XVI Ogólnopolski Bieg Uliczny „oBIEGNIJ Kowalewo”
Kowalewo Pomorskie - 30 maja 2015r

Miejsce Imię i nazwisko Kraj Klub / Miejscowość Rok ur. Kategoria Czas
1 Joel Kosqei Komen KEN Kenia 1987 M-2 0:31:12
2 Pavel Olijnyk UKR Ukraina 1988 M-2 0:31:24
3 Kamil Nartowski POL RWT w Bydgoszczy / Toruń 1984 M-3 0:33:28
4 Bartosz Kryske POL 4Run Team Bydgoszcz 1985 M-3 0:34:10
5 Mariusz Dembowski POL KB Łapka / Lidzbark 1983 M-3 0:34:16
6 Damian Kłopotek POL Toruń 1983 M-3 0:34:24
7 Marek Wojtas POL Tucholanka Tuchola 1972 M-4 0:35:54
8 Tomasz Pipowski POL Luks Serock / Świecie 1992 M-2 0:36:08
9 Jarosław Mudziejewski POL Bydgoszcz 1975 M-4 0:36:19
10 Paweł Dzierliński POL Luks Serock / Świecie 1986 M-2 0:36:28
11 Paweł Kokocki POL Wielka Nieszawka 1990 M-2 0:36:30
12 Piotr Szymański POL KM Truchcik Łubianka / Toruń 1960 M-5 0:36:42
13 Henryk Kuciejczyk POL KB Łapka / Szydłowo 1959 M-5 0:36:56
14 Piotr Wiśniewski POL Vectra Włocławek / Płomiany 1981 M-3 0:36:58
15 Marcin Drogorób POL Kujawsko-Pomorskie.pl / Toruń 1976 M-3 0:37:01
16 Paweł Zakrzewski POL JW 1109 Janosiki / Grudziądz 1985 M-3 0:37:02
17 Mariusz Ochociński POL AZS WSHE Włocławek 1973 M-4 0:37:03
18 Janusz Łazarski POL JW 1109 Janosiki / Grudziądz 1983 M-3 0:37:05
19 Maciej Krasnodębski POL Akademia Biegania Grudziądz 1985 M-3 0:37:14
20 Jakub Małecki POL RWT w Bydgoszczy / Bydgoszcz 1979 M-3 0:37:22
21 Grzegorz Maczyński POL TTKKF Kolejarz Bydgoszcz 1966 M-4 0:37:28
22 Paweł Jaszczerski POL AZS Politechnika Gdańsk 1993 M-2 0:37:48
23 Jan Żerdziński POL Tucholanka Tuchola / Górowatki 1992 M-2 0:37:51
24 Piotr Czajkowski POL BCT Team / Kowalewo Pomorskie 1989 M-2 0:38:01
25 Mariusz Danielewski POL RWT w Bydgoszczy / Zławieś Wlk. 1982 M-3 0:38:07
26 Marek Jendryka POL KB Łapka / Bydgoszcz 1963 M-5 0:38:08
27 Michał Stasiak POL Bydgoszcz 1989 M-2 0:38:15
28 Paweł Śliwiński POL Vectra Włocławek / Lipno 1982 M-3 0:38:16
29 Rafał Mokrzycki POL T.G. Sokół Gniewkowo / Inowr. 1975 M-4 0:38:17
30 Mariusz Kryske POL 4Run Team Bydgoszcz 1982 M-3 0:38:22
31 Abu Nahia Karim POL Toruń 1992 M-2 0:38:27
32 Łukasz Kensik POL Tucholanka Tuchola 1994 M-2 0:38:41
33 Mateusz Nastaj POL Iława 1991 M-2 0:38:44
34 Sławomir Żaroń POL Ebud-Przemysłówka / Bydgoszcz 1961 M-5 0:38:45
35 Michał Senger POL Pałuki Running Team / Gąsawa 1981 M-3 0:38:50
36 Wojciech Sowa POL CSAIU / Unisław 1976 M-3 0:38:50
37 Piotr Sowiński POL Łochowice 1971 M-4 0:38:52
38 Jacek Basa POL T.G. Sokół Gniewkowo / Kruszwica 1976 M-3 0:38:55
39 Maciej Malinowski POL Toruń 1976 M-3 0:39:17
