XVI Ogólnopolski Bieg Uliczny „oBIEGNIJ Kowalewo”
Kowalewo Pomorskie - 30 maja 2015r

Miejsce Imię i nazwisko Kraj Klub / Miejscowość Rok ur. Kategoria Czas
1 Joel Kosqei Komen KEN Kenia 1987 M-2 0:31:12
2 Pavel Olijnyk UKR Ukraina 1988 M-2 0:31:24
3 Kamil Nartowski POL RWT w Bydgoszczy / Toruń 1984 M-3 0:33:28
4 Bartosz Kryske POL 4Run Team Bydgoszcz 1985 M-3 0:34:10
5 Mariusz Dembowski POL KB Łapka / Lidzbark 1983 M-3 0:34:16
6 Damian Kłopotek POL Toruń 1983 M-3 0:34:24
7 Marek Wojtas POL Tucholanka Tuchola 1972 M-4 0:35:54
8 Tomasz Pipowski POL Luks Serock / Świecie 1992 M-2 0:36:08
9 Jarosław Mudziejewski POL Bydgoszcz 1975 M-4 0:36:19
10 Paweł Dzierliński POL Luks Serock / Świecie 1986 M-2 0:36:28
11 Paweł Kokocki POL Wielka Nieszawka 1990 M-2 0:36:30
12 Piotr Szymański POL KM Truchcik Łubianka / Toruń 1960 M-5 0:36:42
13 Swietalna Olijnyk UKR Ukraina 1985 K-3 0:36:50
14 Henryk Kuciejczyk POL KB Łapka / Szydłowo 1959 M-5 0:36:56
15 Piotr Wiśniewski POL Vectra Włocławek / Płomiany 1981 M-3 0:36:58
16 Marcin Drogorób POL Kujawsko-Pomorskie.pl / Toruń 1976 M-3 0:37:01
17 Paweł Zakrzewski POL JW 1109 Janosiki / Grudziądz 1985 M-3 0:37:02
18 Mariusz Ochociński POL AZS WSHE Włocławek 1973 M-4 0:37:03
19 Janusz Łazarski POL JW 1109 Janosiki / Grudziądz 1983 M-3 0:37:05
20 Maciej Krasnodębski POL Akademia Biegania Grudziądz 1985 M-3 0:37:14
21 Jakub Małecki POL RWT w Bydgoszczy / Bydgoszcz 1979 M-3 0:37:22
22 Andżelika Dzięgiel POL Twarde Pierniki Toruń 1989 K-2 0:37:28
23 Grzegorz Maczyński POL TTKKF Kolejarz Bydgoszcz 1966 M-4 0:37:28
24 Paweł Jaszczerski POL AZS Politechnika Gdańsk 1993 M-2 0:37:48
25 Jan Żerdziński POL Tucholanka Tuchola / Górowatki 1992 M-2 0:37:51
26 Piotr Czajkowski POL BCT Team / Kowalewo Pomorskie 1989 M-2 0:38:01
27 Mariusz Danielewski POL RWT w Bydgoszczy / Zławieś Wlk. 1982 M-3 0:38:07
28 Marek Jendryka POL KB Łapka / Bydgoszcz 1963 M-5 0:38:08
29 Michał Stasiak POL Bydgoszcz 1989 M-2 0:38:15
30 Paweł Śliwiński POL Vectra Włocławek / Lipno 1982 M-3 0:38:16
31 Rafał Mokrzycki POL T.G. Sokół Gniewkowo / Inowr. 1975 M-4 0:38:17
32 Mariusz Kryske POL 4Run Team Bydgoszcz 1982 M-3 0:38:22
33 Abu Nahia Karim POL Toruń 1992 M-2 0:38:27
34 Łukasz Kensik POL Tucholanka Tuchola 1994 M-2 0:38:41
35 Mateusz Nastaj POL Iława 1991 M-2 0:38:44
36 Sławomir Żaroń POL Ebud-Przemysłówka / Bydgoszcz 1961 M-5 0:38:45
37 Michał Senger POL Pałuki Running Team / Gąsawa 1981 M-3 0:38:50
38 Wojciech Sowa POL CSAIU / Unisław 1976 M-3 0:38:50
