Kowalewo Pomorskie - 28 sierpnia 2010r

Klasyfikacja generalna
Miejsce Imię i nazwisko Kraj Klub / Miejscowość Rok ur. Kategoria Czas
1
Cosmas Kyeva KEN Kenia / Zawisza Bydgoszcz 1985 M-2 0:29:56
2
James Mbiti KEN Kenia / Zawisza Bydgoszcz 1984 M-2 0:30:15
3
Alexei Korchov BLR Białoruś 1984 M-2 0:30:28
4
Genadz Verkhavodkin BLR Dynamo - Białoruś 1983 M-2 0:30:58
5
Damian Pieterczyk POL PSP Kętrzyn 1984 M-2 0:31:35
6
Patryk Domińczak POL Łowicz 1985 M-2 0:32:02
7
Adam Matuła POL WKS Zawisza Bydgoszcz 1983 M-2 0:33:22
8
Piotr Dukała POL Decathlon Warszawa 1984 M-2 0:33:26
9
Michał Rolbiecki POL ULKS Talex Borzytuchom Bytów 1986 M-2 0:33:29
10
Sebastian Chmielarz POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1987 M-2 0:33:58
11
Łukasz Zimmer POL Toruń 1981 M-2 0:35:07
12
Artur Kamiński POL TKKF Płock 1979 M-3 0:35:21
13
Krystian Domżalski POL Bratuszewo 1993 M-1 0:35:27
14
Mariusz Pawłowski POL Bratuszewo 1976 M-3 0:35:46
15
Piotr Zienkiewicz POL UKS GIMPAS Pasłęk - Młynary 1974 M-3 0:35:55
16
Dariusz Malich POL EFEK WAR-MA Olsztyn - Gronity 1968 M-4 0:35:55
17
Agnieszka Zrada POL LKS Promień Kowalewo Pomorskie 1984 K-1 0:36:02
18
Wioletta Kryza POL EFEK WAR-MA Olsztyn - Gronity 1968 K-2 0:36:16
19
Marta Szenk POL Zawisza Bydgoszcz 1980 K-1 0:36:30
20
Tomasz Świątkowski POL Pomorski Okręg Wojskowy 1986 M-2 0:36:32
21
Krzysztof Chmielarz POL LIUKS Kruszwica 1992 M-1 0:36:33
22
Kamil Leśniak POL Sporta Team Poland Toruń 1993 M-1 0:36:34
23
Paweł Pszczółkowski POL AZS UWM Olsztyn 1988 M-2 0:36:53
24
Łukasz Łukaszewski POL Toruń 1993 M-1 0:36:59
25
Paweł Śliwiński POL KB Lech Rypin 1982 M-2 0:37:16
26
Cezary Radowski POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1967 M-4 0:37:18
27
Bogdan Cebula POL LKS Zantyr Sztum 1961 M-4 0:37:31
28
Piotr Janowski POL TKKF Chełmno 1964 M-4 0:37:32
29
Marcin Niepsuj POL Brodnica 1981 M-2 0:37:40
30
Łukasz Brzuzy POL Florian Chojnice 1989 M-2 0:37:42
31
Zbigniew Gapski POL Sobieski Starogard Gdański 1953 M-5 0:37:46
32
Weronika Wójcik POL KKB Kolincz 1987 K-1 0:37:52
33
Arleta Meloch POL GKS Olimpia Grudziądz 1979 K-1 0:38:03
34
Adam Łowigus POL KM UMK Toruń Bydgoszcz 1986 M-2 0:38:12
35
Hubert Szwankowski POL Florian Chojnice 1978 M-3 0:38:22
36
Tomasz Michałowski POL Piła 1973 M-3 0:38:27
37
Tomasz Pokorniecki POL MaratonyPolskie.PL Team 1987 M-2 0:38:33
38
Henryk Kuciejczyk POL KB TKKF Promyk Ciechanów 1959 M-5 0:38:47
39
Marcin Drogorób POL Urząd Marszałkowski Toruń 1976 M-3 0:38:56
40
Monika Wirkus POL KS Wejher Wejherowo 1988 K-1 0:38:58
41
Jan Bodnar POL CSAiU Toruń 1956 M-5 0:39:15
