Kowalewo Pomorskie - 3 czerwca 2006r

Klasyfikacja generalna
Miejsce Imię i nazwisko Kraj Klub / Miejscowość Rok ur. Kategoria Czas
1
Radosław Dudycz POL GKS Kołczygłowy 1974 M-3 0:30:31
2
Evgeny Sirotin UKR Ukraina 1969 M-3 0:30:34
3
Aliaksandr Nikalayuk BLR Białoruś 1982 M-2 0:30:37
4
Igor Zmavoronok BLR Białoruś 1977 M-2 0:30:40
5
Jarosław Czubaszek POL Olimpia Grudziądz 1975 M-3 0:30:52
6
Sergiy Zachepa UKR Ukraina 1974 M-3 0:31:06
7
Vincent Chepsiror KEN Zawisza Bydgoszcz 1980 M-2 0:31:12
8
Bartosz Mazerski POL Zantyr Sztum 1976 M-3 0:31:16
9
Tomasz Drąg POL KM Truchcik Łubianka 1976 M-3 0:31:40
10
Ambrose Kipchirchir KEN Zawisza Bydgoszcz 1972 M-3 0:31:52
11
Grzegorz Maczyński POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1966 M-4 0:33:02
12
Mariusz Pawłowski POL LKS Promień Kowalewo Pomorskie 1976 M-3 0:33:32
13
Arkadiusz Kawczyński POL Start Brzozówka 1973 M-3 0:33:46
14
Przemysław Humięcki POL LKS Promień Kowalewo Pomorskie 1988 M-1 0:34:00
15
Dariusz Wrzesiński POL Golub-Dobrzyń 1980 M-2 0:34:12
16
Marcin Karczewski POL Toruń 1976 M-3 0:34:26
17
Jacek Szulc POL Henkon Chełmża 1965 M-4 0:34:38
18
Piotr Zienkiewicz POL Gimpas Pasłęk 1974 M-3 0:34:48
19
Adam Ługiewicz POL AWF Gdańsk 1982 M-2 0:35:33
20
Sławomir Szumski POL KM Truchcik Łubianka 1974 M-3 0:35:46
21
Ryszard Schmidt POL HN Nowak Bydgoszcz 1968 M-3 0:35:49
22
Krzysztof Góralski POL Start Brzozówka 1964 M-4 0:35:52
23
Damian Chmielewski POL Filippides Trzemeszno 1960 M-4 0:36:05
24
Krzysztof Lech POL Grupa Mietka Łukasika 1974 M-3 0:36:17
25
Michał Gawroński POL LKS Promień Kowalewo Pomorskie 1972 M-3 0:36:20
26
Grzegorz Noga POL LKS Pomorzanka Skórcz 1991 M-1 0:36:57
27
Piotr Bętkowski POL Torec Toruń 1987 M-1 0:37:05
28
Mariusz Trzeciak POL KM Truchcik Łubianka 1976 M-3 0:37:08
29
Adrian Olbryś POL Gimpas Pasłęk 1984 M-2 0:37:14
30
Cezary Radowski POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1967 M-3 0:37:16
31
Krzysztof Bielicki POL NEO System Brodnica 1963 M-4 0:37:26
32
Jarosław Willma POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1967 M-3 0:37:45
33
Agnieszka Lewandowska POL Luks Orneta Wąbrzeźno 1984 K-1 0:37:56
34
Piotr Chmielewski POL Filippides Trzemeszno 1989 M-1 0:37:59
35
Maciej Gąsiorowski POL Polo - 407 Inowrocław 1965 M-4 0:38:03
36
Radosław Gmerek POL Bydgoszcz 1971 M-3 0:38:20
37
Zbigniew Ordon POL KM Truchcik Łubianka 1973 M-3 0:38:34
38
Lucyna Pączek POL Agro-Kociewie Starogard Gdański 1976 K-1 0:38:39
39
Marcin Drogorób POL Gazeta Pomorska 1976 M-3 0:38:53
40
Jacek Soiński POL Kyoukushin Inowrocław 1971 M-3 0:38:55
41
Krzysztof Sobieraj POL Start Brzozówka 1963 M-4 0:39:01
42
Sławomir Kawka POL Start Brzozówka 1970 M-3 0:39:06
43
Lucyna Ligaj POL Januszewo 1978 K-1 0:39:09
