XVI Ogólnopolski Bieg Uliczny „oBIEGNIJ Kowalewo”
Kowalewo Pomorskie - 30 maja 2015r

Miejsce Imię i nazwisko Kraj Klub / Miejscowość Rok ur. Kategoria Czas
1Kamil NartowskiPOL RWT w Bydgoszczy / Toruń1984M-3 0:33:28
2Bartosz KryskePOL 4Run Team Bydgoszcz1985M-3 0:34:10
3Mariusz DembowskiPOL KB Łapka / Lidzbark1983M-3 0:34:16
4Damian KłopotekPOL Toruń1983M-3 0:34:24
5Piotr WiśniewskiPOL Vectra Włocławek / Płomiany1981M-3 0:36:58
6Marcin DrogoróbPOL Kujawsko-Pomorskie.pl / Toruń1976M-3 0:37:01
7Paweł ZakrzewskiPOL JW 1109 Janosiki / Grudziądz1985M-3 0:37:02
8Janusz ŁazarskiPOL JW 1109 Janosiki / Grudziądz1983M-3 0:37:05
9Maciej KrasnodębskiPOL Akademia Biegania Grudziądz1985M-3 0:37:14
10Jakub MałeckiPOL RWT w Bydgoszczy / Bydgoszcz1979M-3 0:37:22
11Mariusz DanielewskiPOL RWT w Bydgoszczy / Zławieś Wlk.1982M-3 0:38:07
12Paweł ŚliwińskiPOL Vectra Włocławek / Lipno1982M-3 0:38:16
13Mariusz KryskePOL 4Run Team Bydgoszcz1982M-3 0:38:22
14Michał SengerPOL Pałuki Running Team / Gąsawa1981M-3 0:38:50
15Wojciech SowaPOL CSAIU / Unisław1976M-3 0:38:50
16Jacek BasaPOL T.G. Sokół Gniewkowo / Kruszwica1976M-3 0:38:55
17Maciej MalinowskiPOL Toruń1976M-3 0:39:17
18Marcin GralakPOL Inowrocław1978M-3 0:39:29
19Jarosław LaskowskiPOL Kurzętnik Biega / Małe Bałówki1982M-3 0:39:40
20Marcin ChmielewskiPOL Włocławek1981M-3 0:39:41
21Krzysztof GregrowskiPOL TKKF Rekreacja Toruń1982M-3 0:39:45
22Kamil SzerszeńPOL RWT w Bydgoszczy / Bydgoszcz1978M-3 0:39:48
23Piotr LisPOL KM Truchcik Łubianka1978M-3 0:39:53
24Krzysztof MurawskiPOL T.G. Sokół Gniewkowo1978M-3 0:40:09
25Robert KmieciakPOL TS Opatrunki Toruń1981M-3 0:40:21
26Marcin RybickiPOL Alces Team / Warszawa1982M-3 0:40:43
27Arkadiusz DejewskiPOL Krok Za Grosz Toruń1980M-3 0:40:50
28Karol JanuszewskiPOL Brodnica1983M-3 0:41:02
29Sławomir GorzyckiPOL BBL Toruń1981M-3 0:41:32
30Robert TrejderowskiPOL Kowalewo Pomorskie1983M-3 0:41:39
31Piotr NadolnyPOL Kujawsko-Pomorskie.pl / Toruń1977M-3 0:41:43
32Mariusz NawrockiPOL Sylwia Foto-Pasja / Inowrocław1982M-3 0:41:55
33Grzegorz HajdukiewiczPOL Biegająca Kura / Toruń1978M-3 0:42:22
34Rafał OlszewskiPOL T.G. Sokół Gniewkowo1981M-3 0:42:29
35Andrzej ArgalskiPOL Conkret Running Team Golub D.1977M-3 0:42:40
36Radosław ŁuczkPOL Toruń1979M-3 0:42:42
37Przemysław KornetPOL Toruń1985M-3 0:42:43
38Przemysław KierkowskiPOL JW 4808 Elbląg / Ruże1983M-3 0:43:02
39Piotr WierzbowskiPOL UM Woj. Kuj.-Pom. / Brzozówka1978M-3 0:43:05
40Tomasz LewandowskiPOL RWT w Bydgoszczy / Bydgoszcz1981M-3 0:43:19
41Tomasz GmysPOL Bydgoszcz1983M-3 0:43:34
42Krzysztof ŁęgowskiPOL Brodnica1980M-3 0:43:51
43Jarosław MilczarekPOL Toruń1978M-3 0:44:00
44Marcin JanczarskiPOL BBL Toruń / KM UMK1980M-3 0:44:02
45Maciej PopławskiPOL MUKL Brodnica1981M-3 0:44:19
46Michał SołeckiPOL BBL Toruń1980M-3 0:44:26
47Piotr HamlingPOL Toruń1985M-3 0:45:05
48Ireneusz LejmanPOL Kalos Kagatos Toruń1985M-3 0:45:05