42
Tomasz Lubnau POL Kisielice 1987 M-2 0:39:19
43
Dorota Pawłowska POL KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1980 K-1 0:39:24
44
Marcin Zdunkowski POL KB Lech Rypin 1983 M-2 0:39:28
45
Rafał Ciesiun POL niezrzeszony 1977 M-3 0:39:30
46
Piotr Horodyski POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1984 M-2 0:39:45
47
Waldemar Zasada POL Radziejów 1962 M-4 0:39:54
48
Lucyna Ligaj Stankiewicz POL Januszewo 1978 K-1 0:40:04
49
Łukasz Uldynowicz POL MLUKS "Mokasy" Płoty Gryfice 1983 M-2 0:40:04
50
Krzysztof Melnicki POL Toruń 1979 M-3 0:40:08
51
Remigiusz Fąderski POL KB TKKF Promyk Ciechanów 1968 M-4 0:40:19
52
Jarosław Mudziejewski POL Bydgoszcz 1975 M-3 0:40:23
53
Mirosław Palma POL 1 BMT Toruń 1959 M-5 0:40:27
54
Jan Opałka POL KB im Piotra Sękowskiego Płońsk 1950 M-6 0:40:29
55
Jarosław Szychowski POL Wierzchucice 1987 M-2 0:40:34
56
Henryk Dobrzyński POL Naprzód Gaz Olsztyn 1962 M-4 0:40:36
57
Adam Janowski POL TKKF Chełmno 1969 M-4 0:40:46
58
Bartosz Mielczarski POL Warszawa 1984 M-2 0:40:52
59
Paweł Olszewski POL KB Lech Rypin 1985 M-2 0:41:16
60
Hipolit Piotrkowski POL Golub-Dobrzyń 1978 M-3 0:41:20
61
Piotr Nowosielski POL LKS Zantyr Sztum 1973 M-3 0:41:22
62
Mariusz Kiliszek POL Kwidzyn 1963 M-4 0:41:24
63
Piotr Klimczak POL OSW Olsztyn 1972 M-3 0:41:25
64
Michał Leciak POL Toruń 1980 M-3 0:41:51
65
Janusz Lis POL Grudziądz 1963 M-4 0:42:05
66
Jan Marcinkiewicz POL TOREC Toruń 1956 M-5 0:42:07
67
Piotr Wiśniewski POL Radzików 1973 M-3 0:42:50
68
Elżbieta Nagórska POL Łochowice 1975 K-2 0:43:03
69
Andrzej Bratek POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1959 M-5 0:43:16
70
Łukasz Nędza POL Wąbrzeźno 1994 M-1 0:43:24
71
Janusz Majcher POL Toruń 1972 M-3 0:43:24
72
Ilona Graczyk POL Drużyna Szpiku 1979 K-1 0:43:26
73
Roman Kwaśniewski POL Starogard Gdański 1960 M-5 0:43:28
74
Piotr Czajkowski POL Kowalewo Pomorskie 1989 M-2 0:43:30
75
Zbigniew Milewski POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1970 M-4 0:43:38
76
Bartosz Grabkowski POL KB Lech Rypin 1990 M-2 0:43:42
77
Marcin Buczkowski POL Toruń 1986 M-2 0:43:45
78
Mieczysław Dobrenko POL LKS Zantyr Sztum 1940 M-7 0:43:46
79
Tomasz Łukaszewski POL KB Maniac Poznań 1959 M-5 0:44:11
80
Dariusz Nędzusiak POL KP PSP Aleksandrów Kujawski 1962 M-4 0:44:13
81
Daniel Więcławski POL Papowo Toruńskie 1972 M-3 0:44:17
82
Wioletta Palacz POL Bydgoszcz 1978 K-1 0:44:21
83
Henryk Witt POL TS Opatrunki Toruń 1941 M-6 0:44:22
84
Maciej Grzybowski POL Drużyna Szpiku 1986 M-2 0:44:38
85
Łukasz Skowroński POL Toruń 1975 M-3 0:44:43
