Kowalewo Pomorskie - 2 czerwca 2007r

Klasyfikacja generalna
Miejsce Imię i nazwisko Kraj Klub / Miejscowość Rok ur. Kategoria Czas
1
Tomasz Drąg POL KM Truchcik Łubianka 1976 M-3 0:31:21
2
Błażej Brzeziński POL BKS Bydgoszcz 1987 M-2 0:31:35
3
Władimir Timaszow UKR Ukraina 1982 M-2 0:32:00
4
Kamil Sieracki POL ZSD nr 1 w Inowrocławiu 1988 M-1 0:32:03
5
Leszek Biegała POL Zawisza Bydgoszcz 1978 M-2 0:32:10
6
Sebastian Chmielarz POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1987 M-2 0:32:36
7
Marek Dryja POL Piotrków Trybunalski 1970 M-3 0:32:45
8
Robert Celiński POL AMD NTT System 1973 M-3 0:33:39
9
Patryk Domińczak POL AMD NTT System 1985 M-2 0:33:54
10
Sebastian Kosęda POL Łowicz 1981 M-2 0:34:26
11
Marek Kociuba POL Brodnica 1980 M-2 0:34:47
12
Paweł Szymander POL Toruń 1973 M-3 0:35:04
13
Jacek Szulc POL Henkon Chełmża 1965 M-4 0:35:18
14
Agnieszka Lewandowska POL LKS Promień Kowalewo Pomorskie 1984 K-1 0:35:19
15
Piotr Janowski POL Henkon Chełmża 1964 M-4 0:35:33
16
Tomasz Chmurzyński POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1969 M-3 0:35:37
17
Piotr Bętkowski POL AMD NTT System 1987 M-2 0:35:46
18
Mateusz Kozłowski POL Brodnica 1986 M-2 0:35:55
19
Tomasz Pokorniecki POL AMD NTT System 1987 M-2 0:36:04
20
Radosław Tota POL Cierpice Team 1982 M-2 0:36:17
21
Marcin Banaszek POL KM Truchcik Łubianka 1988 M-1 0:36:35
22
Krzysztof Góralski POL KM Truchcik Łubianka 1964 M-4 0:36:40
23
Marek Śliwa POL PHU Piast Budyń 1965 M-4 0:36:43
24
Bartosz Wiligalski POL KM Truchcik Łubianka 1989 M-1 0:36:45
25
Maciej Gąsiorowski POL Polo Market Inowrocław 1965 M-4 0:37:06
26
Sławomir Kawka POL LKS Start Brzozówka 1970 M-3 0:37:14
27
Wiesław Sławiński POL Grudziądz 1955 M-5 0:37:18
28
Klaus Migga POL LKS Promień Kowalewo Pomorskie 1960 M-4 0:37:20
29
Sebastian Lenc POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1978 M-2 0:37:27
30
Jarosław Willma POL Parafialny Klub Sportowy Leśny 1967 M-4 0:37:36
31
Krzysztof Sobieraj POL LKS Start Brzozówka 1963 M-4 0:37:40
32
Michał Rupiński POL KB Lech Rypin 1991 M-1 0:37:43
33
Tatiana Bielkina BLR Białoruś 1976 K-1 0:37:49
34
Artur Kujawiński POL KB Maniac Poznań 1976 M-3 0:37:51
35
Marek Jendryka POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1963 M-4 0:37:56
36
Marcin Zdunkowski POL KB Lech Rypin 1983 M-2 0:37:58
37
Jonasz Thies POL KB Lech Rypin 1990 M-1 0:38:02
38
Krzysztof Bielicki POL Neo-System Brodnica 1963 M-4 0:38:03
39
Marcin Ziółkowski POL Klub Maratoński UMK Toruń 1984 M-2 0:38:05
40
Marcin Gajewski POL KM Truchcik Łubianka 1983 M-2 0:38:14
41
Adam Kachniarz POL KM Truchcik Łubianka 1989 M-1 0:38:17
42
Katarzyna Dziwosz POL AMD NTT System 1980 K-1 0:38:19
43
Mieczysław Kociucki POL Taxi 91-94 Toruń 1953 M-5 0:38:22
44
Roman Przybyszewski POL Toruń 1956 M-5 0:38:24
45