39 Piotr Sowiński POL Łochowice 1971 M-4 0:38:52
40 Jacek Basa POL T.G. Sokół Gniewkowo / Kruszwica 1976 M-3 0:38:55
41 Marzena Raniszewska POL JW 1109 Janosiki / Grudziądz 1978 K-3 0:39:13
42 Maciej Malinowski POL Toruń 1976 M-3 0:39:17
43 Waldemar Spychalski POL Zabiegani Łochowice 1970 M-4 0:39:18
44 Łukasz Kalata POL Górsk 1986 M-2 0:39:26
45 Marcin Gralak POL Inowrocław 1978 M-3 0:39:29
46 Andrzej Chmielewski POL Policja Włocławek 1973 M-4 0:39:35
47 Fabian Klóska POL Bydgoszcz 1989 M-2 0:39:37
48 Jarosław Laskowski POL Kurzętnik Biega / Małe Bałówki 1982 M-3 0:39:40
49 Marcin Chmielewski POL Włocławek 1981 M-3 0:39:41
50 Krzysztof Gregrowski POL TKKF Rekreacja Toruń 1982 M-3 0:39:45
51 Kamil Szerszeń POL RWT w Bydgoszczy / Bydgoszcz 1978 M-3 0:39:48
52 Marcin Nowak POL TKKF Wodnik Więcbork 1996 M-1 0:39:49
53 Paweł Marcinkowski POL Toruń 1968 M-4 0:39:52
54 Piotr Lis POL KM Truchcik Łubianka 1978 M-3 0:39:53
55 Paweł Łuczak POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1969 M-4 0:39:55
56 Krzysztof Murawski POL T.G. Sokół Gniewkowo 1978 M-3 0:40:09
57 Robert Kmieciak POL TS Opatrunki Toruń 1981 M-3 0:40:21
58 Adam Springer POL T.G. Sokół Gniewkowo / Kruszwica 1968 M-4 0:40:29
59 Marek Czuk POL Toruń 1953 M-6 0:40:35
60 Wiktoria Gurna POL Sir Start / MLKS Nadwiślanin 1986 K-2 0:40:38
61 Radosław Lewandowski POL KS Krobia / Lubicz Górny 1991 M-2 0:40:38
62 Bogumił Moroszczak POL 4Run Team Bydgoszcz 1974 M-4 0:40:38
63 Jarosław Szychowski POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1987 M-2 0:40:39
64 Marcin Rybicki POL Alces Team / Warszawa 1982 M-3 0:40:43
65 Krzysztof Góralski POL TS Opatrunki Toruń 1964 M-5 0:40:45
66 Arkadiusz Dejewski POL Krok Za Grosz Toruń 1980 M-3 0:40:50
67 Piotr Kasprzyk POL Toruń 1969 M-4 0:40:57
68 Karol Januszewski POL Brodnica 1983 M-3 0:41:02
69 Tomasz Kubiak POL T.G. Sokół Gniewkowo / Inowr. 1975 M-4 0:41:08
70 Sławomir Pierzchała POL Golub-Dobrzyń 1968 M-4 0:41:09
71 Zbigniew Serocki POL LZS ZSP Łasin / Grudziądz 1964 M-5 0:41:12
72 Dariusz Marciniak POL Wąbrzeźno 1968 M-4 0:41:24
73 Stanisław Krzywdziński POL Toruń 1963 M-5 0:41:25
74 Andrzej Rzepka POL Kurzętnik Biega / Wielki Głęboczek 1974 M-4 0:41:27
75 Agnieszka Popławska POL MUKL Brodnica 1982 K-3 0:41:29
76 Sławomir Gorzycki POL BBL Toruń 1981 M-3 0:41:32
77 Jarosław Kruczkowski POL BBL Toruń / Aleksandrów Kujawski 1969 M-4 0:41:35
78 Robert Trejderowski POL Kowalewo Pomorskie 1983 M-3 0:41:39