40 Waldemar Spychalski POL Zabiegani Łochowice 1970 M-4 0:39:18
41 Łukasz Kalata POL Górsk 1986 M-2 0:39:26
42 Marcin Gralak POL Inowrocław 1978 M-3 0:39:29
43 Andrzej Chmielewski POL Policja Włocławek 1973 M-4 0:39:35
44 Fabian Klóska POL Bydgoszcz 1989 M-2 0:39:37
45 Jarosław Laskowski POL Kurzętnik Biega / Małe Bałówki 1982 M-3 0:39:40
46 Marcin Chmielewski POL Włocławek 1981 M-3 0:39:41
47 Krzysztof Gregrowski POL TKKF Rekreacja Toruń 1982 M-3 0:39:45
48 Kamil Szerszeń POL RWT w Bydgoszczy / Bydgoszcz 1978 M-3 0:39:48
49 Marcin Nowak POL TKKF Wodnik Więcbork 1996 M-1 0:39:49
50 Paweł Marcinkowski POL Toruń 1968 M-4 0:39:52
51 Piotr Lis POL KM Truchcik Łubianka 1978 M-3 0:39:53
52 Paweł Łuczak POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1969 M-4 0:39:55
53 Krzysztof Murawski POL T.G. Sokół Gniewkowo 1978 M-3 0:40:09
54 Robert Kmieciak POL TS Opatrunki Toruń 1981 M-3 0:40:21
55 Adam Springer POL T.G. Sokół Gniewkowo / Kruszwica 1968 M-4 0:40:29
56 Marek Czuk POL Toruń 1953 M-6 0:40:35
57 Radosław Lewandowski POL KS Krobia / Lubicz Górny 1991 M-2 0:40:38
58 Bogumił Moroszczak POL 4Run Team Bydgoszcz 1974 M-4 0:40:38
59 Jarosław Szychowski POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1987 M-2 0:40:39
60 Marcin Rybicki POL Alces Team / Warszawa 1982 M-3 0:40:43
61 Krzysztof Góralski POL TS Opatrunki Toruń 1964 M-5 0:40:45
62 Arkadiusz Dejewski POL Krok Za Grosz Toruń 1980 M-3 0:40:50
63 Piotr Kasprzyk POL Toruń 1969 M-4 0:40:57
64 Karol Januszewski POL Brodnica 1983 M-3 0:41:02
65 Tomasz Kubiak POL T.G. Sokół Gniewkowo / Inowr. 1975 M-4 0:41:08
66 Sławomir Pierzchała POL Golub-Dobrzyń 1968 M-4 0:41:09
67 Zbigniew Serocki POL LZS ZSP Łasin / Grudziądz 1964 M-5 0:41:12
68 Dariusz Marciniak POL Wąbrzeźno 1968 M-4 0:41:24
69 Stanisław Krzywdziński POL Toruń 1963 M-5 0:41:25
70 Andrzej Rzepka POL Kurzętnik Biega / Wielki Głęboczek 1974 M-4 0:41:27
71 Sławomir Gorzycki POL BBL Toruń 1981 M-3 0:41:32
72 Jarosław Kruczkowski POL BBL Toruń / Aleksandrów Kujawski 1969 M-4 0:41:35
73 Robert Trejderowski POL Kowalewo Pomorskie 1983 M-3 0:41:39
74 Michał Laskowski POL Brodnica 1991 M-2 0:41:41
75 Piotr Nadolny POL Kujawsko-Pomorskie.pl / Toruń 1977 M-3 0:41:43
76 Jan Tułaza POL T 2/4 / Toruń 1966 M-4 0:41:49
77 Mariusz Nawrocki POL Sylwia Foto-Pasja / Inowrocław 1982 M-3 0:41:55
78 Piotr Jarząb POL Solec Kujawski 1986 M-2 0:41:57
79 Patryk Hołtyn POL KS Zryw Radziejów 1988 M-2 0:41:59
80 Jan Bodnar POL CSAIU / Toruń 1956 M-5 0:42:04
81 Grzegorz Hajdukiewicz POL Biegająca Kura / Toruń 1978 M-3 0:42:22
