Kowalewo Pomorskie - 30 maja 2009r

Klasyfikacja generalna
Miejsce Imię i nazwisko Kraj Klub / Miejscowość Rok ur. Kategoria Czas
1
Marcin Fehlau POL Świat Biegacza Poznań 1978 M-3 0:30:40
2
Kamil Sieradzki POL WKS Zawisza Bydgoszcz 1988 M-2 0:30:51
3
Marek Wojtas POL Tucholanka 1972 M-3 0:32:00
4
Sebastian Chmielarz POL TKKF Kolejarz Kruszwica 1987 M-2 0:33:03
5
Magnus Hellstrom FIN Finlandia 1975 M-3 0:34:27
6
Robert Stępniak POL Tri-sport Niemcz 1969 M-4 0:34:41
7
Piotr Szymański POL KM Truchcik Łubianka 1960 M-4 0:34:48
8
Mariusz Pawłowski POL ŻTS Nowy Dwór Gdański 1976 M-3 0:34:58
9
Jacek Szulc POL KM Truchcik Łubianka 1965 M-4 0:35:00
10
Leszek Marcinkiewicz POL Torec Toruń 1983 M-2 0:35:11
11
Marcin Banaszek POL KM Truchcik Łubianka 1988 M-2 0:35:22
12
Bartosz Wiligalski POL KM Truchcik Łubianka 1989 M-2 0:35:37
13
Marcin Drogorób POL Klub Maratoński UMK Toruń 1976 M-3 0:36:22
14
Sebastian Sieradzki POL Bydgoszcz 1989 M-2 0:36:28
15
Piotr Janowski POL Nowa Wieś Chełmińska 1964 M-4 0:36:36
16
Krzysztof Góralski POL GOVENA Toruń 1964 M-4 0:36:56
17
Daniel Mitkowski POL Szybcy z Olsztyna 1975 M-3 0:37:08
18
Robert Kamiński POL TKKF Chełmno 1972 M-3 0:37:28
19
Grzegorz Okonek POL Stow. Rozwoju Gminy Lubiewo 1958 M-5 0:37:32
20
Zbigniew Gapski POL Sobieski Team Starogard Gdański 1953 M-5 0:37:36
21
Karina Szymańska-Wiśniewska POL LKS Promień Kowalewo Pomorskie 1975 K-1 0:37:37
22
Paweł Pałat POL Elbląg 1986 M-2 0:37:50
23
Bogdan Cebula POL LKS ZANRYR Sztum 1961 M-4 0:38:10
24
Ryszard Dembkowski POL Murzynek Toruń 1953 M-5 0:38:19
25
Zbigniew Ordon POL KM Truchcik Łubianka 1973 M-3 0:38:26
26
Mieczysław Kociucki POL Taxi 1-9194 1953 M-5 0:38:42
27
Grzegorz Syrocki POL Otowice 1984 M-2 0:38:50
28
Marcin Zdunkowski POL KB Lech Rypin 1983 M-2 0:38:55
29
Arkadiusz Piwoński POL KM Truchcik Łubianka 1973 M-3 0:39:05
30
Klaus Migga POL LKS Promień Kowalewo Pomorskie 1960 M-4 0:39:14
31
Jacek Kwiatkowski POL CSAiU Toruń 1965 M-4 0:39:15
32
Paweł Śliwiński POL KB Lech Rypin 1982 M-2 0:39:21
33
Dorota Pawłowska POL ŻTS Nowy Dwór Gdański 1980 K-1 0:39:28
34
Rafał Ciesiun POL Toruń 1977 M-3 0:39:29
35
Jerzy Maliszewski POL Szybcy z Olsztyna 1960 M-4 0:39:31
36
Daniel Godlewski POL Szybcy z Olsztyna 1975 M-3 0:39:36
37
Mirosław Palma POL 1 BMT Toruń 1959 M-5 0:39:55
38
Tomasz Kleybur POL TKKF Instalator Szubin 1978 M-3 0:39:56
39
Ariel Olszewski POL TG Sokół Gniewkowo 1990 M-1 0:40:03
40
Jacek Łączny POL Nova Trading Osiek n/Wisłą 1964 M-4 0:40:06
41
Sebastian Chojnacki POL Klub Maratoński UMK Toruń 1977 M-3 0:40:08
42
Tomasz Projs POL KM Truchcik Łubianka 1965 M-4 0:40:22
43
Janusz Lis POL Grudziądz 1963 M-4 0:40:31
44
Mirosław Kamiński POL MZK Grudziądz 1963 M-4 0:40:43
45
Marek Majka POL PHU Piast Budyń Świecie 1965 M-4 0:40:51
46
Rafał Olszewski POL TG Sokół Gniewkowo 1981 M-2 0:40:58
47
Zygfryd Liban POL Tczew 1943 M-6 0:41:05
48