79 Michał Laskowski POL Brodnica 1991 M-2 0:41:41
80 Piotr Nadolny POL Kujawsko-Pomorskie.pl / Toruń 1977 M-3 0:41:43
81 Jan Tułaza POL T 2/4 / Toruń 1966 M-4 0:41:49
82 Mariusz Nawrocki POL Sylwia Foto-Pasja / Inowrocław 1982 M-3 0:41:55
83 Piotr Jarząb POL Solec Kujawski 1986 M-2 0:41:57
84 Patryk Hołtyn POL KS Zryw Radziejów 1988 M-2 0:41:59
85 Jan Bodnar POL CSAIU / Toruń 1956 M-5 0:42:04
86 Grzegorz Hajdukiewicz POL Biegająca Kura / Toruń 1978 M-3 0:42:22
87 Ireneusz Wiśniewski POL Wąbrzeźno 1975 M-4 0:42:25
88 Rafał Olszewski POL T.G. Sokół Gniewkowo 1981 M-3 0:42:29
89 Adam Olszewski POL KB Lech Rypin / Nowy Kobrzyniec 1963 M-5 0:42:36
90 Tomasz Projs POL KM Truchcik Łubianka 1965 M-5 0:42:36
91 Patryk Śrubka POL Bydgoszcz 1987 M-2 0:42:39
92 Andrzej Argalski POL Conkret Running Team Golub-D. 1977 M-3 0:42:40
93 Radosław Łuczk POL Toruń 1979 M-3 0:42:42
94 Tomasz Mróz POL Alces Team / Lipno 1986 M-2 0:42:42
95 Przemysław Kornet POL Toruń 1985 M-3 0:42:43
96 Józef Żuchowski POL Płonne 1971 M-4 0:42:52
97 Michał Grzywacz POL Kurzętnik Biega / Małe Bałówki 1992 M-2 0:42:59
98 Przemysław Kierkowski POL JW 4808 Elbląg / Ruże 1983 M-3 0:43:02
99 Piotr Wierzbowski POL UM Woj. Kuj.-Pom. / Brzozówka 1978 M-3 0:43:05
100 Edmund Wiśniewski POL Krok Za Grosz Toruń 1961 M-5 0:43:07
101 Artur Pucek POL Głęboczek / Brzozie 1973 M-4 0:43:09
102 Mirosław Palma POL Podgórz Toruń 1959 M-5 0:43:15
103 Tomasz Lewandowski POL RWT w Bydgoszczy / Bydgoszcz 1981 M-3 0:43:19
104 Jarosław Stachowski POL Wąbrzeźno 1973 M-4 0:43:29
105 Piotr Jaszczerski POL CSLOG Grudziadz 1964 M-5 0:43:31
106 Tomasz Gmys POL Bydgoszcz 1983 M-3 0:43:34
107 Wiesław Rybicki POL Alces Team / Kluczbork Osada 1955 M-6 0:43:38
108 Przemysław Witkowski POL UKS Olimpijczyk / Kowalewo Pom. 1974 M-4 0:43:39
109 Wiesław Stromczyński POL RWT w Bydgoszczy / Bydgoszcz 1958 M-5 0:43:47
110 Marek Karaś POL BBL Toruń 1961 M-5 0:43:49
111 Krzysztof Łęgowski POL Brodnica 1980 M-3 0:43:51
112 Bartosz Jaworski POL Lisewo 1974 M-4 0:43:55
113 Karina Szymańska-Wiśniewska POL Wąbrzeźno 1975 K-4 0:43:57
114 Jarosław Milczarek POL Toruń 1978 M-3 0:44:00
115 Jan Ostrowski POL Pokrzydowo 1990 M-2 0:44:01
116 Marcin Janczarski POL BBL Toruń / KM UMK 1980 M-3 0:44:02
117 Maciej Popławski POL MUKL Brodnica 1981 M-3 0:44:19
118 Szymon Luzak POL Elektronik Bydgoszcz 1993 M-2 0:44:21
119 Zbigniew Maciejewski POL T.G. Sokół Gniewkowo / Inowr. 1966 M-4 0:44:22