82 Ireneusz Wiśniewski POL Wąbrzeźno 1975 M-4 0:42:25
83 Rafał Olszewski POL T.G. Sokół Gniewkowo 1981 M-3 0:42:29
84 Adam Olszewski POL KB Lech Rypin / Nowy Kobrzyniec 1963 M-5 0:42:36
85 Tomasz Projs POL KM Truchcik Łubianka 1965 M-5 0:42:36
86 Patryk Śrubka POL Bydgoszcz 1987 M-2 0:42:39
87 Andrzej Argalski POL Conkret Running Team Golub D. 1977 M-3 0:42:40
88 Radosław Łuczk POL Toruń 1979 M-3 0:42:42
89 Tomasz Mróz POL Alces Team / Lipno 1986 M-2 0:42:42
90 Przemysław Kornet POL Toruń 1985 M-3 0:42:43
91 Józef Żuchowski POL Płonne 1971 M-4 0:42:52
92 Michał Grzywacz POL Kurzętnik Biega / Małe Bałówki 1992 M-2 0:42:59
93 Przemysław Kierkowski POL JW 4808 Elbląg / Ruże 1983 M-3 0:43:02
94 Piotr Wierzbowski POL UM Woj. Kuj.-Pom. / Brzozówka 1978 M-3 0:43:05
95 Edmund Wiśniewski POL Krok Za Grosz Toruń 1961 M-5 0:43:07
96 Artur Pucek POL Głęboczek / Brzozie 1973 M-4 0:43:09
97 Mirosław Palma POL Podgórz Toruń 1959 M-5 0:43:15
98 Tomasz Lewandowski POL RWT w Bydgoszczy / Bydgoszcz 1981 M-3 0:43:19
99 Jarosław Stachowski POL Wąbrzeźno 1973 M-4 0:43:29
100 Piotr Jaszczerski POL CSLOG Grudziadz 1964 M-5 0:43:31
101 Tomasz Gmys POL Bydgoszcz 1983 M-3 0:43:34
102 Wiesław Rybicki POL Alces Team / Kluczbork Osada 1955 M-6 0:43:38
103 Przemysław Witkowski POL UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. 1974 M-4 0:43:39
104 Wiesław Stromczyński POL RWT w Bydgoszczy / Bydgoszcz 1958 M-5 0:43:47
105 Marek Karaś POL BBL Toruń 1961 M-5 0:43:49
106 Krzysztof Łęgowski POL Brodnica 1980 M-3 0:43:51
107 Bartosz Jaworski POL Lisewo 1974 M-4 0:43:55
108 Jarosław Milczarek POL Toruń 1978 M-3 0:44:00
109 Jan Ostrowski POL Pokrzydowo 1990 M-2 0:44:01
110 Marcin Janczarski POL BBL Toruń / KM UMK 1980 M-3 0:44:02
111 Maciej Popławski POL MUKL Brodnica 1981 M-3 0:44:19
112 Szymon Luzak POL Elektronik Bydgoszcz 1993 M-2 0:44:21
113 Zbigniew Maciejewski POL T.G. Sokół Gniewkowo / Inowr. 1966 M-4 0:44:22
114 Michał Sołecki POL BBL Toruń 1980 M-3 0:44:26
115 Bartosz Czyżniewski POL Conkret Running Team Kowalewo 1995 M-2 0:44:28
116 Józef Chmurzyński POL TS Opatrunki Toruń / Krobia 1968 M-4 0:44:38
117 Krzysztof Lipiński POL Lipas Inowrocław 1972 M-4 0:44:48
118 Janusz Paszkowski POL Brodnica 1956 M-5 0:44:55
119 Łukasz Nabiałkowski POL Wojnowo 1991 M-2 0:45:01
120 Piotr Hamling POL Toruń 1985 M-3 0:45:05
121 Ireneusz Lejman POL Kalos Kagatos Toruń 1985 M-3 0:45:05
122 Andrzej Bratek POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1959 M-5 0:45:10
123 Tomasz Sternal POL Rojewo 1969 M-4 0:45:12
