Kowalewo Pomorskie - 4 czerwca 2005r

Klasyfikacja generalna
Miejsce Imię i nazwisko Kraj Klub / Miejscowość Rok ur. Kategoria Czas
1
Leszek Biegała POL WKS "Zawisza" Bydgoszcz 1978 M-2 0:30:35
2
Cleophas Tirop KEN WKS "Zawisza" Bydgoszcz 1973 M-3 0:30:42
3
Reuben Kwambai KEN WKS "Zawisza" Bydgoszcz 1973 M-3 0:31:02
4
Tomasz Drąg POL "Henkon" Chełmża 1976 M-2 0:31:14
5
Jarosław Czubaszek POL "Olimpia" Grudziądz 1975 M-3 0:32:06
6
Klaudiusz Kozłowski POL "Altom" Gniezno 1971 M-3 0:33:23
7
Krzysztof Włoczewski POL Włocławek 1978 M-2 0:33:43
8
Jacek Ciełuszecki POL AKB Szczytno 1977 M-2 0:33:54
9
Tomasz Szajda POL "Altom" Gniezno 1979 M-2 0:34:12
10
Piotr Janowski POL "Henkon" Chełmża 1964 M-4 0:34:18
11
Dariusz Wrzesiński POL TKKF "Rytm" Golub-Dobrzyń 1980 M-2 0:34:27
12
Piotr Warwas POL WKS "Zawisza" Bydgoszcz 1985 M-2 0:34:32
13
Piotr Suchenia POL "ENTRE.PL Team" Gdynia 1980 M-2 0:34:45
14
Piotr Olchawa POL Henkon Chełmża 1966 M-3 0:34:50
15
Piotr Zienkiewicz POL Pasłęk 1974 M-3 0:35:01
16
Marek Dzięgielewski POL KB im. P. Sękowskiego Płońsk 1962 M-4 0:35:11
17
Jacek Kasperowicz POL UKB "Maratończyk" Okonek 1977 M-2 0:35:40
18
Wojciech Gill POL WKS "Zawisza" Bydgoszcz 1985 M-2 0:36:17
19
Ryszard Schmidt POL "HN Nowak" Bydgoszcz 1968 M-3 0:36:19
20
Robert Kamiński POL Henkon Chełmża 1972 M-3 0:36:46
21
Sławomir Szumski POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1974 M-3 0:37:11
22
Zdzisław Kasperowicz POL UKB "Maratończyk" Okonek 1975 M-3 0:37:14
23
Joanna Chmiel POL ŁKS Łódź 1969 K-2 0:37:18
24
Michał Gawroński POL Toruń 1972 M-3 0:37:21
25
Krzysztof Góralski POL LKS "Start" Brzozówka 1964 M-4 0:37:27
26
Krzysztof Malinowski POL Osie 1964 M-4 0:37:34
27
Eugeniusz Suchomski POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1957 M-4 0:37:41
28
Lucyna Pączek POL "Agro-Kociewie" Starogard Gdański 1976 K-1 0:37:43
29
Piotr Bętkowski POL "Biegusek" Toruń 1987 M-1 0:37:46
30
Marek Czuk POL "Pol-Necks" Toruń 1953 M-5 0:38:28
31
Mirosław Zębik POL WDA Świecie 1964 M-4 0:38:29
32
Cezary Radowski POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1967 M-3 0:38:33
33
Antoni Grymuza POL TKKF "Instalator-Pelikan" Szubin 1954 M-5 0:38:40
34
Michał Koziura POL Nowy Dwór Gdański 1985 M-2 0:38:46
35
Wiesław Sławiński POL Grudziądz 1955 M-5 0:38:48
36
Mariusz Gołąbek POL Starogard Gdański 1962 NPS 0:38:50
37
Tomasz Baranowski POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1976 M-2 0:39:00
38
Jacek Soiński POL Kyokushin 1971 M-3 0:39:09
39
Mariusz Trzeciak POL KM Łubianka 1976 M-2 0:39:16
40
Arkadiusz Piwoński POL LKS "Start" Brzozówka 1973 M-3 0:39:17
41
Grzegorz Noga POL LKS "Pomorzanka" Skórcz 1991 M-1 0:39:23
42
Michał Rosiński POL LKS "Start" Brzozówka 1985 NPS 0:39:45
43
Jan Bruchman POL Starogard Gdański 1951 M-5 0:39:49
44
Kamila Pierzyńska POL Kruszwica 1982 K-1 0:39:52
45
Zbigniew Miciak POL "Golpasz Team" 1959 M-4 0:39:55
46
Janusz Paszkowski POL LKS Brodnica 1956 M-4 0:40:16
47
Agnieszka Wiśniewska POL LKS "Promień" Kowalewo Pomorskie 1982 K-1 0:40:17
48
Bartłomiej Pluta POL "Altom" Gniezno 1986 M-1 0:40:27
49
Jarosław Wolski POL LKS "Pomorzanka" Skórcz 1979 M-2 0:40:38
50
Krzysztof Zasada POL Małe Pułkowo 1978 M-2 0:40:49