120 Michał Sołecki POL BBL Toruń 1980 M-3 0:44:26
121 Bartosz Czyżniewski POL Conkret Running Team Kowalewo 1995 M-2 0:44:28
122 Józef Chmurzyński POL TS Opatrunki Toruń / Krobia 1968 M-4 0:44:38
123 Krzysztof Lipiński POL Lipas Inowrocław 1972 M-4 0:44:48
124 Ewa Kowalska POL TS Opatrunki Toruń 1965 K-5 0:44:53
125 Janusz Paszkowski POL Brodnica 1956 M-5 0:44:55
126 Sylwia Nawrocka POL Sylwia Foto-Pasja / Inowrocław 1989 K-2 0:44:59
127 Łukasz Nabiałkowski POL Wojnowo 1991 M-2 0:45:01
128 Piotr Hamling POL Toruń 1985 M-3 0:45:05
129 Ireneusz Lejman POL Kalos Kagatos Toruń 1985 M-3 0:45:05
130 Andrzej Bratek POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1959 M-5 0:45:10
131 Agata Malicka POL Vectra Włocławek / Szkocja 1992 K-2 0:45:11
132 Nika Tarnowska POL Toruń 1982 K-3 0:45:11
133 Tomasz Sternal POL Rojewo 1969 M-4 0:45:12
134 Maciej Wiśniewski POL LUKS Serock 1974 M-4 0:45:19
135 Bartosz Żuchowski POL Płonne 1996 M-1 0:45:24
136 Justyna Szczutkowska POL Janikowo 1966 K-4 0:45:32
137 Tomasz Sipak POL Maximus Broker Toruń 1980 M-3 0:45:36
138 Przemysław Tykarski POL Toruń 1974 M-4 0:45:40
139 Jaroslaw Laskowski POL Mała Nieszawka 1975 M-4 0:45:41
140 Paulina Surmacewicz POL Pałka, Zapałka, Dwa Kije / Toruń 1984 K-3 0:45:42
141 Łukasz Popławski POL OSP Szembekowo / Dobrzejewice 1992 M-2 0:45:46
142 Rafał Nowak POL Ciele - Bydgoszcz 1986 M-2 0:45:48
143 Jerzy Zietarski POL OSP Elgiszewo 1970 M-4 0:45:51
144 Dagmara Wróblewska POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1980 K-3 0:45:52
145 Robert Piwoński POL Parafialny Klub Biegacza Toruń 1977 M-3 0:45:56
146 Piotr Miazgowicz POL Lubicz 1985 M-3 0:45:58
147 Jarosław Nowak POL BBL Toruń 1968 M-4 0:46:06
148 Edyta Jakubowska-Olech POL Świecie 1967 K-4 0:46:13
149 Marta Motylewska POL Toruń 1991 K-2 0:46:14
150 Natalia Sulecka POL Toruń 1990 K-2 0:46:21
151 Joanna Chełkowska POL Kowalewo Pomorskie 1980 K-3 0:46:24
152 Stefan Kamiński POL Torec-Toruń 1947 M-6 0:46:32
153 Robert Gąsiorowski POL Run Bydgoszcz 1971 M-4 0:46:42
154 Emilia Urbańska POL Zabiegani Łochowice / Gala24.pl 1979 K-3 0:46:42
155 Kamil Czop POL Night Runners Toruń 1979 M-3 0:46:47
156 T Cieślewicz POL Janikowo Na Sportowo 1976 M-3 0:46:48
157 Krzysztof Zimmer POL www.tim.pl 1986 M-2 0:46:53
158 Marlena Lewandowska POL Toruń 1973 K-4 0:46:55
159 Piotr Heyka POL Toruń 1989 M-2 0:47:02
160 Wojciech Hołownia POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1957 M-5 0:47:02
161 Tomasz Stawski POL Toruń 1976 M-3 0:47:04