124 Maciej Wiśniewski POL LUKS Serock 1974 M-4 0:45:19
125 Bartosz Żuchowski POL Płonne 1996 M-1 0:45:24
126 Tomasz Sipak POL Maximus Broker Toruń 1980 M-3 0:45:36
127 Przemysław Tykarski POL Toruń 1974 M-4 0:45:40
128 Jaroslaw Laskowski POL Mała Nieszawka 1975 M-4 0:45:41
129 Łukasz Popławski POL OSP Szembekowo / Dobrzejewice 1992 M-2 0:45:46
130 Rafał Nowak POL Ciele - Bydgoszcz 1986 M-2 0:45:48
131 Jerzy Zietarski POL OSP Elgiszewo 1970 M-4 0:45:51
132 Robert Piwoński POL Parafialny Klub Biegacza Toruń 1977 M-3 0:45:56
133 Piotr Miazgowicz POL Lubicz 1985 M-3 0:45:58
134 Jarosław Nowak POL BBL Toruń 1968 M-4 0:46:06
135 Stefan Kamiński POL Torec-Toruń 1947 M-6 0:46:32
136 Robert Gąsiorowski POL Run Bydgoszcz 1971 M-4 0:46:42
137 Kamil Czop POL Night Runners Toruń 1979 M-3 0:46:47
138 T Cieślewicz POL Janikowo Na Sportowo 1976 M-3 0:46:48
139 Krzysztof Zimmer POL www.tim.pl 1986 M-2 0:46:53
140 Piotr Heyka POL Toruń 1989 M-2 0:47:02
141 Wojciech Hołownia POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1957 M-5 0:47:02
142 Tomasz Stawski POL Toruń 1976 M-3 0:47:04
143 Maciej Małkowicz POL Kołodziejewo 1988 M-2 0:47:06
144 Piotr Leszek Ślósarek POL Toruń 1956 M-5 0:47:11
145 Andrzej Pepliński POL Grudziądz 1980 M-3 0:47:16
146 Janusz Wiśniewski POL Toruń 1967 M-4 0:47:17
147 Mirosław Kaźmierski POL Janikowo Na Sportowo 1969 M-4 0:47:24
148 Wojciech Chabior POL Wąbrzeźno 1979 M-3 0:47:37
149 Tomasz Zygnarowski POL Wąbrzeźno 1978 M-3 0:47:37
150 Rafał Rygielski POL BBL Racibórz 1974 M-4 0:47:43
151 Mirosław Luzak POL MWiK Bydgoszcz 1961 M-5 0:47:45
152 Jarosław Frączyk POL Toruń 1976 M-3 0:47:50
153 Roman Godziuk POL Toruń 1960 M-5 0:47:51
154 Stanisław Deruś POL KM Truchcik Łubianka / Biskupice 1963 M-5 0:47:52
155 Franciszek Trzciński POL Sir Start / MLKS Nadwiślanin 1965 M-5 0:47:58
156 Krzysztof Barański POL Turzno 1989 M-2 0:48:05
157 Jakub Makowiecki POL Pałka, Zapałka, Dwa Kije / Inowr. 1982 M-3 0:48:19
158 Sławomir Walterski POL Walter Team / Toruń 1983 M-3 0:48:31
159 Andrzej Sitkowski POL KB Lech Rypin 1957 M-5 0:48:35
160 Daniel Kaczmarczyk POL Grębocin 1975 M-4 0:48:54
161 Krzysztof Adamczyk POL Basketball Referees / Toruń 1986 M-2 0:48:58
162 Wojtek Dąbkowski POL Solec Kujawski 1980 M-3 0:49:01
163 Michal Sawicki POL Golub-Dobrzyń 1983 M-3 0:49:11
164 Adrian Wysocki POL KB Lech Rypin 1994 M-2 0:49:12
165 Arkadiusz Dominiak POL Basketball Referees / Toruń 1984 M-3 0:49:14
166 Marcin Kordowski POL Golub-Dobrzyń 1972 M-4 0:49:14
167 Przemysław Lada POL Brak Nova / Zalesie 1984 M-3 0:49:18