86
Jerzy Szymański POL Zamek-Jawor Kurzętnik 1944 M-6 0:44:25
87
Ewa Kowalska POL TS Opatrunki Toruń 1965 K-2 0:45:10
88
Dariusz Różnowski POL Inowrocław 1968 M-4 0:45:14
89
Józef Żuchowski POL Płonne 1971 M-3 0:45:22
90
Piotr Lis POL Toruń 1978 M-3 0:45:26
91
Zbigniew Serocki POL ZSP Sparta Łasin 1964 M-4 0:45:31
92
Bartosz Jaworski POL Lisewo 1974 M-3 0:45:41
93
Piotr Lisewski POL Bydgoszcz 1963 M-4 0:46:09
94
Piotr Boniecki POL Czarne Błoto 1971 M-3 0:46:14
95
Roman Berebecki POL KB Lech Rypin 1951 M-5 0:46:16
96
Daniel Godlewski POL Szybcy z Olsztyna :) Olsztyn 1975 M-3 0:46:17
97
Kazimierz Bednarczyk POL TS Opatrunki Toruń 1954 M-5 0:46:18
98
Alina Podbielska POL KM UMK Toruń 1969 K-2 0:46:25
99
Jarosław Nowak POL Toruń 1968 M-4 0:46:27
100
Piotr Chudzicki POL Bydgoszcz 1963 M-4 0:46:30
101
Beata Gackowska POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1968 K-2 0:46:35
102
Janusz Kuczerski POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1954 M-5 0:46:35
103
Andrzej Szwec POL TOREC Toruń 1956 M-5 0:46:37
104
Janusz Lenc POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1953 M-5 0:46:39
105
Damian Olkowski POL Gimnazjum Kowalewo Pomorskie 1995 M-1 0:46:48
106
Leszek Szwec POL TOREC Toruń 1959 M-5 0:47:04
107
Wojciech Polikarski POL Szybcy z Olsztyna :) Olsztyn 1980 M-3 0:47:11
108
Grzegorz Skrzypczak POL Szybcy z Olsztyna :) Olsztyn 1979 M-3 0:47:11
109
Robert Piwoński POL KM UMK Toruń 1977 M-3 0:47:19
110
Grzegorz Górny POL Kowalewo Pomorskie 1982 M-2 0:47:34
111
Klaus Migga POL LKS Promień Kowalewo Pomorskie 1960 M-5 0:47:51
112
Sławomir Walterski POL Toruń 1983 M-2 0:47:54
113
Paweł Malinowski POL Toruń 1986 M-2 0:48:06
114
Piotr Ślósarek POL Toruń 1956 M-5 0:48:13
115
Jerzy Ziętarski POL LZS Elgiszewo 1970 M-4 0:48:19
116
Zbigniew Tomczak POL GBZSA 1954 M-5 0:48:38
117
Grzegorz Jonatowski POL Grabowiec 1981 M-2 0:48:43
118
Łukasz Zawadzki POL Przekąska RT Toruń 1985 M-2 0:48:48
119
Dawid Mróz POL Florian Chojnice 1990 M-2 0:48:53
120
Andrzej Dutkiewicz POL TS Opatrunki Toruń 1956 M-5 0:48:54
121
Krzysztof Sypek POL Bydgoszcz 1975 M-3 0:48:56
122
Aleksander Piórkowski POL MaratonyPolskie.PL Team - Toruń 1963 M-4 0:48:58
123
Grzegorz Osiecki POL KB Lech Rypin 1951 M-5 0:49:00
124
Joanna Bartkowska POL Jabłonowo Pomorskie 1979 K-1 0:49:09
125
Aleksy Łopiński POL Maratończyk Okonek Piła 1948 M-6 0:49:10
126
Wojciech Lisewski POL niezrzeszony 1990 M-2 0:49:18
127
Jacek Świerczyński POL Inowrocław 1974 M-3 0:49:29
128
Halina Giolda POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1959 K-2 0:49:31