44
Karina Szymańska-Wiśniewska POL LKS Promień Kowalewo Pomorskie 1975 K-1 0:39:19
45
Adam Kachniarz POL KM Truchcik Łubianka 1989 M-1 0:39:19
46
Marek Pilarski POL Start Brzozówka 1963 M-4 0:39:21
47
Jan Bruchman POL Starogard Gdański 1951 M-5 0:39:22
48
Mieczysław Kociucki POL Taxi 91-94 Toruń 1953 M-5 0:39:31
49
Agnieszka Wiśniewska POL LKS Promień Kowalewo Pomorskie 1982 K-1 0:39:35
50
Leszek Firlej POL Grubno 1956 M-5 0:39:44
51
Mariusz Gołąbek POL Achilles Polska 1962 M-4 0:39:50
52
Piotr Gralla POL TKKF Rekreacja Toruń 1963 M-4 0:39:52
53
Barbara Jabłońska POL OTK Rzeźnik Lubartów 1977 K-1 0:40:07
54
Zygfryd Liban POL Tczew 1943 M-6 0:40:17
55
Henryk Kuciejczyk POL Szkoła Podstawowa Szydłowo 1959 M-4 0:40:24
56
Janusz Paszkowski POL MUKL Brodnica 1956 M-5 0:40:26
57
Roman Przybyszewski POL Toruń 1956 M-5 0:40:38
58
Arkadiusz Dejewski POL Chełmża 1980 M-2 0:40:48
59
Piotr Liżeński POL Zbiczno 1972 M-3 0:41:00
60
Leszek Szwec POL Torec Toruń 1959 M-4 0:41:10
61
Krzysztof Kaczorowski POL GLKS Skrwa Skrwilno 1987 M-1 0:41:26
62
Janusz Tybuszewski POL Start Brzozówka 1957 M-4 0:41:37
63
Henryk Śliwiński POL Start Brzozówka 1954 M-5 0:41:44
64
Józef Szymański POL Start Brzozówka 1955 M-5 0:41:49
65
Janusz Majcher POL Golpasz Team Toruń 1972 M-3 0:41:57
66
Sebastian Lenc POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1978 M-2 0:42:09
67
Dorota Pawłowska POL LKS Promień Kowalewo Pomorskie 1980 K-1 0:42:13
68
Tomasz Klepacki POL Bielański KB Warszawa 1956 M-5 0:42:18
69
Marek Gorzycki POL TKKF Rekreacja Toruń 1956 M-5 0:42:21
70
Artur Śliwiński POL NEO System Brodnica 1982 M-2 0:42:24
71
Wiesław Raut POL biegajznami.pl - Bydgoszcz 1948 M-5 0:42:24
72
Grzegorz Kwiatkowski POL MUKL Brodnica 1957 M-4 0:42:29
73
Bartosz Nienartowicz POL Start Brzozówka 1978 M-2 0:42:32
74
Marcin Gajewski POL KM Truchcik Łubianka 1983 M-2 0:42:39
75
Sebastian Chojnacki POL biegajznami.pl - Toruń 1977 M-2 0:42:39
76
Jerzy Ciesielski POL Toruń 1953 M-5 0:42:41
77
Robert Langowski POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1974 M-3 0:42:46
78
Mariola Karpińska POL LKS Promień Kowalewo Pomorskie 1976 K-1 0:42:49
79
Krzysztof Gerka POL Piskorczyn 1957 M-4 0:43:02
80
Henryk Witt POL Start Brzozówka 1941 M-6 0:43:15
81
Tomasz Młynarczyk POL Filippides Trzemeszno 1987 M-1 0:43:17
82
Hieronim Rosiak POL LKS Zamtyr Sztum 1950 M-5 0:43:28
83
Michał Rosiński POL Start Brzozówka 1985 M-2 0:43:39
84
Ryszard Owczarzak POL Kyoukushin Inowrocław 1967 M-3 0:43:51
85
Andrzej Kasprzak POL Kyoukushin Inowrocław 1955 M-5 0:43:54
86
Helena Radowska POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1966 K-2 0:44:02
87
Andrzej Jałocha POL KM Truchcik Łubianka 1959 M-4 0:44:04
88