168 Michal Lisewski POL Grubasy / Papowo Toruńskie 1981 M-3 0:49:23
169 Grzegorz Gutowski POL Elgiszewo 1971 M-4 0:49:32
170 Maciej Lipinski POL Cronimet.pl / Toruń 1977 M-3 0:49:34
171 Marcin Koprowski POL KM UMK Toruń 1975 M-4 0:49:37
172 Piotr Szwedo POL Czernikowo 1975 M-4 0:49:42
173 Olaf Brymora POL Toruń 1974 M-4 0:49:46
174 Sławomir Zarembski POL Toruń 1978 M-3 0:49:46
175 Jerzy Ostojski POL Łysomice 1961 M-5 0:49:50
176 Adam Banaszak POL T.G. Sokół Gniewkowo 1970 M-4 0:49:55
177 Dariusz Samerek POL Toruń 1979 M-3 0:49:56
178 Marek Marchewka POL Toruń 1973 M-4 0:49:57
179 Jacek Podlaszewski POL Veni,Cucurri,Vici / Toruń 1970 M-4 0:50:00
180 Zbigniew Łysakowski POL Toruń 1985 M-3 0:50:07
181 Marcin Kosiło POL Bydgoszcz 1984 M-3 0:50:11
182 Jerzy Anzel POL Brodnica / Karbowo 1966 M-4 0:50:25
183 Marek Krzyżanowski POL Wielka Łąka 1988 M-2 0:50:40
184 Jan Długozima POL Młyniec Pierwszy 1961 M-5 0:50:41
185 Mateusz Góralski POL Kowalewo Pomorskie 1988 M-2 0:50:45
186 Michał Luciński POL Toruń 1991 M-2 0:50:46
187 Mariusz Lewandowski POL   1976 M-3 0:50:48
188 Jacek Michalak POL Inowrocław 1966 M-4 0:50:56
189 Tomek Filipak POL Solec Kujawski 1974 M-4 0:51:03
190 Włodzimierz Wiśniewski POL Toruń 1961 M-5 0:51:03
191 Jacek Kowalski POL Solec Kujawski 1977 M-3 0:51:08
192 Krzysztof Majcher POL Pędzewo 1998 M-1 0:51:12
193 Paweł Majcher POL Pędzewo 1973 M-4 0:51:12
194 Arkadiusz Twarowski POL Toruń 1978 M-3 0:51:20
195 Robert Mrowiński POL Pałka, Zapałka, Dwa Kije / Toruń 1977 M-3 0:51:41
196 Tomasz Szymański POL Krok Za Grosz Toruń 1983 M-3 0:51:42
197 Marek Suchomski POL Opentax24.pl / Świekatowo 1975 M-4 0:51:45
198 Paweł Czarnecki POL Golub-Dobrzyń 1979 M-3 0:51:57
199 Piotr Krajda POL BBL Bydgoszcz / Łochowice 1976 M-3 0:51:59
200 Paweł Świerad POL Kowalewo Pomorskie 1983 M-3 0:52:02
201 Dawid Ciepcieliński POL Brodnica 1985 M-3 0:52:03
202 Maciej Rzodkiewicz POL PZW Toruń 1983 M-3 0:52:09
203 Dawid Gajewski POL Zbójno 1990 M-2 0:52:19
204 Marek Mischker POL LUKS Serock / Drzycim 1963 M-5 0:52:20
205 Bartosz Marcin Jasnowski POL Toruń 1980 M-3 0:52:22
206 Bogdan Świerczyński POL Torec-Toruń 1961 M-5 0:52:25
207 Piotr Makowiecki POL Gniewkowo 1986 M-2 0:52:42
208 Zbigniew Adamczyk POL KM Truchcik Łubianka 1955 M-6 0:52:56
209 Karol Dzwonkowski POL Coolawe Strusie / Kowalewo Pom. 1985 M-3 0:53:04
210 Jacek Sawicki POL Toruń 1973 M-4 0:53:23
211 Jerzy Szymański POL Kurzętnik 1944 M-7 0:53:28
212 Mateusz Lewandowski POL Kowalewo Pomorskie 1997 M-1 0:53:42
213 Seweryn Kaczmarczyk POL Ponad 100kg Żywca / Sierakowo 1981 M-3 0:53:50