Filip Łobodziński POL LKS Promień Kowalewo Pomorskie 1991 M-1 0:38:53
46
Jacek Kwiatkowski POL CSAiU Toruń 1965 M-4 0:38:55
47
Arkadiusz Janiszewski POL KM Truchcik Łubianka 1991 M-1 0:39:39
48
Paweł Łuczak POL Bydgoszcz 1969 M-3 0:39:39
49
Janusz Paszkowski POL MUKL Brodnica 1956 M-5 0:39:40
50
Adam Janowski POL Henkon Chełmża 1969 M-3 0:39:43
51
Marek Majka POL PHU Piast Budyń 1965 M-4 0:39:54
52
Krzysztof Malinowski POL biegajznami.pl 1964 M-4 0:40:02
53
Jan Bodnar POL CSAiU Toruń 1956 M-5 0:40:05
54
Sebastian Chojnacki POL biegajznami.pl 1977 M-3 0:40:26
55
Adam Wojciechowski POL AMD NTT System 1970 M-3 0:40:34
56
Janusz Majcher POL Golpasz Team 1972 M-3 0:40:46
57
Sebastian Sieracki POL Inowrocław 1989 M-1 0:41:20
58
Anna Arseniuk POL Torec Toruń 1981 K-1 0:41:24
59
Janusz Lis POL Grudziądz 1963 M-4 0:41:36
60
Stefan Kamiński POL TKKF Rekreacja Toruń 1947 M-6 0:41:42
61
Andrzej Szwec POL Torec Toruń 1956 M-5 0:41:44
62
Elżbieta Nagórska POL Łochowice 1975 K-1 0:42:00
63
Ewa Kowalska POL Torec Toruń 1965 K-2 0:42:10
64
Wiesław Raut POL biegajznami.pl 1948 M-5 0:42:13
65
Bartosz Grabkowski POL KB Lech Rypin 1990 M-1 0:42:17
66
Zbigniew Markiewicz POL Rada Miejska w Wąbrzeźnie 1957 M-5 0:42:35
67
Józef Szymański POL LKS Start Brzozówka 1955 M-5 0:42:39
68
Sławomir Marciniak POL Toruń 1975 M-3 0:42:42
69
Leszek Sieracki POL Inowrocław 1963 M-4 0:42:44
70
Andrzej Gałaj POL Bydgoszcz 1967 M-4 0:43:04
71
Maciej Jasiniecki POL Bydgoszcz 1973 M-3 0:43:08
72
Leszek Szwec POL Torec Toruń 1959 M-4 0:43:22
73
Maciej Szelc POL Mentor Toruń 1978 M-2 0:43:27
74
Marek Pilarski POL LKS Start Brzozówka 1963 M-4 0:43:27
75
Paweł Szwec POL Torec Toruń 1980 M-2 0:44:10
76
Józef Żuchowski POL TKKF Golub-Dobrzyń 1971 M-3 0:44:23
77
Helena Radowska POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1966 K-2 0:44:26
78
Andrzej Jędrzejczak POL KS Tęcza Toruń 1966 M-4 0:44:33
79
Wioletta Hass POL Bydgoszcz 1978 K-1 0:44:34
80
Sławomir Szumski POL KM Truchcik Łubianka 1974 M-3 0:44:53
81
Paweł Majcher POL Golpasz Team 1973 M-3 0:44:53
82
Ryszard Karpiński POL Elbląg 1958 M-4 0:45:03
83
Janusz Tybuszewski POL LKS Start Brzozówka 1957 M-5 0:45:26
84
Dariusz Dylewski POL KKB Relax Toruń 1958 M-4 0:45:43
85
Janusz Lenc POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1953 M-5 0:45:51
86
Aleksander Piórkowski POL CSAiU Toruń 1963 M-4 0:45:53
87
Dariusz Grabowski POL Lubicz 1975 M-3 0:46:04
88
Krzysztof Gerka POL KB Lech Rypin 1957 M-5 0:46:07
89
Marek Gorzycki POL TKKF Rekreacja Toruń 1956 M-5 0:46:16
90
Grzegorz Osiecki POL LKS Start Brzozówka 1951 M-5 0:46:21
91
Zbigniew Grochocki POL Taxi 91-94 Toruń 1945 M-6 0:46:25
92
Ryszard Franas POL LKS Start Brzozówka 1953 M-5 0:46:29
93
Mirosław Daniszewski POL CSAiU Toruń 1955 M-5 0:46:33
94