162 Maciej Małkowicz POL Kołodziejewo 1988 M-2 0:47:06
163 Piotr Leszek Ślósarek POL Toruń 1956 M-5 0:47:11
164 Andrzej Pepliński POL Grudziądz 1980 M-3 0:47:16
165 Janusz Wiśniewski POL Toruń 1967 M-4 0:47:17
166 Edyta Muras POL Krok Za Grosz Toruń 1974 K-4 0:47:19
167 Mirosław Kaźmierski POL Janikowo Na Sportowo 1969 M-4 0:47:24
168 Wojciech Chabior POL Wąbrzeźno 1979 M-3 0:47:37
169 Tomasz Zygnarowski POL Wąbrzeźno 1978 M-3 0:47:37
170 Rafał Rygielski POL BBL Racibórz 1974 M-4 0:47:43
171 Mirosław Luzak POL MWiK Bydgoszcz 1961 M-5 0:47:45
172 Jarosław Frączyk POL Toruń 1976 M-3 0:47:50
173 Roman Godziuk POL Toruń 1960 M-5 0:47:51
174 Stanisław Deruś POL KM Truchcik Łubianka / Biskupice 1963 M-5 0:47:52
175 Alina Podbielska POL KM UMK Toruń 1969 K-4 0:47:55
176 Gabriela Nowacka POL Akademia Biegania Grudziądz 1961 K-5 0:47:57
177 Franciszek Trzciński POL Sir Start / MLKS Nadwiślanin 1965 M-5 0:47:58
178 Krzysztof Barański POL Turzno 1989 M-2 0:48:05
179 Jakub Makowiecki POL Pałka, Zapałka, Dwa Kije / Inowr. 1982 M-3 0:48:19
180 Sławomir Walterski POL Walter Team / Toruń 1983 M-3 0:48:31
181 Andrzej Sitkowski POL KB Lech Rypin 1957 M-5 0:48:35
182 Mariola Raszlińska POL ZS nr 5 Mistrzostwa Sport. Bydg. 1969 K-4 0:48:37
183 Beata Suchomska POL Opentax24.pl / Świekatowo 1976 K-3 0:48:39
184 Daniel Kaczmarczyk POL Grębocin 1975 M-4 0:48:54
185 Krzysztof Adamczyk POL Basketball Referees / Toruń 1986 M-2 0:48:58
186 Sandra Czerwińska POL Wąbrzeźno 1991 K-2 0:49:00
187 Wojtek Dąbkowski POL Solec Kujawski 1980 M-3 0:49:01
188 Krystyna Dzięgiel POL Biegam Bo Lubię Toruń / Lulkowo 1964 K-5 0:49:08
189 Michal Sawicki POL Golub-Dobrzyń 1983 M-3 0:49:11
190 Adrian Wysocki POL KB Lech Rypin 1994 M-2 0:49:12
191 Joanna Żuchowska POL Płonne 1998 K-1 0:49:13
192 Arkadiusz Dominiak POL Basketball Referees / Toruń 1984 M-3 0:49:14
193 Marcin Kordowski POL Golub-Dobrzyń 1972 M-4 0:49:14
194 Przemysław Lada POL Brak Nova / Zalesie 1984 M-3 0:49:18
195 Ola Witczak POL Vectra Włocławek 1977 K-3 0:49:21
196 Michal Lisewski POL Grubasy / Papowo Toruńskie 1981 M-3 0:49:23
197 Grzegorz Gutowski POL Elgiszewo 1971 M-4 0:49:32
198 Maciej Lipinski POL Cronimet.pl / Toruń 1977 M-3 0:49:34
199 Marcin Koprowski POL KM UMK Toruń 1975 M-4 0:49:37
200 Piotr Szwedo POL Czernikowo 1975 M-4 0:49:42
201 Olaf Brymora POL Toruń 1974 M-4 0:49:46
202 Sławomir Zarembski POL Toruń 1978 M-3 0:49:46
203 Jerzy Ostojski POL Łysomice 1961 M-5 0:49:50