214 Edmund Dłoniak POL Gniewkowo 1945 M-7 0:54:07
215 Zbigniew Markiewicz POL Wąbrzeźno 1957 M-5 0:54:31
216 Mariusz Bordewicz POL Kowalewo Pomorskie 1976 M-3 0:54:38
217 Jan Majewski POL Tow. Miast Partnerskich Torunia 1945 M-7 0:54:41
218 Radosław Maklakiewicz POL Toruń 1983 M-3 0:55:27
219 Rafał Retkowski POL Toruń 1990 M-2 0:55:29
220 Przemysław Rujna POL Przysiek 1977 M-3 0:55:38
221 Andrzej Szwec POL Torec-Toruń 1956 M-5 0:56:03
222 Maciej Tybuszewski POL Start Brzozówka / Toruń 1996 M-1 0:56:03
223 Tomasz Kołodziejczyk POL T 2/4 / Ostrów Mazowiecka 1978 M-3 0:56:19
224 Krzysztof Gołaszewski POL Trouń 1970 M-4 0:56:51
225 Maciej Sołtysiński POL Toruń 1989 M-2 0:56:59
226 Sebastian Ziółkowski POL Toruń 1987 M-2 0:57:02
227 Andrzej Kust POL Wąbrzeźno 1962 M-5 0:57:13
228 Jakub Janiszewski POL Toruń 1971 M-4 0:57:20
229 Marcin Jaworski POL Solec Kujawski 1974 M-4 0:57:37
230 Paweł Orzechowski POL Kowalewo Pomorskie 1979 M-3 0:57:46
231 Edward Chyła POL CSAIU Lubicz Górny 1976 M-3 0:58:01
232 Bartosz Podolski POL Toruń 1985 M-3 0:58:14
233 Mikołaj Kubik POL Conkret Running Team / Toruń 1980 M-3 0:58:19
234 Daniel Łankiewicz POL Conkret Running Team / Toruń 1981 M-3 0:58:19
235 Dariusz Pawlicki POL Wąbrzeźno 1989 M-2 0:58:22
236 Dominik Krywionek POL Cierpice 1983 M-3 0:58:40
237 Janusz Tybuszewski POL TS Opatrunki Toruń 1957 M-5 0:59:02
238 Kamil Łuszczyński POL Toruń 1985 M-3 0:59:26
239 Józef Piskorski POL PEC Golub-Dobrzyń 1949 M-6 0:59:37
240 Tomasz Wąsicki POL Toruń 1979 M-3 0:59:43
241 Marcin Nowarkiewicz POL Grubasy / Toruń 1978 M-3 0:59:53
242 Ireneusz Walczak POL Grubasy / Toruń 1984 M-3 0:59:53
243 Józef Ziółkowski POL TZMO Toruń 1958 M-5 1:00:12
244 Roman Zieliński POL Toruń 1954 M-6 1:00:25
245 Jacek Chojnacki POL Podgórz Toruń 1979 M-3 1:00:26
246 Krzysztof Dobrowolski POL Kowalewo Pomorskie 1974 M-4 1:00:29
247 Aleksander Marcinkowski POL Grębocin 1961 M-5 1:00:30
248 Andrzej Kociński POL Lisewo Młyn 1971 M-4 1:00:34
249 Stanisław Majcher POL Golub-Dobrzyń 1948 M-6 1:00:35
250 Michał Falkowski POL Kowalewo Pomorskie 1985 M-3 1:00:39
251 Tomasz Stromski POL T 2/4 / Toruń 1970 M-4 1:00:47
252 Wojciech Gołębiowski POL Piotrków Trybunalski 1946 M-6 1:02:17
253 Jakub Głuszkiewicz POL Łysomice 1982 M-3 1:02:39
254 Tomasz Nawrocki POL Toruń 1975 M-4 1:04:50
255 Marcin Nawrocki POL Toruń 1978 M-3 1:04:51
256 Janusz Lenc POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1953 M-6 1:06:55
257 Marcin Peret POL Conkret Running Team Golub-D. 1984 M-3 1:11:36