Andrzej Jałocha POL KM Truchcik Łubianka 1959 M-4 0:46:36
95
Marek Gembicki POL Skrwa Skrwilno 1954 M-5 0:46:41
96
Michał Biernat POL BRE Runners Łódź 1959 M-4 0:46:44
97
Jan Jałocha POL KM Truchcik Łubianka 1961 M-4 0:46:52
98
Emilia Dobruchowska POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1966 K-2 0:47:02
99
Mirosław Krzywdziński POL KM Truchcik Łubianka 1965 M-4 0:47:26
100
Krzysztof Kaczmarek POL KB Lech Rypin 1991 M-1 0:47:30
101
Dariusz Siciński POL Tuchola 1963 M-4 0:47:31
102
Michał Szczecki POL Toruń 1977 M-3 0:47:40
103
Leszek Kazimierski POL Wielkie Rychnowo 1965 M-4 0:47:55
104
Robert Piwoński POL Parafialny Klub Biegacza Toruń 1977 M-3 0:48:02
105
Robert Katryński POL Karoes Toruń 1992 M-1 0:48:18
106
Alina Podbielska POL Klub Maratoński UMK Toruń 1969 K-2 0:48:22
107
Damian Olkowski POL Szkoła Podst. Kowalewo Pom. 1995 M-1 0:48:53
108
Zdzisław Szymański POL TKKF Sokół Koło 1934 M-6 0:48:59
109
Monika Siergiej POL LKS Promień Kowalewo Pomorskie 1989 K-1 0:49:04
110
Jan Majcher POL TKKF Rekreacja Toruń 1950 M-5 0:49:21
111
Joanna Sokołowska POL LKS Promień Kowalewo Pomorskie 1982 K-1 0:49:32
112
Franciszek Budka POL Skrwa Skrwilno 1965 M-4 0:49:33
113
Monika Szelc POL RST Toruń 1975 K-1 0:49:42
114
Stanisław Majcher POL Golub-Dobrzyń 1948 M-5 0:49:52
115
Anna Siebers POL LKS Promień Kowalewo Pomorskie 1986 K-1 0:50:21
116
Cezary Jankowski POL KB Lech Rypin 1974 M-3 0:50:22
117
Ewa Basedowska POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1966 K-2 0:50:49
118
Krzysztof Kubisiak POL Toruń 1959 M-4 0:52:15
119
Łukasz Jędrzejewski POL Toruń 1987 M-2 0:52:31
120
Piotr Markowski POL Toruń 1974 M-3 0:52:35
121
Bartosz Bugajski POL KB Lech Rypin 1990 M-1 0:53:11
122
Bartosz Kudliński POL KM Truchcik Łubianka 1989 M-1 0:53:28
123
Tomasz Lisewski POL UMK Toruń 1982 M-2 0:53:43
124
Piotr Romański POL ZSP w Łasinie 1989 M-1 0:54:16
125
Kazimierz Romański POL KB Primar Legionowo 1964 M-4 0:54:16
126
Michał Sugalski POL KB Lech Rypin 1973 M-3 0:55:26
127
Radosław Szelc POL RST Toruń 1970 M-3 0:55:28
128
Wojciech Byrzykowski POL Toruń 1978 M-2 0:55:45
129
Stanisław Wojciechowski POL Biegamos Leszno 1952 M-5 0:58:07
130
Jarosław Szymański POL Toruń 1979 M-2 0:58:44
131
Rafał Cichomski POL Bydgoszcz 1974 M-3 1:01:35
132
Rafał Kowalski POL Torec Toruń 1978 M-2 1:01:47
133
Tomasz Osóbka POL TKKF Rekreacja Toruń 1937 M-6 1:01:54
134
Eugeniusz Sikorski POL TKKF Sokół Koło 1934 M-6 1:02:13
135
Halina Majcher POL Golub-Dobrzyń 1951 K-2 1:02:19
136
Marcin Balicki POL Skrwa Skrwilno 1992 M-1 1:03:45
137
Henryk Marek POL Warszawa 1947 M-6 1:04:22
138
Aleksandra Ostrowska POL Skrwa Skrwilno 1992 K-1 1:05:04
139
Marek Balicki POL Skrwa Skrwilno 1995 M-1 1:05:50
140
Grzegorz Borkowski POL Skrwa Skrwilno 1992 M-1 1:07:22
141
Witold Szulc POL Brodnica 1949 M-5 1:15:15