204 Adam Banaszak POL T.G. Sokół Gniewkowo 1970 M-4 0:49:55
205 Dariusz Samerek POL Toruń 1979 M-3 0:49:56
206 Marek Marchewka POL Toruń 1973 M-4 0:49:57
207 Jacek Podlaszewski POL Veni,Cucurri,Vici / Toruń 1970 M-4 0:50:00
208 Zbigniew Łysakowski POL Toruń 1985 M-3 0:50:07
209 Marcin Kosiło POL Bydgoszcz 1984 M-3 0:50:11
210 Elżbieta Sternal POL Rojewo 1971 K-4 0:50:23
211 Jerzy Anzel POL Brodnica / Karbowo 1966 M-4 0:50:25
212 Dominika Osińska POL Toruń 1980 K-3 0:50:31
213 Magdalena Wojtas POL Tucholanka Tuchola 1997 K-1 0:50:31
214 Marek Krzyżanowski POL Wielka Łąka 1988 M-2 0:50:40
215 Jan Długozima POL Młyniec Pierwszy 1961 M-5 0:50:41
216 Mateusz Góralski POL Kowalewo Pomorskie 1988 M-2 0:50:45
217 Michał Luciński POL Toruń 1991 M-2 0:50:46
218 Mariusz Lewandowski POL   1976 M-3 0:50:48
219 Anna Żuchowska POL Płonne 1998 K-1 0:50:55
220 Jacek Michalak POL Inowrocław 1966 M-4 0:50:56
221 Tomek Filipak POL Solec Kujawski 1974 M-4 0:51:03
222 Włodzimierz Wiśniewski POL Toruń 1961 M-5 0:51:03
223 Jacek Kowalski POL Solec Kujawski 1977 M-3 0:51:08
224 Krzysztof Majcher POL Pędzewo 1998 M-1 0:51:12
225 Paweł Majcher POL Pędzewo 1973 M-4 0:51:12
226 Monika Konieczna POL Toruń 1984 K-3 0:51:17
227 Monika Siergiej POL Kowalewo Pomorskie 1989 K-2 0:51:17
228 Arkadiusz Twarowski POL Toruń 1978 M-3 0:51:20
229 Robert Mrowiński POL Pałka, Zapałka, Dwa Kije / Toruń 1977 M-3 0:51:41
230 Tomasz Szymański POL Krok Za Grosz Toruń 1983 M-3 0:51:42
231 Marek Suchomski POL Opentax24.pl / Świekatowo 1975 M-4 0:51:45
232 Paweł Czarnecki POL Golub-Dobrzyń 1979 M-3 0:51:57
233 Piotr Krajda POL BBL Bydgoszcz / Łochowice 1976 M-3 0:51:59
234 Paweł Świerad POL Kowalewo Pomorskie 1983 M-3 0:52:02
235 Dawid Ciepcieliński POL Brodnica 1985 M-3 0:52:03
236 Maciej Rzodkiewicz POL PZW Toruń 1983 M-3 0:52:09
237 Karolina Żółtowska POL Kowalewo Pomorskie 1990 K-2 0:52:13
238 Zuzanna Banaszek POL Kruszyn 1993 K-2 0:52:17
239 Elżbieta Stawarska POL Toruń 1977 K-3 0:52:17
240 Dawid Gajewski POL Zbójno 1990 M-2 0:52:19
241 Jowita Klein POL Płock 1991 K-2 0:52:20
242 Marek Mischker POL LUKS Serock / Drzycim 1963 M-5 0:52:20
243 Bartosz Marcin Jasnowski POL Toruń 1980 M-3 0:52:22
244 Bogdan Świerczyński POL Torec-Toruń 1961 M-5 0:52:25
245 Ewa Rzepka POL Kurzętnik Biega / Wielki Głęboczek 1977 K-3 0:52:34
246 Piotr Makowiecki POL Gniewkowo 1986 M-2 0:52:42
247 Zbigniew Adamczyk POL KM Truchcik Łubiankai 1955 M-6 0:52:56
248 Katarzyna Żuchowska POL Płonne 1976 K-3 0:53:00