Mieczysław Dobrenko POL LKS ZANRYR Sztum 1940 M-6 0:41:10
49
Artur Trzciński POL Toruń 1970 M-3 0:41:15
50
Henryk Dobrzyński POL Nprzód Gaz Olsztyn 1962 M-4 0:41:20
51
Jan Bodnar POL CSAiU Toruń 1956 M-5 0:41:25
52
Daniel Szubring POL Brodnica 1993 M-1 0:41:34
53
Piotr Horodyski POL Bydgoszcz 1984 M-2 0:41:42
54
Henryk Witt POL Torec Toruń 1941 M-6 0:41:59
55
Andrzej Gałaj POL Tri-sport Niemcz 1967 M-4 0:42:25
56
Piotr Horała POL GB Wrocławskie Krasnale Wrocław 1984 M-2 0:42:29
57
Tomasz Pokorniecki POL MaratonyPolskie.PL Team 1987 M-2 0:42:35
58
Piotr Bętkowski POL MaratonyPolskie.PL Team 1987 M-2 0:42:36
59
Waldemar Hypś POL Olsztyn 1958 M-5 0:42:37
60
Marek Pilarski POL GOVENA Toruń 1963 M-4 0:42:40
61
Janusz Majcher POL Toruń 1972 M-3 0:42:43
62
Wiesław Raut POL Tri-sport Niemcz 1948 M-6 0:42:50
63
Jan Marcinkiewicz POL Torec Toruń 1956 M-5 0:42:52
64
Łukasz Łukaszewski POL Toruń 1993 M-1 0:42:56
65
Paweł Majcher POL Pędzewo 1973 M-3 0:43:01
66
Dawid Rogulski POL Gimnazjum Podwiesk 1993 M-1 0:43:18
67
Damian Wyskida POL TG Sokół Gniewkowo 1991 M-1 0:43:45
68
Adam Czuba POL Conversa 1975 M-3 0:44:01
69
Leon Treć POL LKS ZANRYR Sztum 1959 M-5 0:44:06
70
Marek Gorzycki POL TKKF Rekreacja Toruń 1956 M-5 0:44:08
71
Patryk Jóźwiak POL TG Sokół Gniewkowo 1993 M-1 0:44:11
72
Bartosz Jaworski POL Lisewo 1974 M-3 0:44:24
73
Zenon Markowicz POL Barczewo 1951 M-5 0:44:27
74
Andrzej Szwec POL Torec Toruń 1956 M-5 0:44:35
75
Igor Kozłowski POL Toruń 1972 M-3 0:44:41
76
Andrzej Jędrzejczak POL Toruń 1966 M-4 0:44:43
77
Roman Berebecki POL KB Lech Rypin 1951 M-5 0:44:44
78
Paweł Łukaszewski POL KB Lech Rypin 1990 M-1 0:44:48
79
Dariusz Dylewski POL KKB Relax Toruń 1958 M-5 0:45:04
80
Elżbieta Nagórska POL Łochowice 1975 K-1 0:45:07
81
Zbigniew Markiewicz POL Wąbrzeźno 1957 M-5 0:45:08
82
Kazimierz Leśniewski POL Włocławek 1942 M-6 0:45:19
83
Andre Jałocha POL KM Truchcik Łubianka 1959 M-5 0:45:27
84
Damian Olkowski POL Gimnazjum Kowalewo Pomorskie 1995 M-1 0:45:36
85
Edward Łabęcki POL GB Wazon Rypin 1951 M-5 0:45:48
86
Tadeusz Bodaszewski POL Grudziądz 1946 M-6 0:45:52
87
Michał Szczecki POL Toruń 1977 M-3 0:45:56
88
Grzegorz Stefanko POL MUKS Bydgoszcz 1959 M-5 0:46:06
89
Tomasz Gąsiorek POL Hotel Brzoza 1962 M-4 0:46:07
90
Beata Zielińska POL LKS Ostromecko 1978 K-1 0:46:10
91
Paweł Szwec POL Torec Toruń 1980 M-2 0:46:21
92
Krzysztof Gerka POL KB Lech Rypin 1957 M-5 0:46:27
93
Sławomir Szumski POL KM Truchcik Łubianka 1974 M-3 0:46:46
94
Ewa Kowalska POL GOVENA Toruń 1965 K-2 0:46:54
95
Stanisław Wilarw POL GLKS Skrwa Skrwilno 1960 M-4 0:47:04
96
Grzegorz Osiecki POL 0 1951 M-5 0:47:11
97
Wiesław Guziejewski POL WKB Maratończyk Włocławek 1940 M-6 0:47:12
98
Jan Jałocha POL KM Truchcik Łubianka 1961 M-4 0:47:15
99
Bogdan Świerczyński POL Torec Toruń 1961 M-4 0:47:17
100
Alina Podbielska POL Klub Maratoński UMK Toruń 1969 K-2 0:47:18
101
Zbigniew Rosiński POL Brodnica 1949 M-6 0:47:25