Grzegorz Osiecki POL Start Brzozówka 1951 M-5 0:44:05
89
Janusz Kuczerski POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1954 M-5 0:44:07
90
Andrzej Szwec POL Torec Toruń 1956 M-5 0:44:10
91
Mateusz Glazik POL LKS Pomorzanka Skórcz 1989 M-1 0:44:11
92
Kazimierz Leśniewski POL Włocławek 1942 M-6 0:44:12
93
Łukasz Budka POL GLKS Skrwa Skrwilno 1988 M-1 0:44:15
94
Józef Żuchowski POL TKKF Rytm Golub-Dobrzyń 1971 M-3 0:44:31
95
Adam Czuba POL Conversa Team Toruń 1975 M-3 0:44:44
96
Beata Górzyńska POL AZS Olsztyn 1986 K-1 0:44:55
97
Adam Mrozik POL Bydgoszcz 1971 M-3 0:45:05
98
Edward Łabęcki POL biegajznami.pl - Rypin 1951 M-5 0:45:07
99
Krzysztof Szablewski POL Policealna Szkoła Medyczna Toruń 1983 M-2 0:45:09
100
Antoni Napierski POL ZS Nr 15 Toruń 1964 M-4 0:45:10
101
Marcin Koprowski POL Klub Maratoński UMK Toruń 1975 M-3 0:45:14
102
Ireneusz Zieliński POL KM Truchcik Łubianka 1981 M-2 0:45:27
103
Dawid Rumiński POL Publiczne Gimnazjum Radomin 1991 M-1 0:45:30
104
Zbigniew Adamczyk POL KM Truchcik Łubianka 1955 M-5 0:45:38
105
Marlena Kępczyńska POL NEO System Brodnica 1974 K-1 0:45:41
106
Adam Banaszak POL Rada Miasta Toruń 1970 M-3 0:45:48
107
Wiesław Guziejewski POL LBA Włocławek 1940 M-6 0:46:01
108
Arkadiusz Zając POL LKS Pomorzanka Skórcz 1974 M-3 0:46:02
109
Stanisław Kwiatkowski POL MUKL Brodnica 1967 M-3 0:46:14
110
Jerzy Kijewski POL Toruń 1954 M-5 0:49:16
111
Tomasz Gasiorek POL Bydgoszcz 1962 M-4 0:46:19
112
Andrzej Jędrzejczak POL Toruń 1966 M-4 0:46:20
113
Adrian Kroplewski POL GLKS Skrwa Skrwilno 1992 M-1 0:46:28
114
Edward Uciński POL TKKF Instalator Szubin 1948 M-5 0:46:32
115
Mirosław Krzywdziński POL Chełmża 1965 M-4 0:46:53
116
Łukasz Bakierzyński POL GLKS Skrwa Skrwilno 1990 M-1 0:46:59
117
Marek Gembicki POL GLKS Skrwa Skrwilno 1954 M-5 0:47:01
118
Jan Jałocha POL KM Truchcik Łubianka 1961 M-4 0:47:06
119
Zbigniew Podkówka POL Bydgoszcz 1960 M-4 0:47:22
120
Jakub Gromek POL Bydgoszcz 1988 M-1 0:48:08
121
Jarosław Wolski POL LKS Pomorzanka Skórcz 1979 M-2 0:48:15
122
Bogdan Łabęcki POL biegajznami.pl - Bydgoszcz 1962 M-4 0:48:21
123
Jerzy Szymański POL Zamek Jawor 1944 M-6 0:48:26
124
Jan Majcher POL TKKF Rekreacja Toruń 1950 M-5 0:48:26
125
Tomasz Pawłowski POL Publiczne Gimnazjum Kowalewo 1974 M-3 0:48:36
126
Ewa Basendowska POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1966 K-2 0:48:40
127
Roman Zieliński POL Toruń 1954 M-5 0:48:41
128
Aleksander Piórkowski POL Biegusek Toruń 1963 M-4 0:48:45
129
Robert Piwoński POL Klub Maratoński UMK Toruń 1977 M-2 0:48:49
130
Stanisław Wilary POL GLKS Skrwa Skrwilno 1962 M-4 0:48:51
131
Krystian Sadowski POL GLKS Skrwa Skrwilno 1993 M-1 0:48:52
132
Łukasz Czarnecki POL GLKS Skrwa Skrwilno 1992 M-1 0:48:53