51
Marcin Rygielski POL Toruń 1973 M-3 0:41:04
52
Janusz Majcher POL "Golpasz Team" 1972 M-3 0:41:07
53
Krzysztof Badowski POL Bydgoszcz 1962 NPS 0:41:07
54
Józef Szymański POL LKS "Start" Brzozówka 1955 M-5 0:41:10
55
Andrzej Wróbel POL "Start" Poznań 1965 NPS 0:41:18
56
Henryk Witt POL Brzozówka 1941 M-6 0:41:20
57
Bartosz Nienartowicz POL LKS "Start" Brzozówka 1978 M-2 0:41:21
58
Jarosław Willma POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1967 M-3 0:41:26
59
Krzysztof Adamczyk POL Klub Maratoński UMK 1986 M-1 0:41:30
60
Rafał Ciesiun POL Toruń 1977 M-2 0:41:38
61
Marek Gorzycki POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1956 M-4 0:41:42
62
Janusz Tybuszewski POL LKS "Start" Brzozówka 1957 M-4 0:41:48
63
Karolina Korczyńska POL "Biegusek" Toruń 1989 K-1 0:41:58
64
Rajmund Korczyński POL "Biegusek" Toruń 1963 M-4 0:42:07
65
Magdalena Raniszewska POL Klub Maratoński UMK 1978 K-1 0:42:12
66
Klaus Migga POL LKS "Promień" Kowalewo Pomorskie 1960 M-4 0:42:28
67
Mirosław Kamiński POL Grudziądz 1963 M-4 0:42:29
68
Grzegorz Wojciechowski POL "Pogoń" Mogilno 1961 M-4 0:42:46
69
Piotr Gajewski POL Toruń 1958 M-4 0:42:50
70
Krzysztof Gerka POL Piskorczyn 1957 M-4 0:42:57
71
Zbigniew Magdziak POL "Start" Poznań 1969 M-3 0:43:03
72
Piotr Chełmiński POL TKKF Chełmno 1964 M-4 0:43:07
73
Zbigniew Wirkus POL biegajznami.pl 1958 M-4 0:43:14
74
Grzegorz Osiecki POL LKS "Start" Brzozówka 1951 M-5 0:43:18
75
Hieronim Rosiak POL Ryjewo 1950 M-5 0:43:20
76
Bogdan Jodda POL WDA Świecie 1963 M-4 0:43:25
77
Krzysztof Koziura POL Malbork 1961 M-4 0:43:45
78
Ewa Kowalska POL "Torec" Toruń 1965 K-2 0:43:53
79
Janusz Lenc POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1953 M-5 0:43:55
80
Andrzej Szwec POL "Torec" Toruń 1956 M-4 0:44:00
81
Łukasz Budka POL GLKS "Skrwa" Skrwilno 1988 M-1 0:44:06
82
Andrzej Jałocha POL Grzywna 1959 M-4 0:44:06
83
Tomasz Hęś POL "Filippides" Trzemeszno 1972 M-3 0:44:16
84
Mariola Karpińska POL Kowalewo Pomorskie 1976 K-1 0:44:20
85
Kazimierz Leśniewski POL Włocławek 1942 M-6 0:44:32
86
Marcin Gajewski POL Toruń 1983 M-2 0:44:47
87
Łukasz Przybylski POL Toruń 1988 M-1 0:45:02
88
Jan Ignasiak POL IKS "Start" Zduńska Wola 1956 NPS 0:45:03
89
Marcin Pekowski POL Golub-Dobrzyń 1987 M-1 0:45:05
90
Adam Szymczyk POL WDA Świecie 1948 M-5 0:45:22
91
Edward Uciński POL TKKF "Instalator-Pelikan" Szubin 1948 M-5 0:45:30
92
Marlena Cieplińska POL Mlewo 1985 K-1 0:45:40
93
Paweł Szwec POL "Torec" Toruń 1980 M-2 0:45:41
94
Jan Adamczyk POL Grudziądz 1966 M-3 0:45:50
95
Stanisław Wilary POL GLKS "Skrwa" Skrwilno 1960 NPS 0:46:01
96
Mateusz Neulitz POL KM Łubianka 1987 M-1 0:46:17
97
Leszek Moczyński POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1951 M-5 0:46:20
98
Robert Langowski POL Wudzyń 1974 M-3 0:46:34
99
Piotr Marunowski POL Klub Maratończyka Łubianka 1989 M-1 0:46:48
100
Adam Kachniarz POL KM Łubianka 1989 M-1 0:46:48
101
Zbigniew Adamczyk POL "Biegusek" Toruń 1955 M-5 0:46:58
102
Henryk Pade POL "Pogoń" Mogilno 1932 M-6 0:47:08
103
Kazimierz Zagrabski POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1955 M-5 0:47:10
104
Dagmara Binarsch POL "Altom" Gniezno 1976 K-1 0:47:29
