnicaM-442:10
57
Piotr LiżeńskiZbicznoM-342:17
58
Bogdan Jodda"Tempo" ŚwiecieM-442:23
59
Ryszard JakielaszekKB Na Orientację BydgoszczM-542:31
60
Krzysztof Adamczyk"Biegusek" ToruńM-142:36
61
Adam Czuba"Conversa Team" ToruńM-242:38
62
Jerzy StawskiTKKF "Rekreacja" ToruńM-542:51
63
Tomasz Hęś"Fillipides" TrzemesznoM-343:11
64
Janusz LencTKKF "Kolejarz" BydgoszczM-543:24
65
Krzysztof KoziuraMalborkM-443:33
66
Andrzej Szwec"Torec" ToruńM-443:40
67
Michał RosińskiLKS "Start" BrzozówkaNPS43:48
68
Krystian ŻołnowskiI Liceum BrodnicaNPS43:52
69
Marcin RygielskiLKS "Start" BrzozówkaM-343:55
70
Ewa Kowalska"Torec" ToruńK-243:02
71
Henryk WittLKS "Start" BrzozówkaM-644:10
72
Krzysztof Włoch"Tempo" ŚwiecieM-444:11
73
Edward UcińskiTKKF "Instalator Pelikan" SzubinM-544:12
74
Zbigniew Adamczyk"Biegusek" ToruńM-444:13
75
Marek GajewskiLKS "Start" BrzozówkaM-444:17
76
Halina Mierzwiak"Tempo" ŚwiecieK-244:30
77
Jan MajewskiLKS "Start" BrzozówkaM-545:05
78
Marek GembickiGLKS "Skrwa" SkrwilnoM-545:10
79
Stanisław MajcherKB "Rytm" Golub-DobrzyńM-545:29
80
Bogdan Świerczyński"Torec" ToruńM-445:50
81
Dariusz GrabowskiToruńM-245:51
82
Krzysztof GerkaRypinM-446:00
83
Mariola KarpińskaKowalewo PomorskieK-146:18
84
Grzegorz ReiwerLO Golub-DobrzyńM-146:19
85
Paweł MajcherPędzewoM-346:39
86
Zdzisław SzymańskiTKKF "Sokół" KołoM-646:46
87
Paweł GórnyKowalewo PomorskieM-346:49
88
Sławomir Dul"Prisma-Decor" GłuchołazyNPS46:54
89
Jan SzabonioPEC ToruńM-547:59
90
Łukasz BudkaGLKS "Skrwa" SkrwilnoM-148:14
91
Mariusz MalarskiToruńM-448:16
92
Jan MajcherTKKF "Rekreacja" ToruńM-548:31
93
Dariusz CiecierskiToruńM-348:32
94
Jacek RembowskiŁowiczM-548:33
95
Przemysław BudkaGLKS "Skrwa" SkrwilnoM-149:08
96
Franciszek BudkaGLKS "Skrwa" SkrwilnoM-349:08
97
Andrzej DerfertTKKF "Kolejarz" BydgoszczM-449:28
98
Mariola LamparskaGLKS "Skrwa" SkrwilnoK-249:49
99
Waldemar WoronowskiChełmżaM-250:14
100
Michał PieńczewskiChełmżaM-250:17
101
Monika SiergiejLKS "Promień" Kowalewo PomorskieK-151:29
102
Bogumiła SłomińskaToruńK-151:37
103
Paweł KucaZSO WąbrzeźnoM-151:52
104
Marek KononowiczZSO WąbrzeźnoM-151:54
105
Anna TomaszewskaGLKS "Skrwa" SkrwilnoK-151:55
106
Grzegorz GórskiZSO WąbrzeźnoM-151:57
107
Radosław TymińskiGLKS "Skrwa" SkrwilnoM-151:58
108
Tomasz Skibińskibiegajznami.plM-452:19
109
Kazimierz CelebudzkiGLKS "Skrwa" SkrwilnoM-452:27
110
Longina Korczyńska"Biegusek" ToruńK-252:38
111
Wiesław Dąbek"Golpasz" Golub-DobrzyńM-452:50
112
Monika MaciejewskaGimnazjum Kowalewo PomorskieK-153:26
113
Radosław Gruźlewski"Aldent" ChełmżaM-253:26
114
Elwira JabłońskaLKS "Start" BrzozówkaK-153:48
115
Michał RobaczewskiZSO WąbrzeźnoM-155:10
116
Magdalena KluskaGLKS "Skrwa" SkrwilnoK-155:13
117
Mariusz WielińskiGdańskM-455:13
118
Zbigniew GrankowskiTKKF "Rekreacja" ToruńM-555:25
119
Tomasz OsóbkaTKKF "Rekreacja" ToruńM-655:32
120
Ewelina MichalakGLKS "Skrwa" SkrwilnoK-155:40
121
Eugeniusz SikorskiTKKF "Sokół" KołoM-655:40
122
Halina MajcherKB "Rytm" Golub-DobrzyńK-258:02
123
Marcin ŁęckiKM UMK ToruńM-259:45
124
Jan DałerŻychlinM-51:05:16
125
Tomasz IwankowskiZSO WąbrzeźnoM-11:07:10
126
Dawid KrajnikLO WąbrzeźnoM-11:07:10
127
Marcin SzydzikLO WąbrzeźnoM-11:07:10