249 Katarzyna Borowiak POL Coolawe Strusie / Gdańsk-Oliwa 1985 K-3 0:53:03
250 Karol Dzwonkowski POL Coolawe Strusie / Kowalewo Pom. 1985 M-3 0:53:04
251 Kamila Krzywdzińska POL Kowalewo Pomorskie 1983 K-3 0:53:09
252 Jacek Sawicki POL Toruń 1973 M-4 0:53:23
253 Jerzy Szymański POL Kurzętnik 1944 M-7 0:53:28
254 Aneta Pawlikowska POL Toruń 1995 K-2 0:53:29
255 Mateusz Lewandowski POL Kowalewo Pomorskie 1997 M-1 0:53:42
256 Seweryn Kaczmarczyk POL Ponad 100kg Żywca / Sierakowo 1981 M-3 0:53:50
257 Katarzyna Kożuchowska POL Run Bydgoszcz 1967 K-4 0:53:57
258 Ewelina Drwęska POL Conkret Running Team / Toruń 1985 K-3 0:54:05
259 Jolanta Gołaszewska POL Toruń 1970 K-4 0:54:06
260 Edmund Dłoniak POL Gniewkowo 1945 M-7 0:54:07
261 Marta Zelmańska POL Kowalewo Pomorskie 1987 K-2 0:54:07
262 Natalia Gumienna POL Bydgoszcz 1991 K-2 0:54:22
263 Zbigniew Markiewicz POL Wąbrzeźno 1957 M-5 0:54:31
264 Mariusz Bordewicz POL Kowalewo Pomorskie 1976 M-3 0:54:38
265 Jan Majewski POL Tow. Miast Partnerskich Torunia 1945 M-7 0:54:41
266 Ewa Drawert POL Łubki 1977 K-3 0:54:49
267 Agnieszka Sawicka POL Golub-Dobrzyń 1990 K-2 0:55:23
268 Monika Łuszczyńska POL Radzyń Chełmiński 1991 K-2 0:55:25
269 Radosław Maklakiewicz POL Toruń 1983 M-3 0:55:27
270 Agata Krzywdzińska POL Toruń 1994 K-2 0:55:29
271 Rafał Retkowski POL Toruń 1990 M-2 0:55:29
272 Przemysław Rujna POL Przysiek 1977 M-3 0:55:38
273 Magdalena Serocka POL Grudziądz 1991 K-2 0:55:59
274 Andrzej Szwec POL Torec-Toruń 1956 M-5 0:56:03
275 Maciej Tybuszewski POL Start Brzozówka / Toruń 1996 M-1 0:56:03
276 Renata Zakrzewska POL Grudziądz 1977 K-3 0:56:11
277 Tomasz Kołodziejczyk POL T 2/4 / Ostrów Mazowiecka 1978 M-3 0:56:19
278 Krzysztof Gołaszewski POL Trouń 1970 M-4 0:56:51
279 Maciej Sołtysiński POL Toruń 1989 M-2 0:56:59
280 Sebastian Ziółkowski POL Toruń 1987 M-2 0:57:02
281 Dorota Anzel POL Brodnica / Karbowo 1976 K-3 0:57:12
282 Andrzej Kust POL Wąbrzeźno 1962 M-5 0:57:13
283 Jakub Janiszewski POL Toruń 1971 M-4 0:57:20
284 Marcin Jaworski POL Solec Kujawski 1974 M-4 0:57:37
285 Justyna Biesiada POL Kowalewo Pomorskie 1992 K-2 0:57:45
286 Paweł Orzechowski POL Kowalewo Pomorskie 1979 M-3 0:57:46
287 Patrycja Chmielewska POL Włocławek 1996 K-1 0:58:01
288 Edward Chyła POL CSAIU Lubicz Górny 1976 M-3 0:58:01
289 Agata Kędziorska POL Wąbrzeźno 1995 K-2 0:58:02
290 Bartosz Podolski POL Toruń 1985 M-3 0:58:14
291 Ilona Łuszczyńska POL Toruń 1985 K-3 0:58:17