133
Przemysław Budka POL GLKS Skrwa Skrwilno 1981 M-2 0:48:54
134
Sławomir Marciniak POL Toruń 1975 M-3 0:48:55
135
Zbigniew Grochocki POL Taxi 91-94 Toruń 1945 M-6 0:48:56
136
Piotr Gajewski POL KM Truchcik Łubianka 1958 M-4 0:48:57
137
Mateusz Ronowicz POL GLKS Skrwa Skrwilno 1991 M-1 0:48:58
138
Dawid Kubiński POL GLKS Skrwa Skrwilno 1993 M-1 0:48:59
139
Jacek Słupkowski POL Toruń 1973 M-3 0:48:59
140
Rafał Kowalski POL Torec Toruń 1978 M-2 0:49:12
141
Alina Podbielska POL TKKF Rekreacja Toruń 1969 K-2 0:49:30
142
Paweł Górny POL Kowalewo Pomorskie 1968 M-3 0:49:42
143
Krzysztof Motoczyński POL TKKF Instalator Szubin 1955 M-5 0:50:03
144
Andrzej Kościelny POL LKS Pomorzanka Skórcz 1958 M-4 0:50:14
145
Emilia Dobruchowska POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1966 K-2 0:50:17
146
Franciszek Rutkowicz POL Stanley System Team Toruń 1950 M-5 0:50:46
147
Emilia Depczyńska POL TKKF Rytm Golub-Dobrzyń 1983 K-1 0:50:46
148
Daniel Maleszewski POL LKS Promień Kowalewo Pomorskie 1987 M-1 0:51:07
149
Anna Siebers POL Kowalewo Pomorskie 1986 K-1 0:51:07
150
Franciszek Budka POL GLKS Skrwa Skrwilno 1965 M-4 0:51:56
151
Dariusz Dylewski POL KKB Relax Toruń 1958 M-4 0:53:53
152
Szymon Ciepliński POL Publiczne Gimnazjum Kowalewo 1991 M-1 0:54:31
153
Roman Kwiatkowski POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1958 M-4 0:54:36
154
Bartek Kudliński POL KM Truchcik Łubianka 1989 M-1 0:55:47
155
Grzegorz Flis POL Toruń 1964 M-4 0:56:15
156
Stanisław Wojciechowski POL Biegamos Leszno 1952 M-5 0:56:18
157
Sylwia Barwińska POL Dąbrowa Chełmińska 1977 K-1 0:56:23
158
Marcin Pekowski POL ZS Nr 1 Golub Dobrzyń 1987 M-1 0:56:23
159
Zbigniew Ogielski POL ZS Nr 15 Toruń 1958 M-4 0:56:24
160
Aleksander Stinerman POL Stanley System Team Toruń 1974 M-3 0:56:34
161
Mirosław Muzalewski POL Taxi 91-94 Toruń 1975 M-3 0:56:53
162
Mariola Lamparska POL Nadleśnictwo Skrwilno 1958 K-2 0:58:36
163
Tomasz Osóbka POL TKKF Rekreacja Toruń 1937 M-6 0:59:48
164
Cezary Jankowski POL biegajznami.pl - Rypin 1974 M-3 1:02:20
165
Grzegorz Borkowski POL GLKS Skrwa Skrwilno 1992 M-1 1:02:55
166
Halina Majcher POL TKKF Rytm Golub-Dobrzyń 1951 K-2 1:03:18
167
Krzysztof Kudła POL Bydgoszcz 1954 M-5 1:03:39
168
Krzysztof Grabarski POL Bydgoszcz 1964 M-4 1:03:50
169
Barbara Dombrowska POL biegajznami.pl - Toruń 1967 K-2 1:05:41
170
Adam Marek Henryk POL Warszawa 1947 M-5 1:06:19
171
Szymon Błachewicz POL GLKS Skrwa Skrwilno 1991 M-1 1:07:01
172
Ewelina Szlagowska POL GLKS Skrwa Skrwilno 1987 K-1 1:07:12
173
Mariusz Gromek POL Bydgoszcz 1964 M-4 1:08:08
174
Sylwia Pesta POL GLKS Skrwa Skrwilno 1991 K-1 1:08:21
175
Ewa Kowalska POL Torec Toruń 1965 K-2 1:10:26
176
Anna Zduniak POL Toruń 1978 K-1 1:10:26