129
Piotr Jaros POL Lubieszewo 1959 M-5 0:49:37
130
Małgorzata Kubiak POL Inowrocław 1962 K-2 0:49:38
131
Małgorzata Wiśniewska-Łowigus POL KM UMK Toruń - Bydgoszcz 1986 K-1 0:49:45
132
Mariusz Bogacz POL Radziejów 1978 M-3 0:49:50
133
Adam Kula POL 40-latek Tychy 1986 M-2 0:50:11
134
Edward Staniszewski POL KB TKKF Promyk Ciechanów 1939 M-7 0:50:22
135
Józef Małkiński POL Bydgoszcz 1957 M-5 0:50:31
136
Roman Skiba POL Grudziądz 1937 M-7 0:50:38
137
Dorota Bratek POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1961 K-2 0:50:44
138
Maciej Horodyski POL Włocławek 1955 M-5 0:50:53
139
Adam Szymczak POL LZS Świecie 1948 M-6 0:51:10
140
Daniel Gutkowski POL KB Lech Rypin 1992 M-1 0:51:46
141
Stanisław Majcher POL Golub-Dobrzyń 1948 M-6 0:51:54
142
Bogdan Zajączkowski POL Płock 1959 M-5 0:52:06
143
Piotr Szymański POL Sierpc 1979 M-3 0:52:14
144
Paweł Górny POL Kowalewo Pomorskie 1968 M-4 0:53:21
145
Roman Zieliński POL Toruń 1954 M-5 0:53:43
146
Marcin Gajewski POL KM Truchcik Łubianka 1983 M-2 0:53:43
147
Paweł Szwec POL TOREC Toruń 1980 M-3 0:54:29
148
Tomasz Kaliski POL Bielsko-Biała 1983 M-2 0:54:32
149
Mikołaj Tuszyński POL Kowalewo Pomorskie 1986 M-2 0:54:33
150
Monika Siergiej POL Kowalewo Pomorskie 1989 K-1 0:54:36
151
Katarzyna Żuchowska POL Płonne 1976 K-1 0:54:45
152
Danuta Serocka POL Grudziądz 1971 K-2 0:54:58
153
Adam Milo POL Toruń 1972 M-3 0:55:00
154
Dariusz Majchrzak POL niezrzeszony 1962 M-4 0:55:27
155
Krzysztof Rzadkiewicz POL Łubianka 1963 M-4 0:55:33
156
Honorata Nędzusiak POL Aleksandrów Kujawski 1964 K-2 0:55:52
157
Michał Szymański POL Straż Pożara Sierpc 1980 M-3 0:56:40
158
Małgorzata Włodarska POL Drużyna Szpiku - Bydgoszcz 1971 K-2 0:56:44
159
Bogdan Makowski POL Płock 1957 M-5 0:56:44
160
Dagmara Kowalska POL Szałkowo 1985 K-1 0:57:08
161
Andrzej Stankiewicz POL Łódź 1974 M-3 0:57:51
162
Stanisław Wilary POL GLKS Skrwa Skrwilno 1960 M-5 0:58:14
163
Anna Rozwadowska POL Kowalewo Pomorskie 1985 K-1 0:58:34
164
Rafał Kowalski POL TOREC Toruń 1978 M-3 1:01:06
165
Jan Majewski POL GLKS Skrwa Skrwilno 1945 M-6 1:02:54
166
Mariola Lamparska POL GLKS Skrwa Skrwilno 1958 K-2 1:02:54
167
Katarzyna Woźniak POL GLKS Skrwa Skrwilno 1996 K-1 1:03:23
168
Marek Gembicki POL GLKS Skrwa Skrwilno 1954 M-5 1:03:23
169
Joanna Skowron POL Łódź 1975 K-2 1:03:06
170
Halina Majcher POL Golub-Dobrzyń 1951 K-2 1:05:55
171
Marian Czyżniewski POL TKKF Rekreacja Toruń 1945 M-6 1:09:03
172
Sławomir Szumski POL KM Truchcik Łubianka 1974 M-3 1:09:03
173
Piotr Gajewski POL KM Truchcik Łubianka 1958 M-5 1:09:03