XVI Ogólnopolski Bieg Uliczny „oBIEGNIJ Kowalewo”
Kowalewo Pomorskie - 30 maja 2015r

Miejsce Imię i nazwisko Kraj Klub / Miejscowość Rok ur. Kategoria Czas
1 Swietalna Olijnyk UKR Ukraina 1985 K-3 0:36:50
2 Andżelika Dzięgiel POL Twarde Pierniki Toruń 1989 K-2 0:37:28
3 Marzena Raniszewska POL JW 1109 Janosiki / Grudziądz 1978 K-3 0:39:13
4 Wiktoria Gurna POL Sir Start / MLKS Nadwiślanin 1986 K-2 0:40:38
5 Agnieszka Popławska POL MUKL Brodnica 1982 K-3 0:41:29
6 Karina Szymańska-Wiśniewska POL Wąbrzeźno 1975 K-4 0:43:57
7 Ewa Kowalska POL TS Opatrunki Toruń 1965 K-5 0:44:53
8 Sylwia Nawrocka POL Sylwia Foto-Pasja / Inowrocław 1989 K-2 0:44:59
9 Agata Malicka POL Vectra Włocławek / Szkocja 1992 K-2 0:45:11
10 Nika Tarnowska POL Toruń 1982 K-3 0:45:11
11 Justyna Szczutkowska POL Janikowo 1966 K-4 0:45:32
12 Paulina Surmacewicz POL Pałka, Zapałka, Dwa Kije / Toruń 1984 K-3 0:45:42
13 Dagmara Wróblewska POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1980 K-3 0:45:52
14 Edyta Jakubowska-Olech POL Świecie 1967 K-4 0:46:13
15 Marta Motylewska POL Toruń 1991 K-2 0:46:14
16 Natalia Sulecka POL Toruń 1990 K-2 0:46:21
17 Joanna Chełkowska POL Kowalewo Pomorskie 1980 K-3 0:46:24
18 Emilia Urbańska POL Zabiegani Łochowice / Gala24.pl 1979 K-3 0:46:42
19 Marlena Lewandowska POL Toruń 1973 K-4 0:46:55
20 Edyta Muras POL Krok Za Grosz Toruń 1974 K-4 0:47:19
21 Alina Podbielska POL KM UMK Toruń 1969 K-4 0:47:55
22 Gabriela Nowacka POL Akademia Biegania Grudziądz 1961 K-5 0:47:57
23 Mariola Raszlińska POL ZS nr 5 Mistrzostwa Sport. Bydg. 1969 K-4 0:48:37
24 Beata Suchomska POL Opentax24.pl / Świekatowo 1976 K-3 0:48:39
25 Sandra Czerwińska POL Wąbrzeźno 1991 K-2 0:49:00
26 Krystyna Dzięgiel POL Biegam Bo Lubię Toruń / Lulkowo 1964 K-5 0:49:08
27 Joanna Żuchowska POL Płonne 1998 K-1 0:49:13
28 Ola Witczak POL Vectra Włocławek 1977 K-3 0:49:21
29 Elżbieta Sternal POL Rojewo 1971 K-4 0:50:23
30 Dominika Osińska POL Toruń 1980 K-3 0:50:31
31 Magdalena Wojtas POL Tucholanka Tuchola 1997 K-1 0:50:31
32 Anna Żuchowska POL Płonne 1998 K-1 0:50:55
33 Monika Konieczna POL Toruń 1984 K-3 0:51:17
34 Monika Siergiej POL Kowalewo Pomorskie 1989 K-2 0:51:17
35 Karolina Żółtowska POL Kowalewo Pomorskie 1990 K-2 0:52:13
36 Zuzanna Banaszek POL Kruszyn 1993 K-2 0:52:17
37 Elżbieta Stawarska POL Toruń 1977 K-3 0:52:17
38 Jowita Klein POL Płock 1991 K-2 0:52:20
39 Ewa Rzepka POL Kurzętnik Biega / Wielki Głęboczek 1977 K-3 0:52:34
40 Katarzyna Żuchowska POL Płonne 1976 K-3 0:53:00
41 Katarzyna Borowiak POL Coolawe Strusie / Gdańsk-Oliwa 1985 K-3 0:53:03
42 Kamila Krzywdzińska POL Kowalewo Pomorskie 1983 K-3 0:53:09
43 Aneta Pawlikowska POL Toruń 1995 K-2 0:53:29
44 Katarzyna Kożuchowska POL Run Bydgoszcz 1967 K-4 0:53:57
45 Ewelina Drwęska POL Conkret Running Team / Toruń 1985 K-3 0:54:05
46 Jolanta Gołaszewska POL Toruń 1970 K-4 0:54:06
47 Marta Zelmańska POL Kowalewo Pomorskie 1987 K-2 0:54:07
48 Natalia Gumienna POL Bydgoszcz 1991 K-2 0:54:22
49 Ewa Drawert POL Łubki 1977 K-3 0:54:49
50 Agnieszka Sawicka POL Golub-Dobrzyń 1990 K-2 0:55:23
51 Monika Łuszczyńska POL Radzyń Chełmiński 1991 K-2 0:55:25
52 Agata Krzywdzińska POL Toruń 1994 K-2 0:55:29
53 Magdalena Serocka POL Grudziądz 1991 K-2 0:55:59
54 Renata Zakrzewska POL Grudziądz 1977 K-3 0:56:11
55 Dorota Anzel POL Brodnica / Karbowo 1976 K-3 0:57:12
56 Justyna Biesiada POL Kowalewo Pomorskie 1992 K-2 0:57:45
57 Patrycja Chmielewska POL Włocławek 1996 K-1 0:58:01
58 Agata Kędziorska POL Wąbrzeźno 1995 K-2 0:58:02
59 Ilona Łuszczyńska POL Toruń 1985 K-3 0:58:17
60 Agnieszka Chyłek POL Toruń 1990 K-2 0:58:52
61 Agnieszka Wąsicka POL Toruń 1981 K-3 0:59:43
62 Daniela Furka POL Toruń 1989 K-2 0:59:52
63 Ewa Kubiak POL T.G. Sokół Gniewkowo 1979 K-3 0:59:55
64 Anna Frączyk POL Toruń 1980 K-3 1:00:15
65 Zofia Balawajder-Misiaszek POL Wąbrzeźno 1977 K-3 1:00:20
66 Anna Król POL Mogilno 1992 K-2 1:00:20
67 Paulina Chojnacka POL Podgórz Toruń 1987 K-2 1:00:26
68 Agata Walinowicz POL Krok Za Grosz Toruń 1990 K-2 1:01:12
69 Natalia Maciejewska POL Toruń 1995 K-2 1:02:27
70 Justyna Rybicka-Mróz POL Alces Team / Warszawa 1989 K-2 1:02:56
71 Beata Janiszewska POL Kowalewo Pomorskie 1996 K-1 1:04:16
72 Katarzyna Zelmańska POL Kowalewo Pomorskie 1993 K-2 1:04:31
73 Weronika Nawrocka POL Toruń 1998 K-1 1:04:37
74 Grażyna Dzięgielewska POL Toruń 1960 K-5 1:04:47
75 Aleksandra Gawęcka POL Kowalewo Pomorskie 1996 K-1 1:05:52
76 Dorota Bratek POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1961 K-5 1:06:54
77 Zuzanna Rachowska POL Toruń 1986 K-2 1:08:56