XVI Ogólnopolski Bieg Uliczny „oBIEGNIJ Kowalewo”
Kowalewo Pomorskie - 30 maja 2015r

Miejsce Imię i nazwisko Kraj Klub / Miejscowość Rok ur. Kategoria Czas
1Joel Kosqei KomenKEN Kenia1987M-2 0:31:12
2Pavel OlijnykUKR Ukraina1988M-2 0:31:24
3Tomasz PipowskiPOL Luks Serock / Świecie1992M-2 0:36:08
4Paweł DzierlińskiPOL Luks Serock / Świecie1986M-2 0:36:28
5Paweł KokockiPOL Wielka Nieszawka1990M-2 0:36:30
6Paweł JaszczerskiPOL AZS Politechnika Gdańsk1993M-2 0:37:48
7Jan ŻerdzińskiPOL Tucholanka Tuchola / Górowatki1992M-2 0:37:51
8Piotr CzajkowskiPOL BCT Team / Kowalewo Pomorskie1989M-2 0:38:01
9Michał StasiakPOL Bydgoszcz1989M-2 0:38:15
10Abu Nahia KarimPOL Toruń1992M-2 0:38:27
11Łukasz KensikPOL Tucholanka Tuchola1994M-2 0:38:41
12Mateusz NastajPOL Iława1991M-2 0:38:44
13Łukasz KalataPOL Górsk1986M-2 0:39:26
14Fabian KlóskaPOL Bydgoszcz1989M-2 0:39:37
15Radosław LewandowskiPOL KS Krobia / Lubicz Górny1991M-2 0:40:38
16Jarosław SzychowskiPOL TKKF Kolejarz Bydgoszcz1987M-2 0:40:39
17Michał LaskowskiPOL Brodnica1991M-2 0:41:41
18Piotr JarząbPOL Solec Kujawski1986M-2 0:41:57
19Patryk HołtynPOL KS Zryw Radziejów1988M-2 0:41:59
20Patryk ŚrubkaPOL Bydgoszcz1987M-2 0:42:39
21Tomasz MrózPOL Alces Team / Lipno1986M-2 0:42:42
22Michał GrzywaczPOL Kurzętnik Biega / Małe Bałówki1992M-2 0:42:59
23Jan OstrowskiPOL Pokrzydowo1990M-2 0:44:01
24Szymon LuzakPOL Elektronik Bydgoszcz1993M-2 0:44:21
25Bartosz CzyżniewskiPOL Conkret Running Team Kowalewo1995M-2 0:44:28
26Łukasz NabiałkowskiPOL Wojnowo1991M-2 0:45:01
27Łukasz PopławskiPOL OSP Szembekowo / Dobrzejewice1992M-2 0:45:46
28Rafał NowakPOL Ciele - Bydgoszcz1986M-2 0:45:48
29Krzysztof ZimmerPOL www.tim.pl1986M-2 0:46:53
30Piotr HeykaPOL Toruń1989M-2 0:47:02
31Maciej MałkowiczPOL Kołodziejewo1988M-2 0:47:06
32Krzysztof BarańskiPOL Turzno1989M-2 0:48:05
33Krzysztof AdamczykPOL Basketball Referees / Toruń1986M-2 0:48:58
34Adrian WysockiPOL KB Lech Rypin1994M-2 0:49:12
35Marek KrzyżanowskiPOL Wielka Łąka1988M-2 0:50:40
36Mateusz GóralskiPOL Kowalewo Pomorskie1988M-2 0:50:45
37Michał LucińskiPOL Toruń1991M-2 0:50:46
38Dawid GajewskiPOL Zbójno1990M-2 0:52:19
39Piotr MakowieckiPOL Gniewkowo1986M-2 0:52:42
40Rafał RetkowskiPOL Toruń1990M-2 0:55:29
41Maciej SołtysińskiPOL Toruń1989M-2 0:56:59
42Sebastian ZiółkowskiPOL Toruń1987M-2 0:57:02
43Dariusz PawlickiPOL Wąbrzeźno1989M-2 0:58:22