49Tomasz SipakPOL Maximus Broker Toruń1980M-3 0:45:36
50Robert PiwońskiPOL Parafialny Klub Biegacza Toruń1977M-3 0:45:56
51Piotr MiazgowiczPOL Lubicz1985M-3 0:45:58
52Kamil CzopPOL Night Runners Toruń1979M-3 0:46:47
53T CieślewiczPOL Janikowo Na Sportowo1976M-3 0:46:48
54Tomasz StawskiPOL Toruń1976M-3 0:47:04
55Andrzej PeplińskiPOL Grudziądz1980M-3 0:47:16
56Wojciech ChabiorPOL Wąbrzeźno1979M-3 0:47:37
57Tomasz ZygnarowskiPOL Wąbrzeźno1978M-3 0:47:37
58Jarosław FrączykPOL Toruń1976M-3 0:47:50
59Jakub MakowieckiPOL Pałka, Zapałka, Dwa Kije / Inowr.1982M-3 0:48:19
60Sławomir WalterskiPOL Walter Team / Toruń1983M-3 0:48:31
61Wojtek DąbkowskiPOL Solec Kujawski1980M-3 0:49:01
62Michal SawickiPOL Golub-Dobrzyń1983M-3 0:49:11
63Arkadiusz DominiakPOL Basketball Referees / Toruń1984M-3 0:49:14
64Przemysław LadaPOL Brak Nova / Zalesie1984M-3 0:49:18
65Michal LisewskiPOL Grubasy / Papowo Toruńskie1981M-3 0:49:23
66Maciej LipinskiPOL Cronimet.pl / Toruń1977M-3 0:49:34
67Sławomir ZarembskiPOL Toruń1978M-3 0:49:46
68Dariusz SamerekPOL Toruń1979M-3 0:49:56
69Zbigniew ŁysakowskiPOL Toruń1985M-3 0:50:07
70Marcin KosiłoPOL Bydgoszcz1984M-3 0:50:11
71Mariusz LewandowskiPOL 1976M-3 0:50:48
72Jacek KowalskiPOL Solec Kujawski1977M-3 0:51:08
73Arkadiusz TwarowskiPOL Toruń1978M-3 0:51:20
74Robert MrowińskiPOL Pałka, Zapałka, Dwa Kije / Toruń1977M-3 0:51:41
75Tomasz SzymańskiPOL Krok Za Grosz Toruń1983M-3 0:51:42
76Paweł CzarneckiPOL Golub-Dobrzyń1979M-3 0:51:57
77Piotr KrajdaPOL BBL Bydgoszcz / Łochowice1976M-3 0:51:59
78Paweł ŚwieradPOL Kowalewo Pomorskie1983M-3 0:52:02
79Dawid CiepcielińskiPOL Brodnica1985M-3 0:52:03
80Maciej RzodkiewiczPOL PZW Toruń1983M-3 0:52:09
81Bartosz Marcin JasnowskiPOL Toruń1980M-3 0:52:22
82Karol DzwonkowskiPOL Coolawe Strusie / Kowalewo Pom.1985M-3 0:53:04
83Seweryn KaczmarczykPOL Ponad 100kg Żywca / Sierakowo1981M-3 0:53:50
84Mariusz BordewiczPOL Kowalewo Pomorskie1976M-3 0:54:38
85Radosław MaklakiewiczPOL Toruń1983M-3 0:55:27
86Przemysław RujnaPOL Przysiek1977M-3 0:55:38
87Tomasz KołodziejczykPOL T 2/4 / Ostrów Mazowiecka1978M-3 0:56:19
88Paweł OrzechowskiPOL Kowalewo Pomorskie1979M-3 0:57:46
89Edward ChyłaPOL CSAIU Lubicz Górny1976M-3 0:58:01
90Bartosz PodolskiPOL Toruń1985M-3 0:58:14
91Mikołaj KubikPOL Conkret Running Team / Toruń1980M-3 0:58:19
92Daniel ŁankiewiczPOL Conkret Running Team / Toruń1981M-3 0:58:19
93Dominik KrywionekPOL Cierpice1983M-3 0:58:40
94Kamil ŁuszczyńskiPOL Toruń1985M-3 0:59:26
95Tomasz WąsickiPOL Toruń1979M-3 0:59:43
96Marcin NowarkiewiczPOL Grubasy / Toruń1978M-3 0:59:53
97Ireneusz WalczakPOL Grubasy / Toruń1984M-3 0:59:53
98Jacek ChojnackiPOL Podgórz Toruń1979M-3 1:00:26
99Michał FalkowskiPOL Kowalewo Pomorskie1985M-3 1:00:39
100Jakub GłuszkiewiczPOL Łysomice1982M-3 1:02:39
101Marcin NawrockiPOL Toruń1978M-3 1:04:51
102Marcin PeretPOL Conkret Running Team Golub-D.1984M-3 1:11:36