292 Mikołaj Kubik POL Conkret Running Team / Toruń 1980 M-3 0:58:19
293 Daniel Łankiewicz POL Conkret Running Team / Toruń 1981 M-3 0:58:19
294 Dariusz Pawlicki POL Wąbrzeźno 1989 M-2 0:58:22
295 Dominik Krywionek POL Cierpice 1983 M-3 0:58:40
296 Agnieszka Chyłek POL Toruń 1990 K-2 0:58:52
297 Janusz Tybuszewski POL TS Opatrunki Toruń 1957 M-5 0:59:02
298 Kamil Łuszczyński POL Toruń 1985 M-3 0:59:26
299 Józef Piskorski POL PEC Golub-Dobrzyń 1949 M-6 0:59:37
300 Agnieszka Wąsicka POL Toruń 1981 K-3 0:59:43
301 Tomasz Wąsicki POL Toruń 1979 M-3 0:59:43
302 Daniela Furka POL Toruń 1989 K-2 0:59:52
303 Marcin Nowarkiewicz POL Grubasy / Toruń 1978 M-3 0:59:53
304 Ireneusz Walczak POL Grubasy / Toruń 1984 M-3 0:59:53
305 Ewa Kubiak POL T.G. Sokół Gniewkowo 1979 K-3 0:59:55
306 Józef Ziółkowski POL TZMO Toruń 1958 M-5 1:00:12
307 Anna Frączyk POL Toruń 1980 K-3 1:00:15
308 Zofia Balawajder-Misiaszek POL Wąbrzeźno 1977 K-3 1:00:20
309 Anna Król POL Mogilno 1992 K-2 1:00:20
310 Roman Zieliński POL Toruń 1954 M-6 1:00:25
311 Paulina Chojnacka POL Podgórz Toruń 1987 K-2 1:00:26
312 Jacek Chojnacki POL Podgórz Toruń 1979 M-3 1:00:26
313 Krzysztof Dobrowolski POL Kowalewo Pomorskie 1974 M-4 1:00:29
314 Aleksander Marcinkowski POL Grębocin 1961 M-5 1:00:30
315 Andrzej Kociński POL Lisewo Młyn 1971 M-4 1:00:34
316 Stanisław Majcher POL Golub-Dobrzyń 1948 M-6 1:00:35
317 Michał Falkowski POL Kowalewo Pomorskie 1985 M-3 1:00:39
318 Tomasz Stromski POL T 2/4 / Toruń 1970 M-4 1:00:47
319 Agata Walinowicz POL Krok Za Grosz Toruń 1990 K-2 1:01:12
320 Wojciech Gołębiowski POL Piotrków Trybunalski 1946 M-6 1:02:17
321 Natalia Maciejewska POL Toruń 1995 K-2 1:02:27
322 Jakub Głuszkiewicz POL Łysomice 1982 M-3 1:02:39
323 Justyna Rybicka-Mróz POL Alces Team / Warszawa 1989 K-2 1:02:56
324 Beata Janiszewska POL Kowalewo Pomorskie 1996 K-1 1:04:16
325 Katarzyna Zelmańska POL Kowalewo Pomorskie 1993 K-2 1:04:31
326 Weronika Nawrocka POL Toruń 1998 K-1 1:04:37
327 Grażyna Dzięgielewska POL Toruń 1960 K-5 1:04:47
328 Tomasz Nawrocki POL Toruń 1975 M-4 1:04:50
329 Marcin Nawrocki POL Toruń 1978 M-3 1:04:51
330 Aleksandra Gawęcka POL Kowalewo Pomorskie 1996 K-1 1:05:52
331 Dorota Bratek POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1961 K-5 1:06:54
332 Janusz Lenc POL TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1953 M-6 1:06:55
333 Zuzanna Rachowska POL Toruń 1986 K-2 1:08:56
334 Marcin Peret POL Conkret Running Team Golub-D. 1984 M-3 1:11:36