105
Ryszard Franas POL LKS "Start" Brzozówka 1953 M-5 0:47:41
106
Leszek Kazimierski POL Wielkie Rychnowo 1965 M-4 0:47:46
107
Leszek Szwec POL "Torec" Toruń 1959 M-4 0:47:50
108
Marek Gajewski POL Grębocin 1962 M-4 0:48:17
109
Jan Jałocha POL Grzywna 1961 M-4 0:48:18
110
Stanisław Majcher POL KB "Rytm" Golub-Dobrzyń 1948 M-5 0:48:31
111
Bartosz Rusiński POL LKS "Start" Brzozówka 1993 M-1 0:48:40
112
Krzysztof Kubisiak POL Toruń 1959 M-4 0:48:47
113
Halina Mierzwiak POL WDA Świecie 1951 K-2 0:48:48
114
Paweł Górny POL Kowalewo Pomorskie 1968 M-3 0:49:02
115
Mateusz Glazik POL LKS "Pomorzanka" Skórcz 1989 M-1 0:49:02
116
Piotr Kukowski POL LO Wąbrzeźno 1987 M-1 0:49:21
117
Anna Tomaszewska POL GLKS "Skrwa" Skrwilno 1988 K-1 0:49:27
118
Marek Gembicki POL GLKS "Skrwa" Skrwilno 1954 M-5 0:49:27
119
Elwira Jabłońska POL Toruń 1975 K-1 0:49:43
120
Paweł Kowalski POL biegajznami.pl 1973 M-3 0:49:52
121
Roman Zieliński POL Toruń 1954 M-5 0:50:07
122
Wiesław Ciepliński POL Mlewo 1968 M-3 0:50:08
123
Andrzej Dutkiewicz POL "Bella" Toruń 1956 M-4 0:50:09
124
Andrzej Kościelny POL LKS "Pomorzanka" Skórcz 1958 M-4 0:50:22
125
Grzegorz Flis POL Toruń 1964 M-4 0:50:54
126
Andrzej Sierocki POL KM Łubianka 1969 M-3 0:50:59
127
Sebastian Chmara POL "Pro-la Athletic Club" Warszawa 1971 M-3 0:51:07
128
Sławomir Dul POL "Prisma-Decor" Głuchołazy 1978 NPS 0:51:24
129
Rafał Kowalski POL "Torec" Toruń 1978 NPS 0:52:36
130
Małgorzata Dzięgielewska POL KB im. P. Sękowskiego Płońsk 1962 K-2 0:52:38
131
Andrzej Czachorowski POL CKU Gronowo 1984 M-2 0:52:50
132
Paweł Januszewski POL "Pro-la Athletic Club" Warszawa 1972 M-3 0:52:58
133
Bogdan Oskwarek POL LKS "Promień" Kowalewo Pomorskie 1970 M-3 0:52:58
134
Mariusz Wieliński POL "Grupa Trójmiasto" Gdańsk 1963 M-4 0:53:00
135
Longina Korczyńska POL "Biegusek" Toruń 1963 K-2 0:53:34
136
Bartłomiej Kudliński POL Klub Maratończyka Łubianka 1989 M-1 0:54:05
137
Franciszek Budka POL GLKS "Skrwa" Skrwilno 1965 M-4 0:54:06
138
Monika Mazurkiewicz POL "Torec" Toruń 1988 K-1 0:55:19
139
Mateusz Ronowicz POL GLKS "Skrwa" Skrwilno 1990 M-1 0:55:53
140
Zbigniew Grankowski POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1945 M-6 0:56:02
141
Waldemar Zdziebłowski POL LO Wąbrzeźno 1987 M-1 0:56:03
142
Mariola Lamparska POL Nadleśnictwo Skrwilno 1958 K-2 0:56:03
143
Krystian Kubisiak POL Toruń 1988 M-1 0:56:04
144
Mirosław Ciechacki POL LO Wąbrzeźno 1987 M-1 0:56:36
145
Iwona Pietrzak POL GLKS "Skrwa" Skrwilno 1989 K-1 0:56:48
146
Marta Czarnecka POL GLKS "Skrwa" Skrwilno 1989 K-1 0:56:48
147
Justyna Tyburska POL GLKS "Skrwa" Skrwilno 1989 K-1 0:56:48
148
Monika Waszak POL Włocławek 1981 K-1 0:57:15
149
Sebastian Waszak POL Włocławek 1988 M-1 0:57:15
150
Kamila Krzyś POL biegajznami.pl 1975 K-1 0:58:06
151
Mirosław Krzywdziński POL Chełmża 1965 M-4 0:58:18
152
Roman Kwiatkowski POL TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz 1958 M-4 0:59:17
153
Ewelina Szlagowska POL GLKS "Skrwa" Skrwilno 1987 K-1 1:02:49
154
Justyna Pach POL "Team Dul" Głuchołazy 1981 K-1 1:03:05
155
Tomasz Osóbka POL TKKF "Rekreacja" Toruń 1937 M-6 1:05:39
156
Jerzy Prejzner POL Klub Maratoński UMK 1973 M-3 1:05:39