XVI Ogólnopolski Bieg Uliczny „oBIEGNIJ Kowalewo”
Kowalewo Pomorskie - 30 maja 2015r

Miejsce Imię i nazwisko Kraj Klub / Miejscowość Rok ur. Kategoria Czas
1Marek WojtasPOL Tucholanka Tuchola1972M-4 0:35:54
2Jarosław MudziejewskiPOL Bydgoszcz1975M-4 0:36:19
3Mariusz OchocińskiPOL AZS WSHE Włocławek1973M-4 0:37:03
4Grzegorz MaczyńskiPOL TTKKF Kolejarz Bydgoszcz1966M-4 0:37:28
5Rafał MokrzyckiPOL T.G. Sokół Gniewkowo / Inowr.1975M-4 0:38:17
6Piotr SowińskiPOL Łochowice1971M-4 0:38:52
7Waldemar SpychalskiPOL Zabiegani Łochowice1970M-4 0:39:18
8Andrzej ChmielewskiPOL Policja Włocławek1973M-4 0:39:35
9Paweł MarcinkowskiPOL Toruń1968M-4 0:39:52
10Paweł ŁuczakPOL TKKF Kolejarz Bydgoszcz1969M-4 0:39:55
11Adam SpringerPOL T.G. Sokół Gniewkowo / Kruszwica1968M-4 0:40:29
12Bogumił MoroszczakPOL 4Run Team Bydgoszcz1974M-4 0:40:38
13Piotr KasprzykPOL Toruń1969M-4 0:40:57
14Tomasz KubiakPOL T.G. Sokół Gniewkowo / Inowr.1975M-4 0:41:08
15Sławomir PierzchałaPOL Golub-Dobrzyń1968M-4 0:41:09
16Dariusz MarciniakPOL Wąbrzeźno1968M-4 0:41:24
17Andrzej RzepkaPOL Kurzętnik Biega / Wielki Głęboczek1974M-4 0:41:27
18Jarosław KruczkowskiPOL BBL Toruń / Aleksandrów Kujawski1969M-4 0:41:35
19Jan TułazaPOL T 2/4 / Toruń1966M-4 0:41:49
20Ireneusz WiśniewskiPOL Wąbrzeźno1975M-4 0:42:25
21Józef ŻuchowskiPOL Płonne1971M-4 0:42:52
22Artur PucekPOL Głęboczek / Brzozie1973M-4 0:43:09
23Jarosław StachowskiPOL Wąbrzeźno1973M-4 0:43:29
24Przemysław WitkowskiPOL UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom.1974M-4 0:43:39
25Bartosz JaworskiPOL Lisewo1974M-4 0:43:55
26Zbigniew MaciejewskiPOL T.G. Sokół Gniewkowo / Inowr.1966M-4 0:44:22
27Józef ChmurzyńskiPOL TS Opatrunki Toruń / Krobia1968M-4 0:44:38
28Krzysztof LipińskiPOL Lipas Inowrocław1972M-4 0:44:48
29Tomasz SternalPOL Rojewo1969M-4 0:45:12
30Maciej WiśniewskiPOL LUKS Serock1974M-4 0:45:19
31Przemysław TykarskiPOL Toruń1974M-4 0:45:40
32Jaroslaw LaskowskiPOL Mała Nieszawka1975M-4 0:45:41
33Jerzy ZietarskiPOL OSP Elgiszewo1970M-4 0:45:51
34Jarosław NowakPOL BBL Toruń1968M-4 0:46:06
35Robert GąsiorowskiPOL Run Bydgoszcz1971M-4 0:46:42
36Janusz WiśniewskiPOL Toruń1967M-4 0:47:17
37Mirosław KaźmierskiPOL Janikowo Na Sportowo1969M-4 0:47:24
38Rafał RygielskiPOL BBL Racibórz1974M-4 0:47:43
39Daniel KaczmarczykPOL Grębocin1975M-4 0:48:54
40Marcin KordowskiPOL Golub-Dobrzyń1972M-4 0:49:14
41Grzegorz GutowskiPOL Elgiszewo1971M-4 0:49:32
42Marcin KoprowskiPOL KM UMK Toruń1975M-4 0:49:37
43Piotr SzwedoPOL Czernikowo1975M-4 0:49:42
44Olaf BrymoraPOL Toruń1974M-4 0:49:46
45Adam BanaszakPOL T.G. Sokół Gniewkowo1970M-4 0:49:55
46Marek MarchewkaPOL Toruń1973M-4 0:49:57
47Jacek PodlaszewskiPOL Veni,Cucurri,Vici / Toruń1970M-4 0:50:00
48Jerzy AnzelPOL Brodnica / Karbowo1966M-4 0:50:25
49Jacek MichalakPOL Inowrocław1966M-4 0:50:56
50Tomek FilipakPOL Solec Kujawski1974M-4 0:51:03
51Paweł MajcherPOL Pędzewo1973M-4 0:51:12
52Marek SuchomskiPOL Opentax24.pl / Świekatowo1975M-4 0:51:45
53Jacek SawickiPOL Toruń1973M-4 0:53:23
54Krzysztof GołaszewskiPOL Trouń1970M-4 0:56:51
55Jakub JaniszewskiPOL Toruń1971M-4 0:57:20
56Marcin JaworskiPOL Solec Kujawski1974M-4 0:57:37
57Krzysztof DobrowolskiPOL Kowalewo Pomorskie1974M-4 1:00:29
58Andrzej KocińskiPOL Lisewo Młyn1971M-4 1:00:34
59Tomasz StromskiPOL T 2/4 / Toruń1970M-4 1:00:47
60Tomasz NawrockiPOL Toruń1975M-4 1:04:50