102
Stanisław Majcher POL Golub-Dobrzyń 1948 M-6 0:47:27
103
Leszek Kazimierski POL Wielkie Rychnowo 1965 M-4 0:47:33
104
Artur Zjawiony POL Toruń 1974 M-3 0:47:38
105
Piotr Świtajski POL Toruń 1976 M-3 0:47:39
106
Przemysław Olszewski POL TG Sokół Gniewkowo 1992 M-1 0:47:48
107
Piotr Czajkowski POL Frydrychowo 1989 M-2 0:47:55
108
Andrzej Dutkiewicz POL TS Opatrunki Toruń 1956 M-5 0:48:07
109
Dawid Deć POL TG Sokół Gniewkowo 1991 M-1 0:48:18
110
Mirosław Daniszewski POL CSAiU Toruń 1955 M-5 0:48:30
111
Hieronim Rosiak POL LKS ZANRYR Sztum 1950 M-5 0:48:35
112
Jerzy Stawski POL Towimor S.A Toruń 1949 M-6 0:48:36
113
Eugeniusz Wojciechowski POL Brzoza 1960 M-4 0:48:37
114
Agnieszka Mizera POL Wrocław 1969 K-2 0:48:38
115
Robert Piwoński POL Klub Maratoński UMK Toruń 1977 M-3 0:48:48
116
Jan Majcher POL Toruń 1950 M-5 0:49:05
117
Edward Uciński POL TKKF Instalator Szubin 1948 M-6 0:49:18
118
Tomasz Jędrusiak POL Toruń 1972 M-3 0:49:35
119
Aleksander Piórkowski POL MaratonyPolskie.PL Team 1963 M-4 0:49:53
120
Janusz Tybuszewski POL LKS Start Brzozówka 1957 M-5 0:49:54
121
Zbigniew Grochocki POL Taxi 1-9194 1945 M-6 0:50:19
122
Kamil Paluszewski POL GLKS Skrwa Skrwilno 1996 M-1 0:50:44
123
Bartosz Malicki POL GLKS Skrwa Skrwilno 1996 M-1 0:50:45
124
Marcin Streich POL 0 1978 M-3 0:50:54
125
Jerzy Szymański POL Zamek Kurzętnik 1944 M-6 0:50:57
126
Dariusz Majchrzak POL Toruń 1962 M-4 0:51:38
127
Tomasz Lisewski POL UMK Toruń 1982 M-2 0:51:39
128
Ryszard Franas POL 0 1953 M-5 0:51:43
129
Rafał Gołębiewski POL GLKS Skrwa Skrwilno 1995 M-1 0:52:05
130
Robert Bejgier POL UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. 1976 M-3 0:52:18
131
Marcin Łęcki POL pracownia-alternatywa.pl Toruń 1980 M-2 0:52:52
132
Łukasz Jędrzejewski POL Toruń 1987 M-2 0:53:00
133
Roman Zieliński POL Toruń 1954 M-5 0:53:20
134
Adam Kula POL Tychy 1985 M-2 0:53:38
135
Tomasz Drobek POL JW 3537 1979 M-3 0:54:37
136
Radosław Szelc POL MaratonyPolskie.PL Team 1970 M-3 0:55:41
137
Monika Szelc POL MaratonyPolskie.PL Team 1975 K-1 0:55:41
138
Paweł Górny POL Energa Gdańsk 1968 M-4 0:57:52
139
Mateusz Ronowicz POL GLKS Skrwa Skrwilno 1995 M-1 0:58:20
140
Sławomir Wesołowski POL Osiek n/Wisłą 1967 M-4 0:58:41
141
Grzegorz Sowiński POL Osiek n/Wisłą 1972 M-3 0:58:40
142
Marcin Szulc POL GLKS Skrwa Skrwilno 1996 M-1 0:59:12
143
Rafał Kowalski POL Torec Toruń 1978 M-3 1:00:08
144
Krzysztof Michalski POL Toruń 1976 M-3 1:01:23
145
Zenon Bobryk POL PCK Łosice 1957 M-5 1:02:57
146
Piotr Gajewski POL KM Truchcik Łubianka 1958 M-5 1:03:05
147
Mariola Lamparska POL GLKS Skrwa Skrwilno 1958 K-2 1:03:30
148
Jan Majewski POL Toruń 1945 M-6 1:03:30
149
Tomasz Osóbka POL TKKF Rekreacja Toruń 1937 M-7 1:03:31
150
Dariusz Stolarski POL GLKS Skrwa Skrwilno 1991 M-1 1:03:32
151
Ania Bobryk POL PCK Łosice 1993 K-1 1:05:00
152
Halina Majcher POL Golub-Dobrzyń 1951 K-2 1:05:25